Skocz do zawartości

Typowanie #56 2 Liga 26.11.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Admin 4MAPS

Witam, czas na 2 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Znicz Pruszków - Skra Częstochowa (typujemy do 27.11 do godziny 17:00)
Olimpia Elbląg - Błękitni (typujemy do 28.11 do godziny 12:00)
Pogoń Siedlce - Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 28.11 do godziny 13:00)

Lech 2 Poznań - Wigry Suwałki (typujemy do 28.11 do godziny 13:00)
Hutnik Kraków - Bytovia (typujemy do 28.11 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice - KKS Kalisz (typujemy do 28.11 do godziny 14:15)

Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków (typujemy do 28.11 do godziny 16:00)
Sokół Ostróda - Chojniczanka (typujemy do 28.11 do godziny 18:00)

GKS Katowice - Motor Lublin (typujemy do 29.11 do godziny 12:45)

Moje typy:

Znicz Pruszków 1-2 Skra Częstochowa (typujemy do 27.11 do godziny 17:00)
Olimpia Elbląg 2-0 Błękitni (typujemy do 28.11 do godziny 12:00)
Pogoń Siedlce 1-0 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 28.11 do godziny 13:00)

Lech 2 Poznań 0-2 Wigry Suwałki (typujemy do 28.11 do godziny 13:00)
Hutnik Kraków 0-1 Bytovia (typujemy do 28.11 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice 2-1 KKS Kalisz (typujemy do 28.11 do godziny 14:15)

Olimpia Grudziądz 2-1 Garbarnia Kraków (typujemy do 28.11 do godziny 16:00)
Sokół Ostróda 0-3 Chojniczanka (typujemy do 28.11 do godziny 18:00)

GKS Katowice 3-0 Motor Lublin (typujemy do 29.11 do godziny 12:45)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicz Pruszków 2-1 Skra Częstochowa (typujemy do 27.11 do godziny 17:00)
Olimpia Elbląg 0-1 Błękitni (typujemy do 28.11 do godziny 12:00)
Pogoń Siedlce 1-2 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 28.11 do godziny 13:00)

Lech 2 Poznań 3-2 Wigry Suwałki (typujemy do 28.11 do godziny 13:00)
Hutnik Kraków 2-1 Bytovia (typujemy do 28.11 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice 1-2 KKS Kalisz (typujemy do 28.11 do godziny 14:15)

Olimpia Grudziądz 1-3 Garbarnia Kraków (typujemy do 28.11 do godziny 16:00)
Sokół Ostróda 1-3 Chojniczanka (typujemy do 28.11 do godziny 18:00)

GKS Katowice 1-0 Motor Lublin (typujemy do 29.11 do godziny 12:45)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicz Pruszków 0-3 Skra Częstochowa (typujemy do 27.11 do godziny 17:00)
Olimpia Elbląg 0-2 Błękitni (typujemy do 28.11 do godziny 12:00)
Pogoń Siedlce 1-0 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 28.11 do godziny 13:00)

Lech 2 Poznań 1-1 Wigry Suwałki (typujemy do 28.11 do godziny 13:00)
Hutnik Kraków 2-0 Bytovia (typujemy do 28.11 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice 1-1 KKS Kalisz (typujemy do 28.11 do godziny 14:15)

Olimpia Grudziądz 1-1 Garbarnia Kraków (typujemy do 28.11 do godziny 16:00)
Sokół Ostróda 0-2 Chojniczanka (typujemy do 28.11 do godziny 18:00)

GKS Katowice 3-0 Motor Lublin (typujemy do 29.11 do godziny 12:45)

Janek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Znicz Pruszków 1-2 Skra Częstochowa (typujemy do 27.11 do godziny 17:00)
Olimpia Elbląg 1-1 Błękitni (typujemy do 28.11 do godziny 12:00)
Pogoń Siedlce 2-0 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 28.11 do godziny 13:00)

Lech 2 Poznań 1-0 Wigry Suwałki (typujemy do 28.11 do godziny 13:00)
Hutnik Kraków 1-0 Bytovia (typujemy do 28.11 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice 0-1 KKS Kalisz (typujemy do 28.11 do godziny 14:15)

Olimpia Grudziądz 1-1 Garbarnia Kraków (typujemy do 28.11 do godziny 16:00)
Sokół Ostróda 2-1 Chojniczanka (typujemy do 28.11 do godziny 18:00)

GKS Katowice 1-0 Motor Lublin (typujemy do 29.11 do godziny 12:45)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • AntyCheat

Znicz Pruszków 0-2 Skra Częstochowa (typujemy do 27.11 do godziny 17:00)
Olimpia Elbląg 3-1 Błękitni (typujemy do 28.11 do godziny 12:00)
Pogoń Siedlce 1-0 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 28.11 do godziny 13:00)

Lech 2 Poznań 0-1 Wigry Suwałki (typujemy do 28.11 do godziny 13:00)
Hutnik Kraków 1-0 Bytovia (typujemy do 28.11 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice 1-0 KKS Kalisz (typujemy do 28.11 do godziny 14:15)

Olimpia Grudziądz 2-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 28.11 do godziny 16:00)
Sokół Ostróda 1-2 Chojniczanka (typujemy do 28.11 do godziny 18:00)

GKS Katowice 2-0 Motor Lublin (typujemy do 29.11 do godziny 12:45)

d2tFtBu.gif.cbdbde75f178d527fc1400f796025cb3.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicz Pruszków 1-1 Skra Częstochowa (typujemy do 27.11 do godziny 17:00)
Olimpia Elbląg 0-2 Błękitni (typujemy do 28.11 do godziny 12:00)
Pogoń Siedlce 1-2 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 28.11 do godziny 13:00)

Lech 2 Poznań 0-1 Wigry Suwałki (typujemy do 28.11 do godziny 13:00)
Hutnik Kraków 1-3 Bytovia (typujemy do 28.11 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice 2-2 KKS Kalisz (typujemy do 28.11 do godziny 14:15)

Olimpia Grudziądz 1- 2Garbarnia Kraków (typujemy do 28.11 do godziny 16:00)
Sokół Ostróda 1-2 Chojniczanka (typujemy do 28.11 do godziny 18:00)

GKS Katowice 1-0 Motor Lublin (typujemy do 29.11 do godziny 12:45)

obraz.png.307e942847da4dc2e8e378cfa5f56ccb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin 4MAPS

wyniki2.png

Znicz Pruszków 0-5 Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg 4-2 Błękitni
Pogoń Siedlce 1-2 Śląsk 2 Wrocław

Lech 2 Poznań 1-1 Wigry Suwałki
Hutnik Kraków 3-1 Bytovia
Górnik Polkowice 2-1 KKS Kalisz

Olimpia Grudziądz 1-2 Garbarnia Kraków
Sokół Ostróda 3-0 Chojniczanka

GKS Katowice 2-1 Motor Lublin

Punktacja:

@ Paulinka16

@11ruk3q.jpg hadesik10

@Bazukaczeczek9

@Janek9

@mateusz 1429

@ DarO8

@ Nicekovsky8

@ Colorova8

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...