Skocz do zawartości
  • Utwórz nowe...

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BABCIA JAGODZIANKA

Steam ID: niżej

Admin, który cię zbanował: Klaudia

Powód: Czitowanie

Opis sytuacji: Zwykła gra, czasami po 70-90 fragów 

[PG-Bans] ===============================================
[PG-Bans] Nick: BABCIA JAGODZIANKA
[PG-Bans] Powod: Czitowanie
[PG-Bans] Dlugosc bana: Permanentnie
[PG-Bans] STEAM_ID: STEAM_0:0:571100955
[PG-Bans] IP: 89.64.xx
[PG-Bans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na Pogrywamy.pl
[PG-Bans] ===============================================

Cześć,

Odwołuję się od decyzji poniższego tematu. Oto moja rozpiska demek:

Demo 1:

"Od 24:58 do 25:20 - Gdzie widać zmniejszony rozrzut?, jak zabijam 2 przeciwników z odległości 2m. 

25:15 - naturalny odruch, że sprawdzam najpierw ciemnie , ale między czasie wybiegł przeciwnik. Zgodzę się, że jest to szybka reakcja

Demo nr 2:

00:56 - Jak miałem nie wbiec modelowo jak tt się strzelało z nim/nimi? Naturalny odruch. Za szybko? to miałem czekać, aż mnie zabije?

01:13 - 01:32 - Full auto z dql i tutaj trochę więcej szczęścia niż skilla. Dalej 01:19 strzelam do ct który ucieka za skrzynkę i naturalny przeskok na drugiego przeciwnika. Jedyną rzeczą o co można się przyczepić to dziwne szarpnięcie przy 01:20. Nie umiem tego wyjaśnić. A co do wychylania modelowego to tak się wychylam by mieć jak najmniejszą odległość między ścianą a przeciwnikiem. Taki styl/nawyk.

05:06  - co rundę tam ktoś stoi wcelowany z AWP. Moja reakcja powtarza się wiele razy tak samo. Zabijam lub nie. Sposób wychylania taki by mieć szybszy czas reakcji. 

07:09  - rozrzut standardowy z m4. Filozofii nie ma. 1/4 naturalny ruch celownika.

7:22 - 7:30 - tutaj nie wiem co może być podejrzanego. Rozpisane na siłe

08:22 - widać biegnąc przez ciemnie ze jeden ct skraca trupa. Szybka reakcja na przeciwnika. To było pewne, że albo pobiegł do górnego albo gdzieś kampi. 

Reasumując to naprawdę zdziwiłem się, że demo zostało ocenione jak +B. Dodatkowo, kto teraz nagrywa demo z wh lub ESP. Daje to mylny efekt, bo człowiek skupia się na tym co widać, a nie to co słychać lub czy ma przeczucie lub trochę szczęścia. 

Moja szybka reakcja bieżę się z kilkunastu tysięcy godzin przegranych w cs 1.6. Wiem, nowe konto, mało godzin brzmi jak dziecinne tłumaczenie. 

Dodatkowo obecnie zakupiłem "poł profesjonalny" sprzęt do grania i powiem wam, że mega robi robotę. Nie ogarniam jeszcze wielu rzeczy bo ciężko się przestawić ale zawsze może być tylko lepiej.  PS. obecny rozrzut z broni to śmiech na sali. 

Zapraszam więcej osób z UBteamu do oceny dema. @ Brawurowy, proszę jak dajesz zbanowany to napisz kilka zdań od siebie. Jako właściciel sieci na pewno masz większe pole manewru. 

Pozdrawiam,

BABCIA

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.