Skocz do zawartości
  • Utwórz nowe...

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: hud_alphatest

Nick oskarżonego: magia piwa

Steam ID oskarżonego:  nie posiadam

Opis sytuacji: wbilem na serwer, pograłem 5min i dostałem bana za "obraze admina".... żałosne, co to za admin? Dodam, że nic nie pisałem na czacie obraźliwego ani się nie odzywałem. Grałem na tych serwerach jak to jeszcze było pijemy-rozrabiamy i nigdy nie miałem takiej sytuacji, admin się zamienił z chujem na głowe, ponadto zbanował też inną osobę  o ten sam powód.

04.01.2021 19:47 11ruk3q.jpg magia piwa ??? obraza admina 1 dzień

żałosny admin....

Vakos ogarnij tych adminów, kiedyś byli lepsi.... Bo to jest smutne że po tylu latach wracam na serw i ban bez przyczyny, bo adminowi stuleja się włączyła.

Dowody w postaci ss/demka: 

http://765862.hltv2.pukawka.pl/hltv-2101041931-de_dust2-1609785060-1609786620.zip

Na demku będzie można zobaczyć, że żadnej obrazy nie było. 

Skargi bez dowodów nie będą rozpatrywane!

Witam tak 2 osoba tez zostala zbanowana na godzine to Twoj kolega ktory tez slowna rozmowe  bez kultury prowadzil w administracja....

pozdrawiam serdecznie jak odpoczniecie ta godzine zapraszam spowrotem na serwer brakuje nam fragow.

• Kufel piwa 1
  • Head Administrator

@Alpha

Kulturę wypadałoby zachować w temacie.

Na demku nie widać żadnej obrazy w stronę admina. Domyślam się, że została zbanowana nie ta osoba co trzeba - były 2 osoby o podobnym nicku.

@11ruk3q.jpg magia piwa

Można powiedzieć, że jesteś sobie sam winny bo jakby nie patrzeć trochę sprowokowałeś osoby słowem "baranie". Niby jako tako obraza to nie jest ale mogło to kogoś obrazić, na admina również nie przystaje takie zachowanie.

Proszę również abyś wypowiadał się poprawnie po polsku bo nieładnie to wygląda.

Skarga słuszna.

Admin otrzymuje upomnienie słowne.

• Kufel piwa 1

76561197963567575.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.