Skocz do zawartości
  • Utwórz nowe...

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, 

na krótkich mapach jest problem narastającej kolejki zwłaszcza gdy na serwerze znajduje się spora liczba osób. 

Jest to trochę uciążliwe i irytujące kiedy plugin potrafi zmienić kilka razy mapę w przeciągu nastu minut a podczas grania więcej stoimy w kolejce niż skaczemy (a o to chyba nie chodzi )

Gracze wtedy łamią regulamin wychodząc z pomieszczenia tt, a admini się cieszą że mogą zbanować i  "nabijać statystyki". Zresztą dla niektórych adminów chyba tylko to się liczy.

Redukcje osób w kolejce proponuje rozwiązać w następujący sposób 

Gdy w kolejce jest x (do ustalenia moim zdaniem 7-10 ) liczba osób dopuszczalne jest zresetowanie się (cos w stylu dr_respawn) .

Gdzie jest sens stania w kolejce po 1-2 minuty, potem przejść mapę w 10 sekund i tak w kółko. Jestem w 100% pewien że nikomu by to krzywdy nie zrobiło a wręcz usprawniło działanie tej kolejki. 

Jestem świadomy tego że z tej funkcji (o ile zostałaby wprowadzona) korzystałaby tylko garstka stałych graczy, która byłaby świadoma tego ze tak można lecz to własnie dla nich administracja serwera powinna iść na rękę ponieważ to stali gracze a takich trzeba najbardziej dbać i nie utrudniać im sprawnego funkcjonowania na serwerze ;)

Podsumowanie

+usprawnienie kolejki - krócej czekasz więcej skaczesz 

+może mapy nie będą tak często się zmieniać

+oszczędność czasu

+ może jakies jeszcze są ale nie chce mi sie juz pisac

Minusy ? nie wiem może Wy jakies znajdziecie, tylko nie piszczcie ze "nie i koniec bo to wychodzenie z koeljki tt" bo to nie prowadzi do niczego. Tylko logiczne argumenty

Na sam koniec chciałbym pozdrowić i przeprosić za ewentualne błędy w moim poście Sz.P. Redaktora@ Dystopia

• Właściciel Sieci

Jest do zrobienia - ale na pewno nie wchodzi w grę pozwolenie wszystkim na użycie dr_respawn w momencie gdy kolejka przekroczy te przykładowe 7 osób.

Najrealniejsze wprowadzenie takiej opcji to pozwolenie użycia dr_respawn dla osób które są np. powyżej 7 miejsca w kolejce.

Czekam na opinie administracji/graczy.

• Kufel piwa 5
  • Kieliszek wódki 5
Napisano (edytowany)
9 minut temu, Brawurowy napisał:

Najrealniejsze wprowadzenie takiej opcji to pozwolenie użycia dr_respawn dla osób które są np. powyżej 7 miejsca w kolejce.

O jeżeli tak dałoby się zrobić to by było spoko. 

W sumie to wyszedłem z tą propozycją, ponieważ zauważyłem że niektórzy gracze (w tym ja) po prostu używają bindów na spec i back co pozwala również na restart.

Nawet nie wiem czy to legalne czy nie, ponieważ nie ma tego sprecyzowanego w regulaminie

Edytował/a przez damcik

2 godziny temu, damcik napisał:

Na sam koniec chciałbym pozdrowić i przeprosić za ewentualne błędy w moim poście Sz.P. Redaktora@ Dystopia

Takie prowokacje sobie daruj. Zresztą połową tego posta opowiadasz banialuki:

Gracze wtedy łamią regulamin wychodząc z pomieszczenia tt, a admini się cieszą że mogą zbanować i  "nabijać statystyki". Zresztą dla niektórych adminów chyba tylko to się liczy.

Jeśli chcesz nam wciskać takie oskarżenia, to najpierw zadaj sobie pytanie "Po co admini nas ostrzegają zamiast banować od strzału?". No i od razu pogadane...

to własnie dla nich administracja serwera powinna iść na rękę ponieważ to stali gracze a takich trzeba najbardziej dbać i nie utrudniać im sprawnego funkcjonowania na serwerze ;)

A jak ktoś stale utrudnia innym funkcjonowanie to też go uznajesz za stałego gracza i mamy mu wyjść na rękę? Tak, o Tobie mówię, a słowa

1 godzinę temu, damcik napisał:

Nawet nie wiem czy to legalne czy nie, ponieważ nie ma tego sprecyzowanego w regulaminie

To wierutna bzdura, bo mieliśmy o tym kilkuminutową rozmowę i nawet bana masz za takie zachowanie, więc nie wiem komu i po co chcesz się wybielić. 

bo to wychodzenie z koeljki tt

Tylko logiczne argumenty

A to nie jest logiczny argument? Jak łamanie regulaminu nie jest dla Ciebie logicznym argumentem, to o czy my tu rozmawiamy?

A teraz wróćmy do samej propozycji, którą, jakbyś nie chciał powbijać szpilek i nakłamać, mógłbyś skrócić swój pierwszy post do ok. 1/3.

Pomysł zły nie jest, ale jedynym minusem jest fakt, że w sytuacji, gdy jakiś dzbanek będzie przedłużał pod nieobecność administracji, zrobi się kolejka, parę osób "ucieknie" z niej, to potem tt jest pokrzywdzony trochę, bo nie ze swojej winy traci exp z fragów, więc jeśli mamy coś takiego wprowadzić, to w taki sposób, gdzie po użyciu takiego zrespienia z kolejki ct otrzyma exp z takiego "uciekiniera" tak, jakby normalnie go zabił. 

+może mapy nie będą tak często się zmieniać

To akurat nie jest zależne od ilości graczy w kolejce, tylko ogółem na serwerze, więc w tej materii nie będzie dużej zmiany, bo jak będzie dużo osób, to 3 tt zabijemy i zmiana będzie tak czy siak, tu jedyne co wchodzi w grę, to zmiana limitów graczy do przyspieszonego odliczania, ale to już inna sprawa na inny czas i do decyzji odgórnej.

• Kufel piwa 3
  • Kieliszek wódki 2

dupadupa123.gif.51605440c74192ff768b7c17e5c9b700.gif

25 minut temu, Dystopia napisał:

Jeśli chcesz nam wciskać takie oskarżenia, to najpierw zadaj sobie pytanie "Po co admini nas ostrzegają zamiast banować od strzału?". No i od razu pogadane...

no wlasnie wciskam takie oskarżenia bo wiem ze nie zawsze ostrzegają a Twoje ostrzeżenia często są odbierane przez graczy jako prowokacje.

To nie w temacie i nie zamierzam poruszać tego wątku

25 minut temu, Dystopia napisał:

A jak ktoś stale utrudnia innym funkcjonowanie to też go uznajesz za stałego gracza i mamy mu wyjść na rękę? Tak, o Tobie mówię

Naprawdę bym chciał żeby się wypowiedziała jakaś osoba której utrudniam funkcjonowanie na serwerze wtedy ją przeprosze i poniose konsekwencje.

Wydaje mi się jednak że taka osoba jesteś tylko Ty i Twoje widzimisie.

Od kiedy łamanie regulaminu jest przeszkadzaniem innym graczom. To że mam parę banów za wychodzenie z pomieszczenia TT nie oznacza że utrudniam... Nigdzie nie uciekałem moim celem był raczej respawn.

28 minut temu, Dystopia napisał:

To wierutna bzdura, bo mieliśmy o tym kilkuminutową rozmowę i nawet bana masz za takie zachowanie, więc nie wiem komu i po co chcesz się wybielić. 

To nie bzdura. To że była rozmowa kilkuminutowa która przerwałeś bo stwierdziłeś że jestem idiotą i gadam bez sensu nic nie oznacza. To niczego nie doprowadziło i nie udowodniłeś mi że to zabronione.

Dziwne ze wtedy uważałeś że to głupie i wręcz niemożliwe a teraz piszesz że pomysł nie jest zły

30 minut temu, Dystopia napisał:

A to nie jest logiczny argument? Jak łamanie regulaminu nie jest dla Ciebie logicznym argumentem, to o czy my tu rozmawiamy?

jak chcesz zmienić regulamin nie zmieniając go? XD

4 godziny temu, damcik napisał:
5 godzin temu, Dystopia napisał:

no wlasnie wciskam takie oskarżenia bo wiem ze nie zawsze ostrzegają a Twoje ostrzeżenia często są odbierane przez graczy jako prowokacje.

To nie w temacie i nie zamierzam poruszać tego wątku

Nie chcesz, a jednak piszesz, mówiłem razy X, dział skarg otwarty....

5 godzin temu, damcik napisał:

Naprawdę bym chciał żeby się wypowiedziała jakaś osoba której utrudniam funkcjonowanie na serwerze wtedy ją przeprosze i poniose konsekwencje.

Wydaje mi się jednak że taka osoba jesteś tylko Ty i Twoje widzimisie.

Od kiedy łamanie regulaminu jest przeszkadzaniem innym graczom. To że mam parę banów za wychodzenie z pomieszczenia TT nie oznacza że utrudniam... Nigdzie nie uciekałem moim celem był raczej respawn.

Bany masz też od 2 innych osób, a łamiąc regulamin przeszkadzasz administracji, bo ta, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, to też ludzie i chcemy też normalnie grać a nie, jak sobie ubzdurałeś, wiecznie rozdawać bany, a tak, to musimy pilnować Ciebie i każdego, który potem myśli "Jak on może to czemu ja nie?". Ostatniego zdania nawet nie skomentuję, bo sam sobie przeczysz...

To nie bzdura. To że była rozmowa kilkuminutowa która przerwałeś bo stwierdziłeś że jestem idiotą i gadam bez sensu nic nie oznacza. To niczego nie doprowadziło i nie udowodniłeś mi że to zabronione.

Dziwne ze wtedy uważałeś że to głupie i wręcz niemożliwe a teraz piszesz że pomysł nie jest zły

Przerwałem, bo już nie miałeś argumentów, a nie ma sensu się powtarzać, a nawet inni gracze przyznali, że mam rację, a jak do Ciebie nie doszło, to już nie ze mną jest coś nie tak. A mówiąc, że nazwałem Cię idiotą udowodniłeś mi w sumie że nim jesteś, bo napisałem zupełnie co innego i Ci przypomnę co to było ostatecznie wybijając Cię z twojego  błędu: "Albo jesteś idiotą, albo próbujesz mnie wyprowadzić z równowagi". Sam przyznałeś, że to drugie, a oskarżać mnie o wyzwiska zacząłeś dopiero, jak Ci brakło sensownych argumentów, o które, o zgrozo, sam się teraz dopraszasz... O ostatnim zdaniu za chwilę

5 godzin temu, Dystopia napisał:

jak chcesz zmienić regulamin nie zmieniając go? XD

Nie napisałeś o zmianie regulaminu, tylko o minusach. Ty czytasz co sam piszesz? A dopóki ten nie zostanie zmieniony, a może, wystarczyło z takim pomysłem wyjść od razu a nie kombinować za plecami administracji, to w ogóle niepotrzebna by dyskusja była, to masz się do niego stosować a nie robić z siebie pokrzywdzonego, bo  dostałeś słuszne bany... 

Sory, że odbiłem od tematu, ale nie pozwolę sobie na bezpodstawne i zakłamane oskarżenia, a @damcik jak chcesz te tyrady kontynuować, to nie w tym temacie, choć lepiej dla Ciebie, żebyś nie zaczynał, bo sam w swoich słowach już się gubisz.

• Kufel piwa 1
  • Kieliszek wódki 2

dupadupa123.gif.51605440c74192ff768b7c17e5c9b700.gif

3 godziny temu, Dystopia napisał:

Bany masz też od 2 innych osób, a łamiąc regulamin przeszkadzasz administracji, bo ta, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, to też ludzie i chcemy też normalnie grać a nie, jak sobie ubzdurałeś, wiecznie rozdawać bany, a tak, to musimy pilnować Ciebie i każdego, który potem myśli "Jak on może to czemu ja nie?". Ostatniego zdania nawet nie skomentuję, bo sam sobie przeczysz...

jak nie chce Ci się rozdawać banów i pilnować graczy to zrezygnuj z admina. Nie potrzeba adminów którzy są na siłę. Wtedy będziesz mógł normalnie pograć,osoby zakłócające ci spokój zmutowac i będzie dobrze. Czemu uważasz ten regulamin za świętość, przecież ja tu pisze po to aby usprawnić działanie serwera. Wydaje mi się ze gdyby została wprowadzona najgłupsza zasada i ludzie by jej nie przestrzegali to ty i tak byś za to banował bo przecież taki jest regulamin. Typowy służbista.

Przerwałem, bo już nie miałeś argumentów, a nie ma sensu się powtarzać, a nawet inni gracze przyznali, że mam rację, a jak do Ciebie nie doszło, to już nie ze mną jest coś nie tak. A mówiąc, że nazwałem Cię idiotą udowodniłeś mi w sumie że nim jesteś, bo napisałem zupełnie co innego i Ci przypomnę co to było ostatecznie wybijając Cię z twojego  błędu: "Albo jesteś idiotą, albo próbujesz mnie wyprowadzić z równowagi". Sam przyznałeś, że to drugie, a oskarżać mnie o wyzwiska zacząłeś dopiero, jak Ci brakło sensownych argumentów, o które, o zgrozo, sam się teraz dopraszasz... O ostatnim zdaniu za chwilę

to że ci jedna osoba przyklaśnie nic nie oznacza. Sytuacja była taka że Ci się nie chciało już ze mną rozmawiać i mnie obraziłeś za co mógłbym napisać skargę ale nie o to mi chodzi. Argumentów mi nie zabrakło bo spytałem się Ciebie czy z gry tez nie można wyjść jak się jest w kolejce, na które chyba mi nie odpowiedziałeś. Regulamin jest po to żeby ułatwić życie a nie utrudniać. Chyba tego nie zrozumiesz.

Nie napisałeś o zmianie regulaminu, tylko o minusach. Ty czytasz co sam piszesz? A dopóki ten nie zostanie zmieniony, a może, wystarczyło z takim pomysłem wyjść od razu a nie kombinować za plecami administracji, to w ogóle niepotrzebna by dyskusja była, to masz się do niego stosować a nie robić z siebie pokrzywdzonego, bo  dostałeś słuszne bany... 

To jest propozycja która umożliwiłaby sprawniejsze granie na serwerze a nie jakieś minusy. Gdyby zostało to wprowadzone to siłą rzeczy jest dodanie nowego punktu w regulaminie który jasno by powiedział że tak można robić.

Ja nie robię z siebie pokrzywdzonego. 

Logiki w tym argumencie nie ma, ponieważ Twoim zdaniem nie da się tego wprowadzić bo przecież jest to zakazane...

• Właściciel Sieci

Wam się chyba pomyliło o czym rozmawiamy w tym temacie.

12 godzin temu, Brawurowy napisał:

Czekam na opinie administracji/graczy.

Natomiast co do..

10 godzin temu, Dystopia napisał:

to potem tt jest pokrzywdzony trochę, bo nie ze swojej winy traci exp z fragów, więc jeśli mamy coś takiego wprowadzić, to w taki sposób, gdzie po użyciu takiego zrespienia z kolejki ct otrzyma exp z takiego "uciekiniera" tak, jakby normalnie go zabił. 

To już wymaga znacznie więcej zabawy choć też jest do wykonania, tylko w ciut innej formie jeśli chodzi o ilość expa.

• Kufel piwa 3
  • Kieliszek wódki 5

Propozycja jest dobra, na krótszych mapach dość często zdarza się sytuacja że całe CT siedzi w kolejce.

Chyba że byłaby opcja żeby dać "limit czasu" pierwszej osobie w kolejce na zabicie/danie się TT... Po upływie czasu CT zostałby automatycznie zabity.

• Kufel piwa 1
  • Lampka wina 1
  • Grafik

Jeśli chodzi o tę propozycję to jestem na nie.

Zakaz wychodzenia z TT niegdyś obowiązywał jedynie pierwszą osobę w kolejce. Po wprowadzeniu klanów i monet, zakaz zaczął obejmować wszystkich graczy w kolejce aby zwiększanie poziomu klanu jednak było nieco bardziej wymagające. Mam jednak dwa rozwiązania.

1. Jeśli dr respawn w kolejce zostanie wprowadzony - ograniczyć ilość otrzymywanych monet z dwóch do jednej
2. Posegregować mapy w taki sposób, by 90% tych mapek w których robi się syf w kolejce, mogły być grane przykładowo od 22 do 8 rano. 

• Kufel piwa 1
  • Kieliszek wódki 2

sygenetererarurirarura.png.57bd5738cc61f5f6dc334fac34d5173a.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.