Skocz do zawartości

Typowanie #41 3 Liga gr.3 19.11.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Admin 4MAPS

Witam, czas na 3 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Foto-Higiena Gać - Rekord Bielsko Biała (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Goczałkowice Zdrój - Ruch Chorzów (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Górnik 2 Zabrze - Polonia Stal Świdnica (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Żmigród (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Miedź 2 Legnica - MKS Kluczbork (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Pniówek Pawłowice - Warta Gorzów (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

ROW Rybnik - Polonia Bytom (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Stal Brzeg - Zagłębie 2 Lubin (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

Polonia Nysa - Lechia Zielona Góra (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

Moje typy:

Foto-Higiena Gać 0-3 Rekord Bielsko Biała (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Goczałkowice Zdrój 1-0 Ruch Chorzów (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Górnik 2 Zabrze 2-1 Polonia Stal Świdnica (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

Gwarek Tarnowskie Góry 2-0 Piast Żmigród (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Miedź 2 Legnica 2-1 MKS Kluczbork (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Pniówek Pawłowice 2-0 Warta Gorzów (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

ROW Rybnik 1-2 Polonia Bytom (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Stal Brzeg 0-3 Zagłębie 2 Lubin (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

Polonia Nysa 0-2 Lechia Zielona Góra (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Foto-Higiena Gać 1-2 Rekord Bielsko Biała (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Goczałkowice Zdrój 1-2 Ruch Chorzów (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Górnik 2 Zabrze 2-0 Polonia Stal Świdnica (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 Piast Żmigród (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Miedź 2 Legnica 1-2 MKS Kluczbork (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Pniówek Pawłowice 2-0 Warta Gorzów (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

ROW Rybnik 0-2 Polonia Bytom (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Stal Brzeg 0-1 Zagłębie 2 Lubin (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

Polonia Nysa 1-0 Lechia Zielona Góra (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • AntyCheat

Foto-Higiena Gać 0-2 Rekord Bielsko Biała (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Goczałkowice Zdrój 2-1 Ruch Chorzów (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Górnik 2 Zabrze 2-0 Polonia Stal Świdnica (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

Gwarek Tarnowskie Góry 1-0 Piast Żmigród (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Miedź 2 Legnica 3-1 MKS Kluczbork (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Pniówek Pawłowice 1-2 Warta Gorzów (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

ROW Rybnik 0-1 Polonia Bytom (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Stal Brzeg 0-2 Zagłębie 2 Lubin (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

Polonia Nysa 0-2 Lechia Zielona Góra (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

d2tFtBu.gif.cbdbde75f178d527fc1400f796025cb3.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foto-Higiena Gać 1-3 Rekord Bielsko Biała (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Goczałkowice Zdrój 1-3 Ruch Chorzów (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Górnik 2 Zabrze 1-0 Polonia Stal Świdnica (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

Gwarek Tarnowskie Góry 0-0 Piast Żmigród (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Miedź 2 Legnica 0-2 MKS Kluczbork (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Pniówek Pawłowice 1-0 Warta Gorzów (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

ROW Rybnik 0-2 Polonia Bytom (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Stal Brzeg 1-0 Zagłębie 2 Lubin (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

Polonia Nysa 1-0 Lechia Zielona Góra (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

Janek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foto-Higiena Gać 1-2 Rekord Bielsko Biała (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Goczałkowice Zdrój 1-2 Ruch Chorzów (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Górnik 2 Zabrze 0-1 Polonia Stal Świdnica (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

Gwarek Tarnowskie Góry 2-0 Piast Żmigród (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Miedź 2 Legnica 1-1 MKS Kluczbork (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Pniówek Pawłowice 2-0 Warta Gorzów (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

ROW Rybnik 0-2 Polonia Bytom (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Stal Brzeg 1-2 Zagłębie 2 Lubin (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

Polonia Nysa 0-2 Lechia Zielona Góra (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foto-Higiena Gać 1-2 Rekord Bielsko Biała (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Goczałkowice Zdrój 0-1 Ruch Chorzów (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Górnik 2 Zabrze 1-1 Polonia Stal Świdnica (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

Gwarek Tarnowskie Góry 1-2 Piast Żmigród (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Miedź 2 Legnica 1-1 MKS Kluczbork (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Pniówek Pawłowice 1-2 Warta Gorzów (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

ROW Rybnik 2-3 Polonia Bytom (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Stal Brzeg 0-0 Zagłębie 2 Lubin (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

Polonia Nysa 0-1 Lechia Zielona Góra (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foto-Higiena Gać 1 - 3 Rekord Bielsko Biała (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Goczałkowice Zdrój 2 - 4 Ruch Chorzów (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Górnik 2 Zabrze 2 - 0 Polonia Stal Świdnica (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 0 Piast Żmigród (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Miedź 2 Legnica 2 - 2 MKS Kluczbork (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Pniówek Pawłowice 3 - 1 Warta Gorzów (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

ROW Rybnik 0 - 2 Polonia Bytom (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)
Stal Brzeg 1 - 1 Zagłębie 2 Lubin (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

Polonia Nysa 0 - 1 Lechia Zielona Góra (typujemy do 21.11 do godziny 13:00)

1122437304_aberson2.png.9340d64dab49a13711e58ed999c6e5d4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin 4MAPS

wyniki2.png

Foto-Higiena Gać 2-0 Rekord Bielsko Biała
Goczałkowice Zdrój 2-1 Ruch Chorzów
Górnik 2 Zabrze 3-2 Polonia Stal Świdnica

Gwarek Tarnowskie Góry 0-0 Piast Żmigród
Miedź 2 Legnica 2-2 MKS Kluczbork
Pniówek Pawłowice 3-1 Warta Gorzów

ROW Rybnik 0-2 Polonia Bytom
Stal Brzeg 1-0 Zagłębie 2 Lubin

Polonia Nysa 0-3 Lechia Zielona Góra

Punktacja:

@ żab3rsoN13

@ Nicekovsky13

@Janek12

@Bazukaczeczek10

@ DarO9

@11ruk3q.jpg hadesik9

@Daniel19R209

@ Paulinka8

@mateusz 1426

zakończone.png

  • Kieliszek wódki 1

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...