Skocz do zawartości

Typowanie #21 Liga Europy v2 09.12.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Admin 4MAPS

Witam, czas na fazę grupową Ligi Europy.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Sparta - Milan (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Łudogorec - LASK (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Hoffenheim - Gent (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Dinamo Zagrzeb - CSKA Moskwa (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Celtic - Lille (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Maccabi - Sivasspor (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Tottenham - Antwerp (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Braga - Zoria (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Wolfsberger - Feyenoord (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Slovan Liberec - Crvena Zvezda (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Leicester - AEK (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Moje typy:

Sparta 0-3 Milan (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Łudogorec 1-2 LASK (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Hoffenheim 3-0 Gent (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Dinamo Zagrzeb 1-2 CSKA Moskwa (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Celtic 1-5 Lille (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Maccabi 2-4 Sivasspor (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Tottenham 2-0 Antwerp (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Braga 2-1 Zoria (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Wolfsberger 1-3 Feyenoord (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Slovan Liberec 1-2 Crvena Zvezda (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Leicester 3-1 AEK (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparta 1-3 Milan (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Łudogorec 2-3 LASK (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Hoffenheim 3-0 Gent (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Dinamo Zagrzeb 1-2 CSKA Moskwa (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Celtic 3-1 Lille (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Maccabi 2-1 Sivasspor (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Tottenham 3-1 Antwerp (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Braga 1-0 Zoria (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Wolfsberger 1-2 Feyenoord (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Slovan Liberec 1-2 Crvena Zvezda (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Leicester 2-0 AEK (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparta 0-2 Milan (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Łudogorec 0-1 LASK (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Hoffenheim 1-2 Gent (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Dinamo Zagrzeb 0-1 CSKA Moskwa (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Celtic 0-2 Lille (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Maccabi 1-1 Sivasspor (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Tottenham 3-0 Antwerp (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Braga 1-1 Zoria (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Wolfsberger 1-2 Feyenoord (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Slovan Liberec 0-1 Crvena Zvezda (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Leicester 3-0 AEK (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Janek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparta 1-2 Milan (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Łudogorec 1-0 LASK (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Hoffenheim 2-0 Gent (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Dinamo Zagrzeb 2-3 CSKA Moskwa (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Celtic 2-1 Lille (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Maccabi 1-0 Sivasspor (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Tottenham 2-0 Antwerp (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Braga 1-0 Zoria (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Wolfsberger 2-0 Feyenoord (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Slovan Liberec 0-2 Crvena Zvezda (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Leicester 3-2 AEK (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Sparta 0-2 Milan (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Łudogorec 1-0 LASK (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Hoffenheim 2-1 Gent (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Dinamo Zagrzeb 1-1 CSKA Moskwa (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Celtic 1-0 Lille (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Maccabi 2-1 Sivasspor (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Tottenham 3-0 Antwerp (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Braga 1-0 Zoria (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Wolfsberger 1-3 Feyenoord (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
Slovan Liberec 2-3 Crvena Zvezda (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Leicester 4-1 AEK (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin 4MAPS

wyniki2.png

Sparta 0-1 Milan
Łudogorec 1-3 LASK
Hoffenheim 4-1 Gent
Dinamo Zagrzeb 3-1 CSKA Moskwa
Celtic 3-2 Lille
Maccabi 1-0 Sivasspor

Tottenham 2-0 Antwerp

Braga 2-0 Zoria

Wolfsberger 1-0 Feyenoord
Slovan Liberec 0-0 Crvena Zvezda

Leicester 2-0 AEK

Punktacja:

@mateusz 14218

@Xaznu17

@ DarO14

@Bazukaczeczek13

@ Janek8

zakończone.png

  • Kufel piwa 2

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...