Skocz do zawartości

Typowanie #3 1 Liga 1.12.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na 1 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna (typujemy do 01.12 do godziny 13:00)
ŁKS Łódź - Miedź Legnica (typujemy do 01.12 do godziny 20:00)
Resovia - Radomiak Radom (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)

Sandecja - GKS Jastrzębie (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)
Odra Opole - Termalica (typujemy do 02.12 do godziny 12:30)
Zagłębie Sosnowiec - Puszcza (typujemy do 02.12 do godziny 16:00)

GKS Bełchatów - Chrobry Głogów (typujemy do 02.12 do godziny 17:00)
Arka Gdynia - Korona Kielce (typujemy do 02.12 do godziny 20:30)

GKS Tychy - Widzew Łódź (typujemy do 03.12 do godziny 18:00)

Moje typy:

Stomil Olsztyn 1-2 Górnik Łęczna (typujemy do 01.12 do godziny 13:00)
ŁKS Łódź 3-2 Miedź Legnica (typujemy do 01.12 do godziny 20:00)
Resovia 0-2 Radomiak Radom (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)

Sandecja 0-2 GKS Jastrzębie (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)
Odra Opole 1-3 Termalica (typujemy do 02.12 do godziny 12:30)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Puszcza (typujemy do 02.12 do godziny 16:00)

GKS Bełchatów 0-2 Chrobry Głogów (typujemy do 02.12 do godziny 17:00)
Arka Gdynia 4-1 Korona Kielce (typujemy do 02.12 do godziny 20:30)

GKS Tychy 2-1 Widzew Łódź (typujemy do 03.12 do godziny 18:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Stomil Olsztyn 1-2 Górnik Łęczna (typujemy do 01.12 do godziny 13:00)
ŁKS Łódź 0-2 Miedź Legnica (typujemy do 01.12 do godziny 20:00)
Resovia 1-0 Radomiak Radom (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)

Sandecja 2-1 GKS Jastrzębie (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)
Odra Opole 1-3 Termalica (typujemy do 02.12 do godziny 12:30)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Puszcza (typujemy do 02.12 do godziny 16:00)

GKS Bełchatów 1-0 Chrobry Głogów (typujemy do 02.12 do godziny 17:00)
Arka Gdynia 2-3 Korona Kielce (typujemy do 02.12 do godziny 20:30)

GKS Tychy 1-2 Widzew Łódź (typujemy do 03.12 do godziny 18:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stomil Olsztyn 0-1 Górnik Łęczna (typujemy do 01.12 do godziny 13:00)
ŁKS Łódź 1-0 Miedź Legnica (typujemy do 01.12 do godziny 20:00)
Resovia 1-1 Radomiak Radom (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)

Sandecja 0-1 GKS Jastrzębie (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)
Odra Opole 0-2 Termalica (typujemy do 02.12 do godziny 12:30)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Puszcza (typujemy do 02.12 do godziny 16:00)

GKS Bełchatów 2-1 Chrobry Głogów (typujemy do 02.12 do godziny 17:00)
Arka Gdynia 1-0 Korona Kielce (typujemy do 02.12 do godziny 20:30)

GKS Tychy 0-1 Widzew Łódź (typujemy do 03.12 do godziny 18:00)

1.gif.d40a9e61ddcfd2b3f4c319d2ff0b8215.gif.8f398bf329254f03e643adf3e51727f1.gif

 

 

-> Steam <-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stomil Olsztyn 1 - 1 Górnik Łęczna (typujemy do 01.12 do godziny 13:00)
ŁKS Łódź 3 - 1 Miedź Legnica (typujemy do 01.12 do godziny 20:00)
Resovia 0 - 1 Radomiak Radom (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)

Sandecja 1 - 1 GKS Jastrzębie (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)
Odra Opole 0 - 1 Termalica (typujemy do 02.12 do godziny 12:30)
Zagłębie Sosnowiec 2 - 2 Puszcza (typujemy do 02.12 do godziny 16:00)

GKS Bełchatów 2 - 1 Chrobry Głogów (typujemy do 02.12 do godziny 17:00)
Arka Gdynia 2 - 0 Korona Kielce (typujemy do 02.12 do godziny 20:30)

GKS Tychy 1 - 1 Widzew Łódź (typujemy do 03.12 do godziny 18:00)

1122437304_aberson2.png.9340d64dab49a13711e58ed999c6e5d4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stomil Olsztyn 0-2 Górnik Łęczna (typujemy do 01.12 do godziny 13:00)
ŁKS Łódź 2-1 Miedź Legnica (typujemy do 01.12 do godziny 20:00)
Resovia 01-2 Radomiak Radom (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)

Sandecja 1-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)
Odra Opole 1-3 Termalica (typujemy do 02.12 do godziny 12:30)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Puszcza (typujemy do 02.12 do godziny 16:00)

GKS Bełchatów 0-2 Chrobry Głogów (typujemy do 02.12 do godziny 17:00)
Arka Gdynia 2-1 Korona Kielce (typujemy do 02.12 do godziny 20:30)

GKS Tychy 3-1 Widzew Łódź (typujemy do 03.12 do godziny 18:00)

Edytował/a przez Xaznu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stomil Olsztyn 1-1 Górnik Łęczna (typujemy do 01.12 do godziny 13:00)
ŁKS Łódź 1-2 Miedź Legnica (typujemy do 01.12 do godziny 20:00)
Resovia 1-1 Radomiak Radom (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)

Sandecja 2-1 GKS Jastrzębie (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)
Odra Opole 2-2 Termalica (typujemy do 02.12 do godziny 12:30)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Puszcza (typujemy do 02.12 do godziny 16:00)

GKS Bełchatów 3-1 Chrobry Głogów (typujemy do 02.12 do godziny 17:00)
Arka Gdynia 1-1 Korona Kielce (typujemy do 02.12 do godziny 20:30)

GKS Tychy 1-2 Widzew Łódź (typujemy do 03.12 do godziny 18:00)

817487812_ogm(2).jpg.3fed7486f9d3c5cbfe23debd3e364c4c.jpg
Kontakt ze mną ;)
FaceBook

SteaM
Discord: Smutny.🥀#3493

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stomil Olsztyn 0-1 Górnik Łęczna (typujemy do 01.12 do godziny 13:00)
ŁKS Łódź 2-1 Miedź Legnica (typujemy do 01.12 do godziny 20:00)
Resovia 1-1 Radomiak Radom (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)

Sandecja 2 - 1 GKS Jastrzębie (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)
Odra Opole 0 - 1 Termalica (typujemy do 02.12 do godziny 12:30)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Puszcza (typujemy do 02.12 do godziny 16:00)

GKS Bełchatów 2-0 Chrobry Głogów (typujemy do 02.12 do godziny 17:00)
Arka Gdynia 1-2  Korona Kielce (typujemy do 02.12 do godziny 20:30)

GKS Tychy 1-2 Widzew Łódź (typujemy do 03.12 do godziny 18:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stomil Olsztyn 1-0 Górnik Łęczna (typujemy do 01.12 do godziny 13:00)
ŁKS Łódź 3-1 Miedź Legnica (typujemy do 01.12 do godziny 20:00)
Resovia 2-0 Radomiak Radom (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)

Sandecja 0-2 GKS Jastrzębie (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)
Odra Opole 2-0Termalica (typujemy do 02.12 do godziny 12:30)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Puszcza (typujemy do 02.12 do godziny 16:00)

GKS Bełchatów 2-1 Chrobry Głogów (typujemy do 02.12 do godziny 17:00)
Arka Gdynia 4-2 Korona Kielce (typujemy do 02.12 do godziny 20:30)

GKS Tychy 2-3 Widzew Łódź (typujemy do 03.12 do godziny 18:00)

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stomil Olsztyn 1-2 Górnik Łęczna (typujemy do 01.12 do godziny 13:00)
ŁKS Łódź 3-0 Miedź Legnica (typujemy do 01.12 do godziny 20:00)
Resovia 2-1 Radomiak Radom (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)

Sandecja 2-2 GKS Jastrzębie (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)
Odra Opole 2-1 Termalica (typujemy do 02.12 do godziny 12:30)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Puszcza (typujemy do 02.12 do godziny 16:00)

GKS Bełchatów 1-2 Chrobry Głogów (typujemy do 02.12 do godziny 17:00)
Arka Gdynia 2-1 Korona Kielce (typujemy do 02.12 do godziny 20:30)

GKS Tychy 0-2 Widzew Łódź (typujemy do 03.12 do godziny 18:00)

ej, skrrrt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stomil Olsztyn 2-1 Górnik Łęczna (typujemy do 01.12 do godziny 13:00)
ŁKS Łódź 1-2 Miedź Legnica (typujemy do 01.12 do godziny 20:00)
Resovia 1-2 Radomiak Radom (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)

Sandecja 1-2 GKS Jastrzębie (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)
Odra Opole 1-2 Termalica (typujemy do 02.12 do godziny 12:30)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Puszcza (typujemy do 02.12 do godziny 16:00)

GKS Bełchatów 1-2 Chrobry Głogów (typujemy do 02.12 do godziny 17:00)
Arka Gdynia 0-1 Korona Kielce (typujemy do 02.12 do godziny 20:30)

GKS Tychy 1-2 Widzew Łódź (typujemy do 03.12 do godziny 18:00)

Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler

jd123

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stomil Olsztyn 0-2 Górnik Łęczna (typujemy do 01.12 do godziny 13:00)
ŁKS Łódź 1-1 Miedź Legnica (typujemy do 01.12 do godziny 20:00)
Resovia 1-2 Radomiak Radom (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)

Sandecja 2-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)
Odra Opole 1-3 Termalica (typujemy do 02.12 do godziny 12:30)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Puszcza (typujemy do 02.12 do godziny 16:00)

GKS Bełchatów 2-1 Chrobry Głogów (typujemy do 02.12 do godziny 17:00)
Arka Gdynia 0-0 Korona Kielce (typujemy do 02.12 do godziny 20:30)

GKS Tychy 1-2 Widzew Łódź (typujemy do 03.12 do godziny 18:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

ŁKS Łódź 2-1 Miedź Legnica (typujemy do 01.12 do godziny 20:00)
Resovia 1-2 Radomiak Radom (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)

Sandecja 1-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)
Odra Opole 1-0 Termalica (typujemy do 02.12 do godziny 12:30)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Puszcza (typujemy do 02.12 do godziny 16:00)

GKS Bełchatów 3-1 Chrobry Głogów (typujemy do 02.12 do godziny 17:00)
Arka Gdynia 2-0 Korona Kielce (typujemy do 02.12 do godziny 20:30)

GKS Tychy 1-1 Widzew Łódź (typujemy do 03.12 do godziny 18:00)

  • Kufel piwa 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

ŁKS Łódź 1-2 Miedź Legnica (typujemy do 01.12 do godziny 20:00)
Resovia 0-1 Radomiak Radom (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)

Sandecja 2-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 02.12 do godziny 12:00)
Odra Opole 1-0 Termalica (typujemy do 02.12 do godziny 12:30)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Puszcza (typujemy do 02.12 do godziny 16:00)

GKS Bełchatów 2-1 Chrobry Głogów (typujemy do 02.12 do godziny 17:00)
Arka Gdynia 2-0 Korona Kielce (typujemy do 02.12 do godziny 20:30)

GKS Tychy 1-2 Widzew Łódź (typujemy do 03.12 do godziny 18:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Stomil Olsztyn 2-1 Górnik Łęczna

ŁKS Łódź 3-4 Miedź Legnica
Resovia - Radomiak Radom
(odwołany)

Sandecja - GKS Jastrzębie (odwołany)
Odra Opole - Termalica (odwołany)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Puszcza

GKS Bełchatów 1-2 Chrobry Głogów
Arka Gdynia 1-0 Korona Kielce

GKS Tychy 2-1 Widzew Łódź

Punktacja:

@ Nicekovsky9

@ Paulinka9

@ ZrobieCiNalesniki:)8

@Bazukaczeczek7

@Xaznu6

@SZNYCEL6

@ Mroczny.5

@ Janek5

@mateusz 1425

@11ruk3q.jpg hadesik4

@11ruk3q.jpg TenBrzydki3

@ DarO2

@ żab3rsoN2

@HBS.2

@bateerbox0

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...