Skocz do zawartości

Typowanie #38 2 Liga 19.11.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam, czas na 2 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Chojniczanka - Stal Rzeszów (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)
KKS Kalisz - Lech 2 Poznań (typujemy do 21.11 do godziny 18:00)
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce (typujemy do 22.11 do godziny 12:00)

Śląsk 2 Wrocław - Górnik Polkowice (typujemy do 22.11 do godziny 12:00)
Błękitni  - Znicz Pruszków (typujemy do 22.11 do godziny 13:00)
Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz (typujemy do 22.11 do godziny 13:00)

Bytovia - Sokół Ostróda (typujemy do 22.11 do godziny 14:00)
Wigry Suwałki - GKS Katowice (typujemy do 22.11 do godziny 15:00)

Motor Lublin - Hutnik Kraków (typujemy do 22.11 do godziny 19:00)

Moje typy:

Chojniczanka 1-2 Stal Rzeszów (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)
KKS Kalisz 3-1 Lech 2 Poznań (typujemy do 21.11 do godziny 18:00)
Garbarnia Kraków 0-1 Pogoń Siedlce (typujemy do 22.11 do godziny 12:00)

Śląsk 2 Wrocław 0-2 Górnik Polkowice (typujemy do 22.11 do godziny 12:00)
Błękitni 0-1 Znicz Pruszków (typujemy do 22.11 do godziny 13:00)
Skra Częstochowa 2-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 22.11 do godziny 13:00)

Bytovia 0-1 Sokół Ostróda (typujemy do 22.11 do godziny 14:00)
Wigry Suwałki 1-2 GKS Katowice (typujemy do 22.11 do godziny 15:00)

Motor Lublin 1-2 Hutnik Kraków (typujemy do 22.11 do godziny 19:00)

 

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Chojniczanka 0-1 Stal Rzeszów (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)
KKS Kalisz 2-0 Lech 2 Poznań (typujemy do 21.11 do godziny 18:00)
Garbarnia Kraków 1-1 Pogoń Siedlce (typujemy do 22.11 do godziny 12:00)

Śląsk 2 Wrocław 0-1 Górnik Polkowice (typujemy do 22.11 do godziny 12:00)
Błękitni 2-1 Znicz Pruszków (typujemy do 22.11 do godziny 13:00)
Skra Częstochowa 0-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 22.11 do godziny 13:00)

Bytovia 2-2 Sokół Ostróda (typujemy do 22.11 do godziny 14:00)
Wigry Suwałki 1-1 GKS Katowice (typujemy do 22.11 do godziny 15:00)

Motor Lublin 0-1 Hutnik Kraków (typujemy do 22.11 do godziny 19:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Chojniczanka 0-2 Stal Rzeszów (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)
KKS Kalisz 2-1 Lech 2 Poznań (typujemy do 21.11 do godziny 18:00)
Garbarnia Kraków 1-0 Pogoń Siedlce (typujemy do 22.11 do godziny 12:00)

Śląsk 2 Wrocław 2-0 Górnik Polkowice (typujemy do 22.11 do godziny 12:00)
Błękitni 1-1 Znicz Pruszków (typujemy do 22.11 do godziny 13:00)
Skra Częstochowa 1-0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 22.11 do godziny 13:00)

Bytovia 0-2 Sokół Ostróda (typujemy do 22.11 do godziny 14:00)
Wigry Suwałki 0-1 GKS Katowice (typujemy do 22.11 do godziny 15:00)

Motor Lublin 2-3 Hutnik Kraków (typujemy do 22.11 do godziny 19:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojniczanka 0-1 Stal Rzeszów (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)
KKS Kalisz 2-1 Lech 2 Poznań (typujemy do 21.11 do godziny 18:00)
Garbarnia Kraków 1-1 Pogoń Siedlce (typujemy do 22.11 do godziny 12:00)

Śląsk 2 Wrocław 0-3 Górnik Polkowice (typujemy do 22.11 do godziny 12:00)
Błękitni  2-1 Znicz Pruszków (typujemy do 22.11 do godziny 13:00)
Skra Częstochowa 2-2 Olimpia Grudziądz (typujemy do 22.11 do godziny 13:00)

Bytovia 1-3 Sokół Ostróda (typujemy do 22.11 do godziny 14:00)
Wigry Suwałki 1-1 GKS Katowice (typujemy do 22.11 do godziny 15:00)

Motor Lublin 2-0 Hutnik Kraków (typujemy do 22.11 do godziny 19:00

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojniczanka 0-1 Stal Rzeszów (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)
KKS Kalisz 1-0 Lech 2 Poznań (typujemy do 21.11 do godziny 18:00)
Garbarnia Kraków 0-0 Pogoń Siedlce (typujemy do 22.11 do godziny 12:00)

Śląsk 2 Wrocław 1-1 Górnik Polkowice (typujemy do 22.11 do godziny 12:00)
Błękitni  0-2 Znicz Pruszków (typujemy do 22.11 do godziny 13:00)
Skra Częstochowa 1-2 Olimpia Grudziądz (typujemy do 22.11 do godziny 13:00)

Bytovia 2-1 Sokół Ostróda (typujemy do 22.11 do godziny 14:00)
Wigry Suwałki 0-2 GKS Katowice (typujemy do 22.11 do godziny 15:00)

Motor Lublin 1-2 Hutnik Kraków (typujemy do 22.11 do godziny 19:00)

ej, skrrrt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojniczanka 1 - 1 Stal Rzeszów (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)
KKS Kalisz 1 - 0 Lech 2 Poznań (typujemy do 21.11 do godziny 18:00)
Garbarnia Kraków 0 - 1 Pogoń Siedlce (typujemy do 22.11 do godziny 12:00)

Śląsk 2 Wrocław 1 - 3 Górnik Polkowice (typujemy do 22.11 do godziny 12:00)
Błękitni 4 - 2 Znicz Pruszków (typujemy do 22.11 do godziny 13:00)
Skra Częstochowa 2 - 0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 22.11 do godziny 13:00)

Bytovia 2 - 3 Sokół Ostróda (typujemy do 22.11 do godziny 14:00)
Wigry Suwałki 1 - 2 GKS Katowice (typujemy do 22.11 do godziny 15:00)

Motor Lublin 1 - 0 Hutnik Kraków (typujemy do 22.11 do godziny 19:00

1122437304_aberson2.png.9340d64dab49a13711e58ed999c6e5d4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojniczanka 1-2 Stal Rzeszów (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)
KKS Kalisz 0-2 Lech 2 Poznań (typujemy do 21.11 do godziny 18:00)
Garbarnia Kraków 2-1 Pogoń Siedlce (typujemy do 22.11 do godziny 12:00)

Śląsk 2 Wrocław 2-1 Górnik Polkowice (typujemy do 22.11 do godziny 12:00)
Błękitni  0-0 Znicz Pruszków (typujemy do 22.11 do godziny 13:00)
Skra Częstochowa 2-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 22.11 do godziny 13:00)

Bytovia 0-1 Sokół Ostróda (typujemy do 22.11 do godziny 14:00)
Wigry Suwałki 2-3 GKS Katowice (typujemy do 22.11 do godziny 15:00)

Motor Lublin 0-1 Hutnik Kraków (typujemy do 22.11 do godziny 19:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Chojniczanka 2-1 Stal Rzeszów
KKS Kalisz 2-0 Lech 2 Poznań
Garbarnia Kraków 0-0 Pogoń Siedlce

Śląsk 2 Wrocław 0-0 Górnik Polkowice
Błękitni 2-3 Znicz Pruszków
Skra Częstochowa 4-0 Olimpia Grudziądz

Bytovia 1-0 Sokół Ostróda
Wigry Suwałki 1-2 GKS Katowice

Motor Lublin 3-0 Hutnik Kraków

Punktacja:

@Janek13

@Bazukaczeczek9

@ żab3rsoN9

@ Paulinka8

@ Nicekovsky6

@11ruk3q.jpg hadesik6

@KokoneS6

@ DarO5

@mateusz 1424

zakończone.png

  • Kieliszek wódki 1

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...