Skocz do zawartości

Typowanie #26 1 Liga 10.12.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Admin 4MAPS

Witam, czas na 1 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Resovia - GKS Jastrzębie (typujemy do 12.12 do godziny 12:00)
Stomil Olsztyn - Termalica (typujemy do 12.12 do godziny 12:30)
GKS Bełchatów - Puszcza (typujemy do 12.12 do godziny 12:40)

Arka Gdynia - Chrobry Głogów (typujemy do 12.12 do godziny 14:00)
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica (typujemy do 12.12 do godziny 16:00)
Korona Kielce - Radomiak Radom (typujemy do 13.12 do godziny 12:40)

Sandecja - Górnik Łęczna (typujemy do 13.12 do godziny 13:00)

Moje typy:

Resovia 1-2 GKS Jastrzębie (typujemy do 12.12 do godziny 12:00)
Stomil Olsztyn 0-1 Termalica (typujemy do 12.12 do godziny 12:30)
GKS Bełchatów 1-2 Puszcza (typujemy do 12.12 do godziny 12:40)

Arka Gdynia 2-0 Chrobry Głogów (typujemy do 12.12 do godziny 14:00)
Zagłębie Sosnowiec 2-3 Miedź Legnica (typujemy do 12.12 do godziny 16:00)
Korona Kielce 1-2 Radomiak Radom (typujemy do 13.12 do godziny 12:40)

Sandecja 2-3 Górnik Łęczna (typujemy do 13.12 do godziny 13:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resovia 2-1 GKS Jastrzębie (typujemy do 12.12 do godziny 12:00)
Stomil Olsztyn 0-2 Termalica (typujemy do 12.12 do godziny 12:30)
GKS Bełchatów 1-2 Puszcza (typujemy do 12.12 do godziny 12:40)

Arka Gdynia 2-0 Chrobry Głogów (typujemy do 12.12 do godziny 14:00)
Zagłębie Sosnowiec 2-3 Miedź Legnica (typujemy do 12.12 do godziny 16:00)
Korona Kielce 3-1 Radomiak Radom (typujemy do 13.12 do godziny 12:40)

Sandecja 3-2 Górnik Łęczna (typujemy do 13.12 do godziny 13:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin 4MAPS

wyniki2.png

Resovia 1-2 GKS Jastrzębie
Stomil Olsztyn 1-4 Termalica
GKS Bełchatów 0-2 Puszcza

Arka Gdynia 1-1 Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Miedź Legnica
Korona Kielce 0-2 Radomiak Radom

Sandecja 1-1 Górnik Łęczna

Punktacja:

@Bazukaczeczek11

@mateusz 1426

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...