Skocz do zawartości

#1 Futsal Ekstraklasa 19.11.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Admin 4MAPS

Witam, czas na Futsal Ekstraklasę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Typujemy tylko zwycięzcę meczu.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie nie otrzymujemy żadnych punktów
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Clearex Chorzów - Rekord Bielsko Biała (typujemy do 21.11 do godziny 12:00)
KS Constract Lubawa - Zduńska Wola (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)
AZS UW Wilanów - Słoneczny Stok Białystok (typujemy do 21.11 do godziny 18:00)
Nowa Gliwice - TEAM Lembork (typujemy do 21.11 do godziny 18:00)
Club Toruń - Red Dragons Pniwey (typujemy do 21.11 do godziny 18:30)

Piast Gliwice - Futsal Leszno (typujemy do 22.11 do godziny 18:00)
AZS UŚ Katowice - Futsal Brzeg (typujemy do 22.11 do godziny 18:00)
DREMAN Opole - Red Devils Chojnice (typujemy do 22.11 do godziny 18:00)

Moje typy:

Rekord Bielsko Biała
KS Constract Lubawa
AZS UW Wilanów
Nowa Gliwice
Red Dragons Pniwey

Piast Gliwice
AZS UŚ Katowice

Red Devils Chojnice

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • AntyCheat

Rekord Bielsko Biała (typujemy do 21.11 do godziny 12:00)
KS Constract Lubawa  (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)

Słoneczny Stok Białystok (typujemy do 21.11 do godziny 18:00)
TEAM Lembork (typujemy do 21.11 do godziny 18:00)
Club Toruń  (typujemy do 21.11 do godziny 18:30)

Piast Gliwice  (typujemy do 22.11 do godziny 18:00)
Futsal Brzeg (typujemy do 22.11 do godziny 18:00)
DREMAN Opole (typujemy do 22.11 do godziny 18:00)

d2tFtBu.gif.cbdbde75f178d527fc1400f796025cb3.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekord Bielsko Biała (typujemy do 21.11 do godziny 12:00)
KS Constract Lubawa  (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)

AZS UW Wilanów (typujemy do 21.11 do godziny 18:00)
Nowa Gliwice (typujemy do 21.11 do godziny 18:00)
Club Toruń  (typujemy do 21.11 do godziny 18:30)

Piast Gliwice  (typujemy do 22.11 do godziny 18:00)
Futsal Brzeg (typujemy do 22.11 do godziny 18:00)
Red Devils Chojnice (typujemy do 22.11 do godziny 18:00)

Janek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekord Bielsko Biała (typujemy do 21.11 do godziny 12:00)
Zduńska Wola (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)
AZS UW Wilanów (typujemy do 21.11 do godziny 18:00)
TEAM Lembork (typujemy do 21.11 do godziny 18:00)
Club Toruń (typujemy do 21.11 do godziny 18:30)
Piast Gliwice (typujemy do 22.11 do godziny 18:00)
AZS UŚ Katowice (typujemy do 22.11 do godziny 18:00)
Red Devils Chojnice (typujemy do 22.11 do godziny 18:00)

d68c7f99b33af.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Rekord Bielsko Biała (typujemy do 21.11 do godziny 12:00)
KS Constract Lubawa  (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)
 Słoneczny Stok Białystok (typujemy do 21.11 do godziny 18:00)
Nowa Gliwice  (typujemy do 21.11 do godziny 18:00)
Club Toruń  (typujemy do 21.11 do godziny 18:30)

Piast Gliwice (typujemy do 22.11 do godziny 18:00)
AZS UŚ Katowice  (typujemy do 22.11 do godziny 18:00)
Red Devils Chojnice (typujemy do 22.11 do godziny 18:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekord Bielsko Biała (typujemy do 21.11 do godziny 12:00)
KS Constract Lubawa (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)
AZS UW Wilanów (typujemy do 21.11 do godziny 18:00)
TEAM Lembork (typujemy do 21.11 do godziny 18:00)
Red Dragons Pniwey (typujemy do 21.11 do godziny 18:30)

Piast Gliwice (typujemy do 22.11 do godziny 18:00)
AZS UŚ Katowice (typujemy do 22.11 do godziny 18:00)
Red Devils Chojnice (typujemy do 22.11 do godziny 18:00)

1122437304_aberson2.png.9340d64dab49a13711e58ed999c6e5d4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Rekord Bielsko Biała (typujemy do 21.11 do godziny 12:00)
KS Constract Lubawa (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)
Słoneczny Stok Białystok (typujemy do 21.11 do godziny 18:00)
Nowa Gliwice (typujemy do 21.11 do godziny 18:00)
Red Dragons Pniwey (typujemy do 21.11 do godziny 18:30)

Piast Gliwice (typujemy do 22.11 do godziny 18:00)
Futsal Brzeg (typujemy do 22.11 do godziny 18:00)
DREMAN Opole  (typujemy do 22.11 do godziny 18:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin 4MAPS

wyniki2.png

Clearex Chorzów
KS Constract Lubawa 
Słoneczny Stok Białystok 

TEAM Lembork
Club Toruń

Piast Gliwice
 Futsal Brzeg
Red Devils Chojnice

Punktacja:

@ Nicekovsky12

@11ruk3q.jpg hadesik12

@Janek10

@mateusz 14210

@ DarO8

@ żab3rsoN8

@ Paulinka8

@ Evenement8

@Bazukaczeczek6

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...