Skocz do zawartości

przyjęta Uwaga/Propozycja

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy wie że każdy na serwerze wiedzą że jestem Adminem do rzeczy każdy się skarży że ludzie grają z broni "negev" i piszą mi na [email protected] oraz robi się spam na czacie. I każdy się skarży na to. Nie wiem co w takich sytuacjach robić. Co z tego mnie doszły słuchy Administrator @Haindpozwala na takie coś i grozi Mute'm mi się to nie podoba oraz sam gra "negev"em 
Mój plan (jeżeli jest to wykonalne) zrobić jak jest 3v4 już nie dozwolony "negev" a jak jest 3v3 jest dozwolony. Jak się tak nie da to zrobić tak samo jak z SCAR-20 (i tej samej broni ale po TT nie pamiętam jak to się nazywa) ,czyli wyłączyć w ogóle z użytku. 

Dowód (nie wiem czy to wejdzie) :494776779_dowd2.thumb.png.03f2022cd24767220b76bed1df152c6c.png

Edytował/a przez HBS.
  • Kufel piwa 1

817487812_ogm(2).jpg.3fed7486f9d3c5cbfe23debd3e364c4c.jpg
Kontakt ze mną ;)
FaceBook

SteaM
Discord: Smutny.🥀#3493

Ja praktycznie tylko kilka razy widziałem jakby ktoś grał negevem i mi to wogule nie przeszkadzało. Jest to broń jak każda inna, czyli są na nią sposoby. A jak ktoś płacze, że jakaś osoba gra negevem oznacza to, że to jego problem, że nie umie sobie z takim przeciwnikiem poradzić.

Ja jestem na NIE

• Kufel piwa 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...