Skocz do zawartości

Typowanie #13 1 Liga 03.12.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Admin 4MAPS

Witam, czas na 1 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Miedź Legnica - Stomil Olsztyn (typujemy do 04.12 do godziny 17:40)
GKS Jastrzębie - GKS Bełchatów (typujemy do 05.12 do godziny 12:30)
Termalica - ŁKS Łódź (typujemy do 05.12 do godziny 12:40)

Chrobry Głogów - Resovia (typujemy do 05.12 do godziny 15:00)
Puszcza - Sandecja (typujemy do 06.12 do godziny 12:30)
Radomiak Radom - Arka Gdynia (typujemy do 06.12 do godziny 12:40)

Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 06.12 do godziny 16:00)
GKS Tychy - Odra Opole (typujemy do 06.12 do godziny 17:00)

Widzew Łódź - Korona Kielce (typujemy do 06.12 do godziny 19:00)

 

Moje typy:

Miedź Legnica 2-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 04.12 do godziny 17:40)
GKS Jastrzębie 2-1 GKS Bełchatów (typujemy do 05.12 do godziny 12:30)
Termalica 3-2 ŁKS Łódź (typujemy do 05.12 do godziny 12:40)

Chrobry Głogów 2-0 Resovia (typujemy do 05.12 do godziny 15:00)
Puszcza 1-2 Sandecja (typujemy do 06.12 do godziny 12:30)
Radomiak Radom 2-1 Arka Gdynia (typujemy do 06.12 do godziny 12:40)

Górnik Łęczna 1-0 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 06.12 do godziny 16:00)
GKS Tychy 2-1 Odra Opole (typujemy do 06.12 do godziny 17:00)

Widzew Łódź 1-2 Korona Kielce (typujemy do 06.12 do godziny 19:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 2-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 04.12 do godziny 17:40)
GKS Jastrzębie 1-0 GKS Bełchatów (typujemy do 05.12 do godziny 12:30)
Termalica 3-1 ŁKS Łódź (typujemy do 05.12 do godziny 12:40)

Chrobry Głogów 0-2 Resovia (typujemy do 05.12 do godziny 15:00)
Puszcza 1-2 Sandecja (typujemy do 06.12 do godziny 12:30)
Radomiak Radom 0-2 Arka Gdynia (typujemy do 06.12 do godziny 12:40)

Górnik Łęczna 1-3 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 06.12 do godziny 16:00)
GKS Tychy 1-1 Odra Opole (typujemy do 06.12 do godziny 17:00)

Widzew Łódź 0-2 Korona Kielce (typujemy do 06.12 do godziny 19:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 2-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 04.12 do godziny 17:40)
GKS Jastrzębie 1-0 GKS Bełchatów (typujemy do 05.12 do godziny 12:30)
Termalica 2-1 ŁKS Łódź (typujemy do 05.12 do godziny 12:40)

Chrobry Głogów 2-0 Resovia (typujemy do 05.12 do godziny 15:00)
Puszcza 1-3 Sandecja (typujemy do 06.12 do godziny 12:30)
Radomiak Radom 1-2 Arka Gdynia (typujemy do 06.12 do godziny 12:40)

Górnik Łęczna 0-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 06.12 do godziny 16:00)
GKS Tychy 1-0 Odra Opole (typujemy do 06.12 do godziny 17:00)

Widzew Łódź 0-2 Korona Kielce (typujemy do 06.12 do godziny 19:00)

 

 

Mily giph.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 3-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 04.12 do godziny 17:40)
GKS Jastrzębie 1-2 GKS Bełchatów (typujemy do 05.12 do godziny 12:30)
Termalica 2-1 ŁKS Łódź (typujemy do 05.12 do godziny 12:40)

Chrobry Głogów 1-2 Resovia (typujemy do 05.12 do godziny 15:00)
Puszcza 0-2 Sandecja (typujemy do 06.12 do godziny 12:30)
Radomiak Radom 1-1 Arka Gdynia (typujemy do 06.12 do godziny 12:40)

Górnik Łęczna 2-0 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 06.12 do godziny 16:00)
GKS Tychy 1-1 Odra Opole (typujemy do 06.12 do godziny 17:00)

Widzew Łódź 1-0 Korona Kielce (typujemy do 06.12 do godziny 19:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 2-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 04.12 do godziny 17:40)
GKS Jastrzębie 1-2 GKS Bełchatów (typujemy do 05.12 do godziny 12:30)
Termalica 1-3 ŁKS Łódź (typujemy do 05.12 do godziny 12:40)

Chrobry Głogów 1-3 Resovia (typujemy do 05.12 do godziny 15:00)
Puszcza 1-2 Sandecja (typujemy do 06.12 do godziny 12:30)
Radomiak Radom 2-1 Arka Gdynia (typujemy do 06.12 do godziny 12:40)

Górnik Łęczna 1-0 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 06.12 do godziny 16:00)
GKS Tychy 3-0 Odra Opole (typujemy do 06.12 do godziny 17:00)

Widzew Łódź 1-3 Korona Kielce (typujemy do 06.12 do godziny 19:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 3-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 04.12 do godziny 17:40)
GKS Jastrzębie 1-2 GKS Bełchatów (typujemy do 05.12 do godziny 12:30)
Termalica 2-3ŁKS Łódź (typujemy do 05.12 do godziny 12:40)

Chrobry Głogów 1-3 Resovia (typujemy do 05.12 do godziny 15:00)
Puszcza 0-2 Sandecja (typujemy do 06.12 do godziny 12:30)
Radomiak Radom 1-1 Arka Gdynia (typujemy do 06.12 do godziny 12:40)

Górnik Łęczna 3-0 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 06.12 do godziny 16:00)
GKS Tychy 1-0 Odra Opole (typujemy do 06.12 do godziny 17:00)

Widzew Łódź 1-0 Korona Kielce (typujemy do 06.12 do godziny 19:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 2-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 04.12 do godziny 17:40)
GKS Jastrzębie 2-1 GKS Bełchatów (typujemy do 05.12 do godziny 12:30)
Termalica 1-2 ŁKS Łódź (typujemy do 05.12 do godziny 12:40)

Chrobry Głogów 1-2 Resovia (typujemy do 05.12 do godziny 15:00)
Puszcza 2-1 Sandecja (typujemy do 06.12 do godziny 12:30)
Radomiak Radom 1-2 Arka Gdynia (typujemy do 06.12 do godziny 12:40)

Górnik Łęczna 2-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 06.12 do godziny 16:00)
GKS Tychy 1-2 Odra Opole (typujemy do 06.12 do godziny 17:00)

Widzew Łódź 1-2 Korona Kielce (typujemy do 06.12 do godziny 19:00)

Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler

jd123

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • AntyCheat

Miedź Legnica 1-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 04.12 do godziny 17:40)
GKS Jastrzębie 0-0 GKS Bełchatów (typujemy do 05.12 do godziny 12:30)
Termalica 1-2 ŁKS Łódź (typujemy do 05.12 do godziny 12:40)

Chrobry Głogów 1-0 Resovia (typujemy do 05.12 do godziny 15:00)
Puszcza 0-0 Sandecja (typujemy do 06.12 do godziny 12:30)
Radomiak Radom 0-2 Arka Gdynia (typujemy do 06.12 do godziny 12:40)

Górnik Łęczna 1-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 06.12 do godziny 16:00)
GKS Tychy 1-0 Odra Opole (typujemy do 06.12 do godziny 17:00)

Widzew Łódź 0-3 Korona Kielce (typujemy do 06.12 do godziny 19:00)

1.gif.d40a9e61ddcfd2b3f4c319d2ff0b8215.gif.8f398bf329254f03e643adf3e51727f1.gif

 

 

-> Steam <-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin DR

GKS Jastrzębie 1-0 GKS Bełchatów (typujemy do 05.12 do godziny 12:30)
Termalica 0-2 ŁKS Łódź (typujemy do 05.12 do godziny 12:40)

Chrobry Głogów 2-0 Resovia (typujemy do 05.12 do godziny 15:00)
Puszcza 1-0 Sandecja (typujemy do 06.12 do godziny 12:30)
Radomiak Radom 1-1Arka Gdynia (typujemy do 06.12 do godziny 12:40)

Górnik Łęczna 1-0 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 06.12 do godziny 16:00)
GKS Tychy 1-0 Odra Opole (typujemy do 06.12 do godziny 17:00)

Widzew Łódź 0-2 Korona Kielce (typujemy do 06.12 do godziny 19:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin 4MAPS

wyniki2.png

Miedź Legnica 2-2 Stomil Olsztyn
GKS Jastrzębie 3-2 GKS Bełchatów
Termalica 2-0 ŁKS Łódź

Chrobry Głogów 3-0 Resovia
Puszcza 0-1 Sandecja
Radomiak Radom 0-0 Arka Gdynia

Górnik Łęczna 4-1 Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy 2-0 Odra Opole

Widzew Łódź - Korona Kielce (odwołany)

Punktacja:

@Bazukaczeczek12

@dr1.png Mily dr2.png10

@bo176810

@ SZNYCEL8

@bateerbox8

@mateusz 1426

@Xaznu6

@ Mroczny.4

@ ZrobieCiNalesniki:)4

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...