Skocz do zawartości

Typowanie #14 2 Liga 03.12.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Admin 4MAPS

Witam, czas na 2 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Znicz Pruszków - Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 05.12 do godziny 12:00)
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków (typujemy do 05.12 do godziny 12:00)
Błękitni - Skra Częstochowa (typujemy do 05.12 do godziny 13:00)

Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki (typujemy do 05.12 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice - Motor Lublin (typujemy do 05.12 do godziny 14:00)
Hutnik Kraków - Stal Rzeszów (typujemy do 06.12 do godziny 13:00)

Lech 2 Poznań - Bytovia (typujemy do 06.11 do godziny 13:00)
Olimpia Grudziądz - KKS Kalisz (typujemy do 06.12 do godziny 18:00)

GKS Katowice - Chojniczanka (typujemy do 06.12 do godziny 18:40)

 

Moje typy:

Znicz Pruszków 2-1 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 05.12 do godziny 12:00)
Olimpia Elbląg 1-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 05.12 do godziny 12:00)
Błękitni 0-2 Skra Częstochowa (typujemy do 05.12 do godziny 13:00)

Pogoń Siedlce 1-2 Wigry Suwałki (typujemy do 05.12 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice 3-0 Motor Lublin (typujemy do 05.12 do godziny 14:00)
Hutnik Kraków 0-3 Stal Rzeszów (typujemy do 06.12 do godziny 13:00)

Lech 2 Poznań 1-3 Bytovia (typujemy do 06.11 do godziny 13:00)
Olimpia Grudziądz 0-2 KKS Kalisz (typujemy do 06.12 do godziny 18:00)

GKS Katowice 2-1 Chojniczanka (typujemy do 06.12 do godziny 18:40)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicz Pruszków 2-0 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 05.12 do godziny 12:00)
Olimpia Elbląg 1-1 Garbarnia Kraków (typujemy do 05.12 do godziny 12:00)
Błękitni 0-1 Skra Częstochowa (typujemy do 05.12 do godziny 13:00)

Pogoń Siedlce 2-1 Wigry Suwałki (typujemy do 05.12 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice 2-0 Motor Lublin (typujemy do 05.12 do godziny 14:00)
Hutnik Kraków 1-2 Stal Rzeszów (typujemy do 06.12 do godziny 13:00)

Lech 2 Poznań 2-1 Bytovia (typujemy do 06.11 do godziny 13:00)
Olimpia Grudziądz 1-2 KKS Kalisz (typujemy do 06.12 do godziny 18:00)

GKS Katowice 2-1 Chojniczanka (typujemy do 06.12 do godziny 18:40)

 

 

Mily giph.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicz Pruszków 0-2 Śląsk Wrocław (typujemy do 05.12 do godziny 12:00)
Olimpia Elbląg 0 -1 Garbarnia Kraków (typujemy do 05.12 do godziny 12:00)
Błękitni 0-1 Skra Częstochowa (typujemy do 05.12 do godziny 13:00)

Pogoń Siedlce 2-1 Wigry Suwałki (typujemy do 05.12 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice 0-1 Motor Lublin (typujemy do 05.12 do godziny 14:00)
Hutnik Kraków 1-0  Stal Rzeszów (typujemy do 06.12 do godziny 13:00)

Lech 2 Poznań 2-1 Bytovia (typujemy do 06.11 do godziny 13:00)
Olimpia Grudziądz 1-0 KKS Kalisz (typujemy do 06.12 do godziny 18:00)

GKS Katowice 1-1 Chojniczanka (typujemy do 06.12 do godziny 18:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicz Pruszków 1-2 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 05.12 do godziny 12:00)
Olimpia Elbląg 0-2 Garbarnia Kraków (typujemy do 05.12 do godziny 12:00)
Błękitni 0-1 Skra Częstochowa (typujemy do 05.12 do godziny 13:00)

Pogoń Siedlce 1-0 Wigry Suwałki (typujemy do 05.12 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice 1-2 Motor Lublin (typujemy do 05.12 do godziny 14:00)
Hutnik Kraków 2-0 Stal Rzeszów (typujemy do 06.12 do godziny 13:00)

Lech 2 Poznań 3-1 Bytovia (typujemy do 06.11 do godziny 13:00)
Olimpia Grudziądz 0-0 KKS Kalisz (typujemy do 06.12 do godziny 18:00)

GKS Katowice 3-2 Chojniczanka (typujemy do 06.12 do godziny 18:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicz Pruszków 0-2 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 05.12 do godziny 12:00)
Olimpia Elbląg 1-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 05.12 do godziny 12:00)
Błękitni 0-2 Skra Częstochowa (typujemy do 05.12 do godziny 13:00)

Pogoń Siedlce 2-0 Wigry Suwałki (typujemy do 05.12 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice 1-0 Motor Lublin (typujemy do 05.12 do godziny 14:00)
Hutnik Kraków 0-2 Stal Rzeszów (typujemy do 06.12 do godziny 13:00)

Lech 2 Poznań 2-1 Bytovia (typujemy do 06.11 do godziny 13:00)
Olimpia Grudziądz 1-0 KKS Kalisz (typujemy do 06.12 do godziny 18:00)

GKS Katowice 3-0 Chojniczanka (typujemy do 06.12 do godziny 18:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicz Pruszków 1-3 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 05.12 do godziny 12:00)
Olimpia Elbląg 1-2 Garbarnia Kraków (typujemy do 05.12 do godziny 12:00)
Błękitni 0-2 Skra Częstochowa (typujemy do 05.12 do godziny 13:00)

Pogoń Siedlce 1-1 Wigry Suwałki (typujemy do 05.12 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice 2-0 Motor Lublin (typujemy do 05.12 do godziny 14:00)
Hutnik Kraków 0-1 Stal Rzeszów (typujemy do 06.12 do godziny 13:00)

Lech 2 Poznań 2-0 Bytovia (typujemy do 06.11 do godziny 13:00)
Olimpia Grudziądz 2-2 KKS Kalisz (typujemy do 06.12 do godziny 18:00)

GKS Katowice 1-3 Chojniczanka (typujemy do 06.12 do godziny 18:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicz Pruszków 2-1 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 05.12 do godziny 12:00)
Olimpia Elbląg 2-1 Garbarnia Kraków (typujemy do 05.12 do godziny 12:00)
Błękitni 1-2 Skra Częstochowa (typujemy do 05.12 do godziny 13:00)

Pogoń Siedlce 1-2 Wigry Suwałki (typujemy do 05.12 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice 1-2 Motor Lublin (typujemy do 05.12 do godziny 14:00)
Hutnik Kraków 1-2 Stal Rzeszów (typujemy do 06.12 do godziny 13:00)

Lech 2 Poznań 1-2 Bytovia (typujemy do 06.11 do godziny 13:00)
Olimpia Grudziądz 2-1 KKS Kalisz (typujemy do 06.12 do godziny 18:00)

GKS Katowice 1-2 Chojniczanka (typujemy do 06.12 do godziny 18:40)

Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler

jd123

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • AntyCheat

Znicz Pruszków 1-0 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 05.12 do godziny 12:00)
Olimpia Elbląg 0-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 05.12 do godziny 12:00)
Błękitni 0-2 Skra Częstochowa (typujemy do 05.12 do godziny 13:00)

Pogoń Siedlce 1-0 Wigry Suwałki (typujemy do 05.12 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice 1-0 Motor Lublin (typujemy do 05.12 do godziny 14:00)
Hutnik Kraków 1-1 Stal Rzeszów (typujemy do 06.12 do godziny 13:00)

Lech 2 Poznań 1-2 Bytovia (typujemy do 06.11 do godziny 13:00)
Olimpia Grudziądz 1-0 KKS Kalisz (typujemy do 06.12 do godziny 18:00)

GKS Katowice 0-1 Chojniczanka (typujemy do 06.12 do godziny 18:40)

1.gif.d40a9e61ddcfd2b3f4c319d2ff0b8215.gif.8f398bf329254f03e643adf3e51727f1.gif

 

 

-> Steam <-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin 4MAPS

wyniki2.png

Znicz Pruszków 1-3 Śląsk 2 Wrocław
Olimpia Elbląg 1-2 Garbarnia Kraków
Błękitni 1-0 Skra Częstochowa

Pogoń Siedlce 1-2 Wigry Suwałki
Górnik Polkowice 1-1 Motor Lublin
Hutnik Kraków - Stal Rzeszów
(odwołany)

Lech 2 Poznań 1-1 Bytovia

Olimpia Grudziądz 0-1 KKS Kalisz

GKS Katowice 1-2 Chojniczanka

Punktacja:

@bateerbox8

@ ZrobieCiNalesniki:)6

@Bazukaczeczek5

@ SZNYCEL4

@mateusz 1424

@ Mroczny.2

@dr1.png Mily dr2.png2

@Xaznu2

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...