Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Adele : >

Ciekawostki po EL Clasico

Rekomendowane odpowiedzi

Za nami El Clasico. Mecz odbył się w środę tj 18.12 i zakończył się dość niespodziewanym wynikiem 0:0.

Znalezione obrazy dla zapytania el clasico

El Clásico przyniosło mniej emocji niż zwykle, ale i tak dużo się w nim działo, o czym świadczą poniższe ciekawostki i interesujące dane dotyczące spotkania

• W 5 z 6 ostatnich ligowych El Clásico na Camp Nou 1. połowa zakończyła się remisem.

• Środowe El Clásico było pierwszym od 2002 roku, w którym nie padła żadna bramka.

• Barcelona jest niepokonana w 7 kolejnych ligowych El Clásico, co stanowi najdłuższą serię w historii.

• Real Madryt zachował wczoraj czyste konto w ligowym El Clásico pierwszy raz od 2007 roku.

• W ostanich 24 meczach ligowych pomiędzy Barçą a Realem Madryt Duma Katalonii aż 8 razy zachowała czyste konto. Realowi udało się to tylko raz.

• Ter Stegen zaliczył czwarte El Clásico z czystym kontem. Víctor Valdés jest bramkarzem, któremu udało się zachować 7 czystych kont.

• Ter Stegen jest czwartym bramkarzem w historii, który zachował czyste konto w 3 kolejnych El Clásico. Wcześniej dokonali tego: Miguel Reina, Miguel Ángel i Víctor Valdés.

• Barcelona we środowym El Clásico zachowała czyste konto na Camp Nou pierwszy raz od 2010 roku, kiedy pokonała Real 5:0.

• Leo Messi wykonał wczoraj 46 podań, w tym 40 na połowie Realu. 11 razy stracił piłkę, a jego skuteczność podań wyniosła 82,61%.

źródło

tlo.png

Mogłaś dodać ciekawostkę z meczu mianowicie gdy kibice Barcelony wygwizdywali Ramosa po czym Pique prosił kibiców aby tego nie robili i po chwili wszystko ucichło do końca spotkania 

@Adele : > ponoć zawsze Real sędziów kupuje. A powiedz mi jak było w tym meczu?

Gdzie był karny?

Mecz zakończył się remisem ale to Królewscy przeważali w meczu, wystarczy spojrzeć na statystyki.

Ale no szkoda ogl tak El Classico bez bramek dla której z drużyn i bez rywalizacji CR7 z Messim. 

Adele : >,

Ja tu nic nie sugeruje. Jestem tylko użytkownikiem i nie mogę wpłynąć na losy spotkań :)

639332914_moje.png.f30b219ab104e56000f7e19c965cd022.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.