Skocz do zawartości

Typowanie #50 Liga Europy 25.11.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na fazę grupową Ligi Europy.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Maccabi - Villarreal (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
AEK - Zoria (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
CSKA Moskwa - Feyenoord (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Wolfsberger - Dinamo Zagrzeb (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Slovan Liberec - Hoffenheim (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Gent - Crvena Zvezda (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

Qarabag - Sivasspor (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

Braga - Leicester (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

CSKA Sofia - Young Boys (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Lille - Milan (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

LASK - Antwerp (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

Molde - Arsenal (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

Moje typy:

Maccabi 0-2 Villarreal (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
AEK 2-1 Zoria (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
CSKA Moskwa 1-2 Feyenoord (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Wolfsberger 1-2 Dinamo Zagrzeb (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Slovan Liberec 1-3 Hoffenheim (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Gent 3-0 Crvena Zvezda (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

Qarabag 2-3 Sivasspor (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

Braga 0-3 Leicester (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

CSKA Sofia 0-2 Young Boys (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Lille 3-2 Milan (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

LASK 2-1 Antwerp (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

Molde 2-3 Arsenal (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maccabi 0-2 Villarreal (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
AEK 1-0 Zoria (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
CSKA Moskwa 2-1 Feyenoord (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Wolfsberger 1-1 Dinamo Zagrzeb (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Slovan Liberec 0-3 Hoffenheim (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Gent 2-1 Crvena Zvezda (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

Qarabag 1-1 Sivasspor (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

Braga 0-3 Leicester (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

CSKA Sofia 0-2 Young Boys (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Lille 1-3 Milan (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

LASK 1-0 Antwerp (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

Molde 0-4 Arsenal (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

ej, skrrrt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maccabi 0-2 Villarreal (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
AEK 1-0 Zoria (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
CSKA Moskwa 1-1 Feyenoord (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Wolfsberger 1-2 Dinamo Zagrzeb (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Slovan Liberec 0-3 Hoffenheim (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Gent 2-2 Crvena Zvezda (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

Qarabag 1-0 Sivasspor (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

Braga 1- 2Leicester (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

CSKA Sofia 1-1 Young Boys (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Lille 1-2 Milan (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

LASK 3-1 Antwerp (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

Molde 2-3 Arsenal (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maccabi 1-2 Villarreal (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
AEK 1-2 Zoria (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
CSKA Moskwa 2-0 Feyenoord (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Wolfsberger 0-1 Dinamo Zagrzeb (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Slovan Liberec 0-2 Hoffenheim (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Gent 0-2 Crvena Zvezda (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

Qarabag 1-1 Sivasspor (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

Braga 0-3 Leicester (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

CSKA Sofia 1-0 Young Boys (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Lille 0-2 Milan (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

LASK 3-1 Antwerp (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

Molde 0-2 Arsenal (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maccabi 1-1 Villarreal (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
AEK 2-1 Zoria (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
CSKA Moskwa 2-0 Feyenoord (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Wolfsberger 1-3 Dinamo Zagrzeb (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Slovan Liberec 0- 2Hoffenheim (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Gent 2-2 Crvena Zvezda (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

Qarabag 0-0 Sivasspor (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

Braga 1-3 Leicester (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

CSKA Sofia 2-1 Young Boys (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)
Lille 2-2 Milan (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

LASK 1-1Antwerp (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

Molde  0-2 Arsenal (typujemy do 26.11 do godziny 18:55)

obraz.png.307e942847da4dc2e8e378cfa5f56ccb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Maccabi 1-1 Villarreal
AEK 0-3 Zoria
CSKA Moskwa 0-0 Feyenoord
Wolfsberger 0-3 Dinamo Zagrzeb
Slovan Liberec 0-2 Hoffenheim
Gent 0-2 Crvena Zvezda

Qarabag 2-3 Sivasspor

Braga 3-3 Leicester

CSKA Sofia 0-1 Young Boys
Lille 1-1 Milan

LASK 0-2 Antwerp

Molde 0-3 Arsenal

Punktacja:

@ Paulinka12

@ Colorova12

@mateusz 14212

@Bazukaczeczek11

@ Nicekovsky11

@bateerbox8

@Janek6

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...