Skocz do zawartości

Typowanie #37 1 Liga 19.11.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Admin 4MAPS

Witam, czas na 1 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Termalica - Widzew Łódź (typujemy do 20.11 do godziny 17:40)
Resovia - Arka Gdynia (typujemy do 21.11 do godziny 12:00)
Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie (typujemy do 21.11 do godziny 12:40)

GKS Tychy - Miedź Legnica (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów - Korona Kielce (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)

Odra Opole - Górnik Łęczna (typujemy do 22.11 do godziny 12:40)
ŁKS Łódź - Puszcza (typujemy do 22.11 do godziny 12:40)

Sandecja - Radomiak Radom (typujemy do 22.11 do godziny 16:00)

Moje typy:

Termalica 3-0 Widzew Łódź (typujemy do 20.11 do godziny 17:40)
Resovia 1-2 Arka Gdynia (typujemy do 21.11 do godziny 12:00)
Stomil Olsztyn 1-2 GKS Jastrzębie (typujemy do 21.11 do godziny 12:40)

GKS Tychy 2-1 Miedź Legnica (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów 0-1 Korona Kielce (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Chrobry Głogów (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)

Odra Opole 0-1 Górnik Łęczna (typujemy do 22.11 do godziny 12:40)
ŁKS Łódź 2-0 Puszcza (typujemy do 22.11 do godziny 12:40)

Sandecja 1-3 Radomiak Radom (typujemy do 22.11 do godziny 16:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termalica 2-0 Widzew Łódź (typujemy do 20.11 do godziny 17:40)
Resovia 1-1Arka Gdynia (typujemy do 21.11 do godziny 12:00)
Stomil Olsztyn 0-1 GKS Jastrzębie (typujemy do 21.11 do godziny 12:40)

GKS Tychy 1-2 Miedź Legnica (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów 0-1 Korona Kielce (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)
Zagłębie Sosnowiec 0:0Chrobry Głogów (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)

Odra Opole 0-1 Górnik Łęczna (typujemy do 22.11 do godziny 12:40)
ŁKS Łódź 1-1 Puszcza (typujemy do 22.11 do godziny 12:40)

Sandecja 0-2 Radomiak Radom (typujemy do 22.11 do godziny 16:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Termalica 2-0 Widzew Łódź (typujemy do 20.11 do godziny 17:40)
Resovia 1-2 Arka Gdynia (typujemy do 21.11 do godziny 12:00)
Stomil Olsztyn 2-1 GKS Jastrzębie (typujemy do 21.11 do godziny 12:40)

GKS Tychy 1-2 Miedź Legnica (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów 1-1 Korona Kielce (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Chrobry Głogów (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)

Odra Opole 2-0 Górnik Łęczna (typujemy do 22.11 do godziny 12:40)
ŁKS Łódź 1-0 Puszcza (typujemy do 22.11 do godziny 12:40)

Sandecja 0-1 Radomiak Radom (typujemy do 22.11 do godziny 16:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • AntyCheat

Termalica 2-0 Widzew Łódź (typujemy do 20.11 do godziny 17:40)
Resovia 2-3 Arka Gdynia (typujemy do 21.11 do godziny 12:00)
Stomil Olsztyn 0-1 GKS Jastrzębie (typujemy do 21.11 do godziny 12:40)

GKS Tychy 1-1 Miedź Legnica (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów 1-2 Korona Kielce (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Chrobry Głogów (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)

Odra Opole 0-1 Górnik Łęczna (typujemy do 22.11 do godziny 12:40)
ŁKS Łódź 1-0 Puszcza (typujemy do 22.11 do godziny 12:40)

Sandecja 0-2 Radomiak Radom (typujemy do 22.11 do godziny 16:00)

d2tFtBu.gif.cbdbde75f178d527fc1400f796025cb3.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termalica 3-0 Widzew Łódź (typujemy do 20.11 do godziny 17:40)
Resovia -12 Arka Gdynia (typujemy do 21.11 do godziny 12:00)
Stomil Olsztyn 1-2 GKS Jastrzębie (typujemy do 21.11 do godziny 12:40)

GKS Tychy 1-0 Miedź Legnica (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów 0-0 Korona Kielce (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Chrobry Głogów (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)

Odra Opole 2-3 Górnik Łęczna (typujemy do 22.11 do godziny 12:40)
ŁKS Łódź 2-0 Puszcza (typujemy do 22.11 do godziny 12:40)

Sandecja 0-2 Radomiak Radom (typujemy do 22.11 do godziny 16:00)

Janek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termalica 1-1 Widzew Łódź (typujemy do 20.11 do godziny 17:40)
Resovia 1-2 Arka Gdynia (typujemy do 21.11 do godziny 12:00)
Stomil Olsztyn 2-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 21.11 do godziny 12:40)

GKS Tychy 2-1 Miedź Legnica (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów 1-1 Korona Kielce (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Chrobry Głogów (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)

Odra Opole 1-0 Górnik Łęczna (typujemy do 22.11 do godziny 12:40)
ŁKS Łódź 3-0 Puszcza (typujemy do 22.11 do godziny 12:40)

Sandecja 1-2 Radomiak Radom (typujemy do 22.11 do godziny 16:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termalica 1 - 0 Widzew Łódź (typujemy do 20.11 do godziny 17:40)
Resovia 1 - 3 Arka Gdynia (typujemy do 21.11 do godziny 12:00)
Stomil Olsztyn 2 - 2 GKS Jastrzębie (typujemy do 21.11 do godziny 12:40)

GKS Tychy 3 - 2 Miedź Legnica (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów 1 - 0 Korona Kielce (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)
Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Chrobry Głogów (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)

Odra Opole 2 - 2 Górnik Łęczna (typujemy do 22.11 do godziny 12:40)
ŁKS Łódź 3 - 1 Puszcza (typujemy do 22.11 do godziny 12:40)

Sandecja 0 - 2 Radomiak Radom (typujemy do 22.11 do godziny 16:00)

1122437304_aberson2.png.9340d64dab49a13711e58ed999c6e5d4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termalica 2-1 Widzew Łódź (typujemy do 20.11 do godziny 17:40)
Resovia 0-2 Arka Gdynia (typujemy do 21.11 do godziny 12:00)
Stomil Olsztyn 1-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 21.11 do godziny 12:40)

GKS Tychy 0-2 Miedź Legnica (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów 0-3 Korona Kielce (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Chrobry Głogów (typujemy do 21.11 do godziny 17:00)

Odra Opole 1-1 Górnik Łęczna (typujemy do 22.11 do godziny 12:40)
ŁKS Łódź 1-0 Puszcza (typujemy do 22.11 do godziny 12:40)

Sandecja 2-1 Radomiak Radom (typujemy do 22.11 do godziny 16:00)f5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin 4MAPS

wyniki2.png

Termalica 2-0 Widzew Łódź
Resovia 1-2 Arka Gdynia
Stomil Olsztyn 0-1 GKS Jastrzębie

GKS Tychy 0-2 Miedź Legnica
GKS Bełchatów 0-1 Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Chrobry Głogów

Odra Opole 1-1 Górnik Łęczna
ŁKS Łódź 4-4 Puszcza

Sandecja 1-1 Radomiak Radom

Punktacja:

@Bazukaczeczek13

@melek13

@11ruk3q.jpg hadesik12

@mateusz 14212

@Janek9

@ DarO8

@ żab3rsoN6

@ Nicekovsky4

@ Paulinka4

@Daniel19R203

zakończone.png

  • Kieliszek wódki 1

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...