Skocz do zawartości

odrzucona Wyłączenie 110hp, fruwania, leczenia. Propozycje.

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jestem jedyny, który ma wrażenie, że kule nie trafiają w przeciwników? Byłem wczoraj na 3 serwerach z innej sieci full ludzi 32/32 i strzelało się dużo lepiej. Czy po zimowych zmianach została zwiększona interpolacja? Większa wartość interp w milisekundach to większa płynność, ale też większe przekłamanie, czyli modele wrogów na ekranie to nie jest ich prawdziwa pozycja i nie zalicza trafienia. Dlatego na przykład interp 0.1 to super płynność, ale kłamstwo na monitorze.

2. Czapki powodują, że głowy są 2x większe, ale miejsce trafienia jest takie samo jak było, czyli mniejsze. Dlatego kule przechodzą przez głowy jak przez ducha. Magia Świąt, ale to moim zdaniem przesada.

3. „1.14 Zakaz używania podczas raszowania "wspomagaczy" dającą znaczną przewagę w rozgrywce typu SGS, GSJ, GS, DD, i tym podobnych do nadmiernego rozpędzania się itd. itp.”

Podwójny skok plus spadochron daje ogromną przewagę osobom, które opanowały to do perfekcji. Poruszają się po mapie 5x szybciej niż inni bez żadnego hałasu. Do tego podczas spadania ze spadochronem kule nie popychają modelu i przez to gracz po wylądowaniu po prostu zabija przeciwnika nawet jak był trafiany. Normalnie w powietrzu kule powinny popychać model. Przewaga w rozgrywce i nadmierne rozpędzanie się zabronione a fruwać można? Przecież to absurd.
Chciałbym zaproponować jedno z rozwiązań:

- podwójny skok + spadochron, ale z obniżoną prędkością lotu do 50 (obecnie jest velocity 100). Nadal będzie można spadać na ziemię z wysokości bez utraty HP
- podwójny skok bez pluginu spadochron
- pojedynczy skok + spadochron z velocity/prędkością jak teraz 100

4. Moim zdaniem 110 HP jest bezsensu, bo daje przewagę VIPa nad VIPem. Tak ta gra została wymyślona, że AK zabija jednym strzałem w głowę a M4 nie. Ale M4 ma mniejszy rozrzut. To ma być zachęta to kupowania VIPa? Dla mnie żadna. +10 HP jest dobre, ale do max 100 HP. Zamiast tego powinno być coś jak na serwie CS GO, czyli samoleczenie np. +30 HP dla VIPów. Lub niech każdy VIP zaczyna rundę z 105/110 HP. Obecnie spotyka się 2 VIPów i ten z 110 HP wygrywa bez problemu, bo trafić w głowę z AK 2 razy jest bardzo trudno.

5. Przez leczenie robi się cyrk na serwie. Ludzie się leczą zamiast strzelać i pomagać drużynie. I jeszcze ten dźwięk zagłuszający wszystko. Zostaje 5 tero po podłożeniu paki i 2 pary się leczą a jeden tero strzela i ginie od razu. Potem te pary giną, bo nie przerywają leczenia nawet. Leczenie to pułapka dla cieniasów, którzy potem mówią zdziwieni „skąd miałem wiedzieć, że zostanę okrążony ze wszystkich stron”. Chłopie słychać Cię jak się leczysz ze 100 metrów! I jeszcze często jakiś lamus podchodzi do mnie i mnie leczy bez pytania zdradzając na kilometr naszą pozycję przez ten dźwięk.

Fruwanie, 110HP i leczenie potęgują w kosmos losowość gry i to jest problem. CS 1.6 sam w sobie jest randomowy, do tego 32 graczy to większe zamieszanie niż 5on5. Po dodaniu tych trzech dodatków w takiej postaci jak teraz mamy totolotek i cyrk. Wczoraj na dd2 #2 było 27/32 a na trzech innych serwach było 32/32 i tam grało się lepiej z niższym pingiem i okrojonymi dodatkami jak w propozycjach, które podałem.

• Kufel piwa 1

W skrócie masz problem o to, że nie potrafisz zabić kogoś w locie po przez jego fruwanie? 110hp (by otrzymać 110hp musi najpierw kogoś zabić) oraz podwójny skok jest dodatkiem do vipa bo za coś ludzie chyba płacą by grało się im lepiej i mieli ciut większą przewagę nad przeciwnikiem.

Dodatki świąteczno - zimowe są na pewny okres czasu i na takie coś możemy sobie pozwolić. Skoro na innym serwerze jest tak wspaniale to zacznij na nim grać bo tylko Ty masz z tym problem i żale. I raczej nic nie będzie zmieniane :)

• Kufel piwa 5
  • Kieliszek wódki 1

12.png.45092f5f2612733f4a63d93d04e35668.png.ba4be6fcd68ab3f43a871cc3e32d88d3.png

Wiedziałem, że przyjdzie ktoś z tekstem "idź se na inny serw". Zrobię tak, ale zdania wyrazić nie mogę? Wolałbym, aby tutaj było więcej graczy, bo już tutaj zacząłem grać.

Rozumiem że VIP musi mieć przewagę. Mam wykupione VIPY na dwóch serwach na pogrywamy. Ale o dodatkach można dyskutować prawda? Nie rozumiem skąd taki atak Kropek. Ja tylko daję podpowiedzi i to moje zdanie.

Rozmowa o 110 hp już była. VIP na start ma 100 hp i dopiero gdy kogoś zabije jest w stanie mieć te 110. Po to kupuje sie VIP'a żeby za te wydane pieniądze miec przewage nad przeciwnikiem chociażby troszke.

Dodatki zimowe za jakiś czas bedą usuniete, w czym one wam przeszkadzają ?XD Troche klimatu jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

SGS i inne bajery zakazane, ale jeśli ktoś umiejetnie wykorzystuje podwójny skok to już jego sprawa, wszyscy możemy sie tego nauczyć :)

A poza tym były już posty o wiekszosci rzeczy które napisałeś. PO co  w kółko wałkować to samo...

• Kufel piwa 5

Atak ze strony Kropka? On ci po prostu dał do zrozumienia, że nie potrzebujemy zmian które zaproponowałeś.

Co do zmian świątecznych w stu procentach zgadzam się z naszym Opiekunem, ponieważ są one czasowe i za niedługo przeminą,

a nutka świat na naszym serwerze nie zaszkodzi.

Dalsza propozycja o usunięciu 110Hp i 2-skoków również co najmniej bezsensu, sama nazwa naszego serwera mówi " [RANGI CS:GO|SKINY|ASYSTY|LECZENIE] " Nie jest to do końca klasyczny serwer DD2, a ty próbujesz go takiego zrobić. 

To w takim razie co mam mieć vip? Tylko zestaw broni? Kto wtedy go kuupi? Zadaj sobie takie pytanie. Ludzie lubią nasz serwer i zasady jakie na nim panują! Potwierdza to frekwencja graczy. Jeżeli chcesz zagrać na klasycznym DD2 również na naszej sieci taki się znajduje :)

Edytował/a przez fahura
  • Kufel piwa 4

Przecież w styczniu zostaną usunięte tylko czapki. Reszta zostaje z tego co napisałem. Heloł :) No ja widzę większą frekwencję na innych serwach. Też se skinami, ale dodatki lekko inne. Wczoraj wieczorem na pewno tak było.

Podwójny skok daje więcej czasu na rozpędzenie bo dodaje wysokości tak samo jak skaczesz z respa tt i idziesz na anarchie np. ale tak gra jest zrobiona by tak było, sam uwielbiam w nocy korzystac z tego i polepsza mi to rozrywkę, bez tego sama gra była by nudniejsza (to jest uzywane szczególnie do rashowania, usuwając to byś jedynie zachęcał do gry gdzie 2 druzyny stoją na swojej połowie i nie mogę ruszyć do przodu i tak przez minutę ponad i 0 dynamiki gry, a fajnie jest czasem sie pospieszyc i zdążyć przejść przez te punkty gdzie sie zaczyna stała strzelanina bez mozliwosci przejscia przez ponad połowe rundy i zrobić plecy (choć to i tak jest trudne i nie zawsze wychodzi).

Leczenie też dobre np. wtedy gdy nic nie zdązysz nic zrobić ani nawet zobaczyć przeciwnika (rzucasz he i uciekasz przeciez) i nagle po 10 sek. w rundzie masz 5 hp bo dostałeś 3 he pod rząd i wtedy jedyna rzecz jaką przychodzi automatycznie robić to grać ostroznie całą runde i kampić tyle ile się da, ale to normalne.

Dzwięk jest po to by było jakieś ryzyko podczas przywracania sobie hp, bo jeśli ktoś Cię podleczy z 10 hp do 100 to może zmienić wynik gry więc to ma duży ciężar na rozrywkę tak, i dla tego dobrą przeciwwagą jest dzwięk który mówi gdzie Ty się leczysz.

A to że pary które się leczą to padają też razem to trudno, takiego ryzyka się podjeli.

Fruwanie i leczenie to nie żadna losowość, to pierwsze to jak sam powiedziałeś umiejętność którą można opanować, a leczenie ???

Czapeczki są zbędnę i niepotrzebne oraz przeszkadzają ale starczy celować w twarz i po problemie, chyba że się liczy na to że fartem wleci.

Moim skromnym zdaniem :EHEHE:

• Kufel piwa 2

20191003_012450.gif.7358638402f59237906782c021481900.gif

• Zasłużony

Nikt nie zmieni całej polityki serwera dla Twojej wygody.

Zapraszam na DD2 #1 skoro modyfikacje z #2 Ci nie odpowiadają.

• Kufel piwa 3

22.11.2019 - START SERWERA

02.04.2020 - DD2 #2 TOP1 PL

Screenshot_1.png.c3602336c2ffa62ab92ba6b705c20d0b.png.12b947d62f8c064c5ec3df5fb988981e.png

pobrane.png.cd052f5556f182adcff7e00987e5bf14.png

boncky.png.831e8c64f075656a4aef8e77a30312a9.png

by @ Wąski TDW :pepeFacepalm:

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...