Skocz do zawartości

Typowanie #5 Liga Europy 01.12.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Admin 4MAPS

Witam, czas na fazę grupową Ligi Europy.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Sivasspor - Villarreal (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Milan - Celtic (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Qarabag - Maccabi (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Zoria - Leicester (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
AEK - Braga (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Gent - Slovan Liberec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Crvena Zvezda - Hoffenheim (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Lille - Sparta (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

CSKA Moskwa - Wolfsberger (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Feyenoord - Dinamo Zagrzeb (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

LASK - Tottenham (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Antwerp - Łudogorec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Moje typy:

 

 

Sivasspor 3-2 Villarreal (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Milan 3-0 Celtic (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Qarabag 2-1 Maccabi (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Zoria 0-2 Leicester (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
AEK 0-1 Braga (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Gent 2-0 Slovan Liberec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Crvena Zvezda 1-3 Hoffenheim (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Lille 2-1 Sparta (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

CSKA Moskwa 1-1 Wolfsberger (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Feyenoord 2-1 Dinamo Zagrzeb (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

LASK 0-2 Tottenham (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Antwerp 1-0 Łudogorec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

  • Kufel piwa 1

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sivasspor 1-2 Villarreal (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Milan 2-1 Celtic (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Qarabag 2-1 Maccabi (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Zoria 0-2 Leicester (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
AEK 2-1 Braga (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Gent 2-0 Slovan Liberec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Crvena Zvezda 1-0 Hoffenheim (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Lille 2-1 Sparta (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

CSKA Moskwa 1-1 Wolfsberger (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Feyenoord 2-1 Dinamo Zagrzeb (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

LASK 1-3 Tottenham (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Antwerp 0-2 Łudogorec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sivasspor 0-1 Villarreal (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Milan 2-0 Celtic (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Qarabag 2-2 Maccabi (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Zoria 1-3 L5eicester (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
AEK 1-2 Braga(typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Gent 2-3 Stftlovan Liberec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Crvena Zvezda 1-2 Hoffenheim (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Lille 1-2 Sparta (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

CSKA Moskwa 1-0 Wolfsberger (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Feyenoord 1-2 Dinamo Zagrzeb (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

LASK 0-3 Tottenham (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Antwerp 2-1 Łudogorec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • AntyCheat

Sivasspor 3-1 Villarreal (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Milan 2-0 Celtic (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Qarabag 1-0 Maccabi (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Zoria 0-2 Leicester (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
AEK 1-0 Braga (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Gent 1-0 Slovan Liberec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Crvena Zvezda 0-2 Hoffenheim (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Lille 1-0 Sparta (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

CSKA Moskwa 1-0 Wolfsberger (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Feyenoord 1-1 Dinamo Zagrzeb (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

LASK 0-2 Tottenham (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Antwerp 1-1 Łudogorec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

d2tFtBu.gif.cbdbde75f178d527fc1400f796025cb3.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • AntyCheat

Sivasspor 2-1 Villarreal (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Milan 1-1 Celtic (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Qarabag 1-0 Maccabi (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Zoria 0-3 Leicester (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
AEK 0-0 Braga (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Gent 0-1 Slovan Liberec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Crvena Zvezda 0-2 Hoffenheim (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Lille 1-0 Sparta (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

CSKA Moskwa 0-2 Wolfsberger (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Feyenoord 0-2 Dinamo Zagrzeb (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

LASK 1-3 Tottenham (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Antwerp 0-0 Łudogorec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

1.gif.d40a9e61ddcfd2b3f4c319d2ff0b8215.gif.8f398bf329254f03e643adf3e51727f1.gif

 

 

-> Steam <-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sivasspor 1-2 Villarreal (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Milan 3-0 Celtic (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Qarabag 2-2 Maccabi (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Zoria 1-2 Leicester (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
AEK 1-1 Braga (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Gent 2-2 Slovan Liberec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Crvena Zvezda 0-3 Hoffenheim (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Lille 2-1 Sparta (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

CSKA Moskwa 1-1 Wolfsberger (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Feyenoord 3-1 Dinamo Zagrzeb (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

LASK 0-3 Tottenham (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Antwerp 1-2 Łudogorec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sivasspor 0-3 Villarreal (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Milan 2-0 Celtic (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Qarabag 1-2 Maccabi (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Zoria 0-3 Leicester (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
AEK 1-2 Braga (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Gent 1-0 Slovan Liberec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Crvena Zvezda 0-1 Hoffenheim (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Lille 1-0 Sparta (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

CSKA Moskwa 2-1 Wolfsberger (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Feyenoord 1-1 Dinamo Zagrzeb (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

LASK 1-3 Tottenham (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Antwerp 1-2 Łudogorec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Sivasspor 1-3 Villarreal (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Milan 2-1 Celtic (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Qarabag 1-2 Maccabi (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Zoria 0-1 Leicester (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
AEK 1-2 Braga (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Gent 0-1 Slovan Liberec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Crvena Zvezda 0-2 Hoffenheim (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Lille 1-0 Sparta (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

CSKA Moskwa 1-2 Wolfsberger (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Feyenoord 3-1 Dinamo Zagrzeb (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

LASK 0-2 Tottenham (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Antwerp 1-1 Łudogorec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

  • Kufel piwa 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sivasspor 0-2 Villarreal (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Milan 3-0 Celtic (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Qarabag 1-1 Maccabi (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Zoria 0-2 Leicester (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
AEK 0-1 Braga (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Gent 1-0 Slovan Liberec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Crvena Zvezda 1-2 Hoffenheim (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Lille 3-0 Sparta (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

CSKA Moskwa 1-2 Wolfsberger (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Feyenoord 2-0 Dinamo Zagrzeb (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

LASK 0-3 Tottenham (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Antwerp 1-1 Łudogorec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Janek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sivasspor 1-2 Villarreal (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Milan 1-2 Celtic (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Qarabag 2-1 Maccabi (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Zoria 1-2 Leicester (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
AEK 2-1 Braga (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Gent 2-1 Slovan Liberec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Crvena Zvezda 2-1 Hoffenheim (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Lille 2-1 Sparta (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

CSKA Moskwa 2-1 Wolfsberger (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Feyenoord 1-2 Dinamo Zagrzeb (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

LASK 1-2 Tottenham (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Antwerp 2-1 Łudogorec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

 

Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler

jd123

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sivasspor 1-2 Villarreal (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Milan 2-1 Celtic (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Qarabag 1-0 Maccabi (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Zoria 1-2 Leicester (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
AEK 0-2 Braga (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Gent 1-3 Slovan Liberec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Crvena Zvezda 1-2 Hoffenheim (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Lille 2-1 Sparta (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

CSKA Moskwa 2-0 Wolfsberger (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)
Feyenoord 3-1 Dinamo Zagrzeb (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

LASK 0-3Tottenham (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Antwerp 1-1 Łudogorec (typujemy do 03.12 do godziny 18:55)

Edytował/a przez Mily

 

 

Mily giph.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin 4MAPS

wyniki2.png

Sivasspor 0-1 Villarreal
Milan 4-2 Celtic
Qarabag 1-1 Maccabi
Zoria 1-0 Leicester
AEK 2-4 Braga
Gent 1-2 Slovan Liberec

Crvena Zvezda 0-0 Hoffenheim

Lille 2-1 Sparta

CSKA Moskwa 0-1 Wolfsberger
Feyenoord 0-2 Dinamo Zagrzeb

LASK 3-3 Tottenham

Antwerp 3-1 Łudogorec

Punktacja:

@ Paulinka17

@mateusz 14215

@ Janek13

@ DarO12

@dr1.png Mily dr2.png11

@ Nicekovsky10

@Bazukaczeczek9

@ Mroczny.9

@ ZrobieCiNalesniki:)9

@SZNYCEL9

@bateerbox8

@Xaznu7

@11ruk3q.jpg hadesik4

zakończone.png

 

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...