Skocz do zawartości
  • Utwórz nowe...

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ahalian

Nick oskarżonego: Hades

Steam ID oskarżonego: 

Opis sytuacji: 

Bezpodstawne zbanowanie za zadanie pytania odnosnie flamandzkiego powitania. ;) 

Odpowiedz: Goeie morgen (dzień dobry) - chuje morchen

Dowody w postaci ss/demka

488623289_Screenshot2020-11-20at23_50_38.png.260beeca5bc8ba5cf798aab4272d3d12.png

1316263173_Screenshot2020-11-20at23_52_00.png.142de9c1aff0bc9e634aa356f19f9a23.png

Pozdrawiam,

AhAlian

Skargi bez dowodów nie będą rozpatrywane!

• Admin DD2 #2

Noo takk, zadawać pytanie, aby akurat w odpowiedzi było przekleństwo... zachowanie godne pochwały.. :peepoClap:

Powiem Ci tak, jesteś aż tak uzdolniony, że jak raz napisałeś, i cenzura zablokowała, to nie zdałeś sobie sprawy z tego, że jak napiszesz drugi raz to tak samo zablokuje, a powiem wiecej, ale to nicc, bo do Ciebie nie dociera to, i piszesz to 3 raz... 

To co dzisiaj było na serwerze to jest kompletny żart, wyzywacie się, przeklinacie jak tylko możecie, juz nie powiem co się dzieje pod nieobecność adminów... z tego iż pojawiły się takowe bany...

Wspominając już wyżej zadałeś pytanie graczom, po czym sam na nie odpowiadasz XD

Line 13297: L 11/20/2020 - 23:46:16: [czat.amxx] "AhAlian<5381><STEAM_0:0:554629950><>" say "wiecie jak jesst po flamandzku dzien dobry? :D "
Line 13298: L 11/20/2020 - 23:46:25: [czat.amxx] "AhAlian<5381><STEAM_0:0:554629950><>" say "chuje morchen "
Line 13301: L 11/20/2020 - 23:46:31: [czat.amxx] "AhAlian<5381><STEAM_0:0:554629950><>" say "chu je morchen"
Line 13304: L 11/20/2020 - 23:46:37: [czat.amxx] "AhAlian<5381><STEAM_0:0:554629950><>" say "nawet napisan nie moge :d"
Line 13307: L 11/20/2020 - 23:46:51: [czat.amxx] "AhAlian<5381><STEAM_0:0:554629950><>" say "chuj* morchen"

Doskonale wiedziałeś, że nie możesz napisać to, i tak próbowałeś, dodając to, że wyświetliłem komunikat abyś tego nie pisał o którym nie wspomniałeś ani słowa, jeżeli składasz skargę, to wypadałoby pisać wszystko, a nie to co zrobiło z Ciebie tego złego :)

Fakt, miałeś bana ostatniego na 5minut, ale gdy na serwerze była taka sytuacja, a nie inna, to trzeba było to jakoś zaspokoić, darcie za przeproszeniem ryja na mikrofonie te wszystkie "obelgi" są śmiechu warte, ale Wy uważacie, że to są tylko "smieszne" żarty, które nikogo nie bawią :kekw:

Nie rozumiem waszego toku myślenia ani troszkę, lecz wiem, że do najlepszego to on się nie zalicza, po tym co działo się na serwerze w ostatnim okresie. 

Następnym razem jak cenzura coś zablokuje, to nie staraj się jej omijać w jakikolwiek sposób, robiąc "spacje" pośrodku, lub cokolwiek innego..

Zapewne napiszesz, że wiele osób też tam "przeklinało" na mikrofonie, jak i na czacie, aczkolwiek masz od tego [email protected], aby takową rzecz zgłosić, dodam tylko tak :peepoglad:

Myślę, że tyle ode mnie :pepecorn:

• Kufel piwa 3

hades.gif.f86ead556d064c6f9afd0c01450c1fc9.gif 

XD.png.9d5b6857048fac6da7438c457749764a.png

Szybko i na temat. Dziekuje za Twoje wypracowanie, ktore w wiekszosci tresci nie jest ukierunkowane do mojej osoby. 

'To co dzisiaj było na serwerze to jest kompletny żart, wyzywacie się, przeklinacie jak tylko możecie, juz nie powiem co się dzieje pod nieobecność adminów... z tego iż pojawiły się takowe bany...'

'Nie rozumiem waszego toku myślenia ani troszkę, lecz wiem, że do najlepszego to on się nie zalicza, po tym co działo się na serwerze w ostatnim okresie.'

Zadnego komunikatu nie wyswietliles, lub zdecydowanie nie mialem mozliwosci go zobaczenia. 

'Doskonale wiedziałeś, że nie możesz napisać to, i tak próbowałeś, dodając to, że wyświetliłem komunikat abyś tego nie pisał o którym nie wspomniałeś ani słowa, jeżeli składasz skargę, to wypadałoby pisać wszystko, a nie to co zrobiło z Ciebie tego złego :)'

Kolejna sprawa, Twoja wypowiedz ponizej jest obrazliwa w stosunku do mnie.

'Powiem Ci tak, jesteś aż tak uzdolniony, że jak raz napisałeś, i cenzura zablokowała, to nie zdałeś sobie sprawy z tego, że jak napiszesz drugi raz to tak samo zablokuje, a powiem wiecej, ale to nicc, bo do Ciebie nie dociera to, i piszesz to 3 raz...'

'Wspominając już wyżej zadałeś pytanie graczom, po czym sam na nie odpowiadasz' - To bylo zdecydowanie w formie zartu, ktory zdecydowanie nikogo nie urazil. A poza tym jest to powitanie obcojezyczne, wiec nie jest uznawane jako przeklenstwo.

'Fakt, miałeś bana ostatniego na 5minut, ale gdy na serwerze była taka sytuacja, a nie inna, to trzeba było to jakoś zaspokoić, darcie za przeproszeniem ryja na mikrofonie te wszystkie "obelgi" są śmiechu warte, ale Wy uważacie, że to są tylko "smieszne" żarty, które nikogo nie bawią' 

Kolejny raz odnosisz sie do wiekszosci spoleczenstwa na serwerze, nie docelowo do mojej osoby, oraz chcialbym Ciebie poinformowac, iz nie posiadam mikrofonu. 

Na zakonczenie, wielokrotnie zauwazylem z Twojej strony brak kultury oraz roznego rodzaju niepoprawne slownictwo.

Jak napisane jest powyzej, widac, ze Hades nie jest w stanie zapanowac nad kultura oraz atmosfera na serwerze. Po dzisiejszym incydencie uwazam, ze jest to osoba niekompetentna do pelnienia funkcji admina. 

Pozdrawiam,

AhAlian

Edytował/a przez AhAlian
Niedokonczona wiadomosc

• Admin DD2 #2
36 minut temu, AhAlian napisał:

Kolejny raz odnosisz sie do wiekszosci spoleczenstwa na serwerze, nie docelowo do mojej osoby, oraz chcialbym Ciebie poinformowac, iz nie posiadam mikrofonu. 

Czy ja gdziekolwiek napisałem, że mówiłeś coś na mikrofonie? otóż nie, wspomniałem tylko, że na serwerze był burdel, co skłoniło mnie do niezaglądnięcia w bansa...

Kolejna sprawa, Twoja wypowiedz ponizej jest obrazliwa w stosunku do mnie.

Nie miało to na celu Ciebie obrazić :pikaface:

Zadnego komunikatu nie wyswietliles, lub zdecydowanie nie mialem mozliwosci go zobaczyc. 

Najwidoczniej radziłbym kupić większy monitor. :> 

'Wspominając już wyżej zadałeś pytanie graczom, po czym sam na nie odpowiadasz' - To bylo zdecydowanie w formie zartu, ktory zdecydowanie nikogo nie urazil. A poza tym jest to powitanie obcojezyczne, wiec nie jest uznawane jako przeklenstwo.

Czy ja wspomniałem coś o urażeniu kogoś. czy raczej o kulturze? XD

Widzisz, że cenzura Ci blokuje dane słowo, to Ty na siłę próbujesz je ominąć swoim "sprytem" ... 

--

Domyśliłem się, że napiszesz takowe zdanie:

Szybko i na temat. Dziekuje za Twoje wypracowanie, ktore w wiekszosci tresci nie jest ukierunkowane do mojej osoby. 

lecz musisz zrozumieć jedną rzecz, gdy ja napisze raz na [email protected]/[email protected]@ "NA SERWERZE PRZESTRZEGAMY KULTURY", to w takim razie to zdanie obowiązuje każdego, a nie pojedynczych graczy, więc gdy Ty sobie napisałeś ten "śmieszny żarcik" według CIebie, to nie zwalnia Cie z tego, że masz jej nie przestrzegać, bo nie była ona skierowana do Ciebie :peepoblush:

http://765862.hltv2.pukawka.pl/hltv-2011202337-de_dust2-1605911820-1605913380.zip

7:04 upomnienie o zachowanie kultury, która obowiązuje KAŻDEGO gracza, więc powinieneś się do niej dostosować, a nie pisać jakieś "żarty" w którym jak wiadomo jest dane słowo, więc jak Ty to tym jeszcze piszesz takie coś, to jakby mi ktoś w buźkę napluł za przeproszeniem :> 

---------------------

Nie mam zamiaru się więcej wypowiadać, także tyle ode mnie na ten czas :kibel:

• Kufel piwa 3

hades.gif.f86ead556d064c6f9afd0c01450c1fc9.gif 

XD.png.9d5b6857048fac6da7438c457749764a.png

21 minut temu, hadesik napisał:

Nie miało to na celu Ciebie obrazić

Nastepnym razem postaraj sie o lepszy dobor slow do Twojej wypowiedzi.

23 minuty temu, hadesik napisał:

Najwidoczniej radziłbym kupić większy monitor

Uwazam, ze moj ma wystarczajaca wielkosc, umozliwiajaca gre w CS. Twoje rady sa tutaj zbedne. 

26 minut temu, hadesik napisał:

lecz musisz zrozumieć jedną rzecz, gdy ja napisze raz na [email protected]/[email protected]@ "NA SERWERZE PRZESTRZEGAMY KULTURY", to w takim razie to zdanie obowiązuje każdego, a nie pojedynczych graczy, więc gdy Ty sobie napisałeś ten "śmieszny żarcik" według CIebie, to nie zwalnia Cie z tego, że masz jej nie przestrzegać, bo nie była ona skierowana do Ciebie

Twoja wypowiedz na forum, a nie komunikat na serwerze... 

29 minut temu, hadesik napisał:

a nie pisać jakieś "żarty" w którym jak wiadomo jest dane słowo, więc jak Ty to tym jeszcze piszesz takie coś, to jakby mi ktoś w buźkę napluł za przeproszeniem

Gdybys mial banowac kazdego za takie zarty to nie byloby graczy na Waszym serwerze. Byc moze warto jest pozostawic godzinne bany dla osob, ktore w wiekszosci czasu przeklinaja, lub niestosownie sie wyrazaja do innych graczy. Oczywiscie nie jest zaskoczeniem fakt, ze rowniez sa to admini serwera. 

Drugi raz podkresle, ze wyrazenie chuje morchen nie jest przeklenstwem... 

Jak zawsze pozdrawiam,

Ahalian

• Junior Administrator

Jak ktoś się nie umie zachować na serwerze, to dostaje odpowiednią karę.

Flamandzkie powitanie możesz używać, tak jak jest to napisane w słowniku(Goeie morgen).

Nie rozumiem całkowicie twojego podniecenia na serwerze przekleństwami. :japierdole:

• Kufel piwa 2
  • Kieliszek wódki 3
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.