Skocz do zawartości

Typowanie #51 Liga Europy v2 25.11.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na fazę grupową Ligi Europy.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Sparta - Celtic (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Nice - Slavia Praga (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
PSV - PAOK (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Tottenham - Łudogorec (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Standard Liege - Lech Poznań (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
CFR - Roma (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Napoli - Rijeka (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Rangers - Benfica (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Granada - Omonia (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Bayer - Hapoel (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Dundalk - Rapid Wiedeń (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

AZ - Real Sociedad (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Moje typy:

Sparta 2-1 Celtic (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Nice 1-0 Slavia Praga (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
PSV 1-0 PAOK (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Tottenham 3-0 Łudogorec (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Standard Liege 1-2 Lech Poznań (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
CFR 0-3 Roma (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Napoli 3-1 Rijeka (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Rangers 1-3 Benfica (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Granada 2-1 Omonia (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Bayer 3-0 Hapoel (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Dundalk 2-3 Rapid Wiedeń (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

AZ 0-3 Real Sociedad (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparta 1-2 Celtic (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Nice 1-0 Slavia Praga (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
PSV 1-0 PAOK (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Tottenham 4-0 Łudogorec (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Standard Liege 2-1 Lech Poznań (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
CFR 0-2 Roma (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Napoli 3-0 Rijeka (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Rangers 0-2 Benfica (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Granada 1-0 Omonia (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Bayer 3-0 Hapoel (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Dundalk 1-1 Rapid Wiedeń (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

AZ 0-2 Real Sociedad (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

ej, skrrrt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparta 1-2 Celtic (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Nice 1-0 Slavia Praga (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
PSV 3-0 PAOK (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Tottenham 5-1 Łudogorec (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Standard Liege 0-1 Lech Poznań (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
CFR 0-2 Roma (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Napoli 3-1 Rijeka (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Rangers 1-2 Benfica (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Granada 1-0 Omonia (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Bayer 4-1 Hapoel (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Dundalk 0-0 Rapid Wiedeń (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

AZ 1-3 Real Sociedad (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

 

 

Mily giph.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparta 2-2 Celtic (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Nice 2-1 Slavia Praga (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
PSV 1-2 PAOK (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Tottenham 3-0 Łudogorec (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Standard Liege 2-0 Lech Poznań (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
CFR 1-3 Roma (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Napoli 2-1 Rijeka (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Rangers 2-2 Benfica (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Granada 1-0 Omonia (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Bayer 4-0 Hapoel (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Dundalk 1-1 Rapid Wiedeń (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

AZ 0-2 Real Sociedad (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparta 0-2 Celtic (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Nice 1-3 Slavia Praga (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
PSV 1-0 PAOK (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Tottenham 3-0 Łudogorec (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Standard Liege 1-3 Lech Poznań (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
CFR 0-2 Roma (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Napoli 3-0 Rijeka (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Rangers 2-2 Benfica (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Granada 1-0 Omonia (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Bayer 2-0 Hapoel (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Dundalk 0-1 Rapid Wiedeń (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

AZ 1-3 Real Sociedad (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparta 2-2 Celtic (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Nice 1-2 Slavia Praga (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
PSV 3-1 PAOK (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Tottenham 1-0 Łudogorec (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Standard Liege 1- 1Lech Poznań (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
CFR 0-2 Roma (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Napoli 1-2 Rijeka (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Rangers 0- 1Benfica (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Granada 1 -1 Omonia (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Bayer 2-1 Hapoel (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Dundalk 1-3 Rapid Wiedeń (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

AZ 2-2 Real Sociedad (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

obraz.png.307e942847da4dc2e8e378cfa5f56ccb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparta 0 - 2 Celtic (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Nice 1-2 Slavia Praga (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
PSV 0 - 1 PAOK (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Tottenham 2 - 0 Łudogorec (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Standard Liege 1 - 2 Lech Poznań (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
CFR 0 - 2 Roma (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Napoli 2 - 1 Rijeka (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Rangers 0 - 0 Benfica (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Granada 1 - 0 Omonia (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Bayer 3 - 0 Hapoel (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Dundalk 0 - 0 Rapid Wiedeń (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

AZ 0 - 1 Real Sociedad (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)


 

d68c7f99b33af.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Sparta 2-2 Celtic (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Nice 1-2 Slavia Praga (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
PSV 2-1 PAOK (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Tottenham 3-1 Łudogorec (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Standard Liege 0-1 Lech Poznań (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
CFR 0-2 Roma (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Napoli 2-0 Rijeka (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Rangers 1-0 Benfica (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Granada 1-0 Omonia (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
Bayer 2-0 Hapoel (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Dundalk 0-1 Rapid Wiedeń (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

AZ 0-2 Real Sociedad (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Sparta 4-1 Celtic
Nice 1-3 Slavia Praga
PSV 3-2 PAOK
Tottenham 4-0 Łudogorec
Standard Liege 2-1 Lech Poznań
CFR 0-2 Roma

Napoli 2-0 Rijeka

Rangers 2-2 Benfica

Granada 2-1 Omonia
Bayer 4-1 Hapoel

Dundalk 1-3 Rapid Wiedeń

AZ 0-0 Real Sociedad

Punktacja:

@mateusz 14221

@ DarO18

@Bazukaczeczek17

@Janek17

@ Colorova16

@ Nicekovsky15

@ Evenement15

@bateerbox15

@Mily14

@ Paulinka12

zakończone.png

 

  • Kufel piwa 2

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...