Skocz do zawartości

Typowanie #36 La Liga 2 18.11.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na rozgrywki La Liga 2.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.

Życzę każdemu udanych typów.

Wzór: 

Alcorcon - Lugo (typujemy do 20.11 do godziny 19:00)

Espanyol - Girona (typujemy do 20.11 do godziny 21:00)

Malaga - Leganes (typujemy do 21.11 do godziny 14:00)

Mirandes - Cartagena (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)

Rayo - Castellon (typujemy do 21.11 do godziny 18:15)

Real Oviedo - Fuenlabrada (typujemy do 21.11 do godziny 20:30)

Sabadell - Las Palmas (typujemy do 22.11 do godziny 14:00)

Mallorca - Sporting Dijon (typujemy do 22.11 do godziny 16:00)

Tenerife - Logrones (typujemy do 22.11 do godziny 18:15) 

Ponfferradina - Saragossa (typujemy do 22.11 do godziny 21:00)

Albacete - Almeria (typujemy do 23.11 do godziny 21:00)

Moje typy: 

 

Alcorcon 2 - 0 Lugo (typujemy do 20.11 do godziny 19:00)

Espanyol 1 - 0 Girona (typujemy do 20.11 do godziny 21:00)

Malaga 2 - 1 Leganes (typujemy do 21.11 do godziny 14:00)

Mirandes 1 - 1 Cartagena (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)

Rayo 1 - 0 Castellon (typujemy do 21.11 do godziny 18:15)

Real Oviedo 2 - 1 Fuenlabrada (typujemy do 21.11 do godziny 20:30)

Sabadell 1 - 2 Las Palmas (typujemy do 22.11 do godziny 14:00)

Mallorca 1 - 1 Sporting Dijon (typujemy do 22.11 do godziny 16:00)

Tenerife 2 - 0 Logrones (typujemy do 22.11 do godziny 18:15) 

Ponfferradina 2 - 1 Saragossa (typujemy do 22.11 do godziny 21:00)

Albacete 0 - 0 Almeria (typujemy do 23.11 do godziny 21:00)

coldzera2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin 4MAPS

Alcorcon 0 - 3 Lugo (typujemy do 20.11 do godziny 19:00)

Espanyol 2 - 1 Girona (typujemy do 20.11 do godziny 21:00)

Malaga 1 - 2 Leganes (typujemy do 21.11 do godziny 14:00)

Mirandes 1 - 0 Cartagena (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)

Rayo 2 - 1 Castellon (typujemy do 21.11 do godziny 18:15)

Real Oviedo 1 - 0 Fuenlabrada (typujemy do 21.11 do godziny 20:30)

Sabadell 0 - 3 Las Palmas (typujemy do 22.11 do godziny 14:00)

Mallorca 3 - 1 Sporting Dijon (typujemy do 22.11 do godziny 16:00)

Tenerife 1 - 2 Logrones (typujemy do 22.11 do godziny 18:15) 

Ponfferradina 0 - 1 Saragossa (typujemy do 22.11 do godziny 21:00)

Albacete 0 - 2 Almeria (typujemy do 23.11 do godziny 21:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alcorcon 0-1 Lugo (typujemy do 20.11 do godziny 19:00)

Espanyol 1-1 Girona (typujemy do 20.11 do godziny 21:00)

Malaga 3-1 Leganes (typujemy do 21.11 do godziny 14:00)

Mirandes 0-0 Cartagena (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)

Rayo 4-1 Castellon (typujemy do 21.11 do godziny 18:15)

Real Oviedo 2-2 Fuenlabrada (typujemy do 21.11 do godziny 20:30)

Sabadell 0-2 Las Palmas (typujemy do 22.11 do godziny 14:00)

Mallorca 4-3 Sporting Dijon (typujemy do 22.11 do godziny 16:00)

Tenerife 1-0 Logrones (typujemy do 22.11 do godziny 18:15) 

Ponfferradina 1-2 Saragossa (typujemy do 22.11 do godziny 21:00)

Albacete 0-0 Almeria (typujemy do 23.11 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • AntyCheat

Alcorcon 0 - 2 Lugo (typujemy do 20.11 do godziny 19:00)

Espanyol 3 - 1 Girona (typujemy do 20.11 do godziny 21:00)

Malaga 0 - 2 Leganes (typujemy do 21.11 do godziny 14:00)

Mirandes 2 - 0 Cartagena (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)

Rayo 1 - 0 Castellon (typujemy do 21.11 do godziny 18:15)

Real Oviedo 2 - 0 Fuenlabrada (typujemy do 21.11 do godziny 20:30)

Sabadell 0 - 1 Las Palmas (typujemy do 22.11 do godziny 14:00)

Mallorca 2 - 0 Sporting Dijon (typujemy do 22.11 do godziny 16:00)

Tenerife 2 - 1 Logrones (typujemy do 22.11 do godziny 18:15) 

Ponfferradina 0 - 1 Saragossa (typujemy do 22.11 do godziny 21:00)

Albacete 0 - 2 Almeria (typujemy do 23.11 do godziny 21:00)

 

Bozecu9.gif.b26bf751b54e8ea26852437831d41271.gif.c6c017fc8ebc024aa212c0d045823786.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Alcorcon 0-0 Lugo (typujemy do 20.11 do godziny 19:00)

Espanyol 2-1 Girona (typujemy do 20.11 do godziny 21:00)

Malaga 1-0 Leganes (typujemy do 21.11 do godziny 14:00)

Mirandes 0-0 Cartagena (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)

Rayo 2-0 Castellon (typujemy do 21.11 do godziny 18:15)

Real Oviedo 3-1 Fuenlabrada (typujemy do 21.11 do godziny 20:30)

Sabadell 0-2 Las Palmas (typujemy do 22.11 do godziny 14:00)

Mallorca 1-0 Sporting Dijon (typujemy do 22.11 do godziny 16:00)

Tenerife 0-0 Logrones (typujemy do 22.11 do godziny 18:15) 

Ponfferradina 0-1 Saragossa (typujemy do 22.11 do godziny 21:00)

Albacete 1-2 Almeria (typujemy do 23.11 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alcorcon 0-3 Lugo (typujemy do 20.11 do godziny 19:00)

Espanyol 3-1 Girona (typujemy do 20.11 do godziny 21:00)

Malaga 1-2 Leganes (typujemy do 21.11 do godziny 14:00)

Mirandes 1-1 Cartagena (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)

Rayo 1-0 Castellon (typujemy do 21.11 do godziny 18:15)

Real Oviedo 0-0 Fuenlabrada (typujemy do 21.11 do godziny 20:30)

Sabadell 1-3 Las Palmas (typujemy do 22.11 do godziny 14:00)

Mallorca 3-2 Sporting Dijon (typujemy do 22.11 do godziny 16:00)

Tenerife 0-1 Logrones (typujemy do 22.11 do godziny 18:15) 

Ponfferradina 1-1 Saragossa (typujemy do 22.11 do godziny 21:00)

Albacete 0-2 Almeria (typujemy do 23.11 do godziny 21:00)

Janek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alcorcon 1-3 Lugo (typujemy do 20.11 do godziny 19:00)

Espanyol 2-0 Girona (typujemy do 20.11 do godziny 21:00)

Malaga 1-1 Leganes (typujemy do 21.11 do godziny 14:00)

Mirandes 1-0 Cartagena (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)

Rayo 2-0 Castellon (typujemy do 21.11 do godziny 18:15)

Real Oviedo 2-1 Fuenlabrada (typujemy do 21.11 do godziny 20:30)

Sabadell 1-2 Las Palmas (typujemy do 22.11 do godziny 14:00)

Mallorca 1-0 Sporting Dijon (typujemy do 22.11 do godziny 16:00)

Tenerife 1-2 Logrones (typujemy do 22.11 do godziny 18:15) 

Ponfferradina 1-0 Saragossa (typujemy do 22.11 do godziny 21:00)

Albacete 0-2 Almeria (typujemy do 23.11 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór: 

Alcorcon 2-1 Lugo (typujemy do 20.11 do godziny 19:00)

Espanyol 1-0 Girona (typujemy do 20.11 do godziny 21:00)

Malaga 2-1 Leganes (typujemy do 21.11 do godziny 14:00)

Mirandes 1-1 Cartagena (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)

Rayo 1-0 Castellon (typujemy do 21.11 do godziny 18:15)

Real Oviedo 2-0 Fuenlabrada (typujemy do 21.11 do godziny 20:30)

Sabadell 2-3 Las Palmas (typujemy do 22.11 do godziny 14:00)

Mallorca 1-2 Sporting Dijon (typujemy do 22.11 do godziny 16:00)

Tenerife 1-2 Logrones (typujemy do 22.11 do godziny 18:15) 

Ponfferradina 1-1 Saragossa (typujemy do 22.11 do godziny 21:00)

Albacete 2-1 Almeria (typujemy do 23.11 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alcorcon 1 - 0 Lugo (typujemy do 20.11 do godziny 19:00)

Espanyol 2 - 1 Girona (typujemy do 20.11 do godziny 21:00)

Malaga 2 - 2 Leganes (typujemy do 21.11 do godziny 14:00)

Mirandes 1 - 0 Cartagena (typujemy do 21.11 do godziny 16:00)

Rayo 3 - 1 Castellon (typujemy do 21.11 do godziny 18:15)

Real Oviedo 0 - 0 Fuenlabrada (typujemy do 21.11 do godziny 20:30)

Sabadell 1 - 2 Las Palmas (typujemy do 22.11 do godziny 14:00)

Mallorca 1 - 1 Sporting Dijon (typujemy do 22.11 do godziny 16:00)

Tenerife 0 - 2 Logrones (typujemy do 22.11 do godziny 18:15) 

Ponfferradina 0 - 3 Saragossa (typujemy do 22.11 do godziny 21:00)

Albacete 1 - 1 Almeria (typujemy do 23.11 do godziny 21:00)

1122437304_aberson2.png.9340d64dab49a13711e58ed999c6e5d4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Alcorcon 1 - 0 Lugo 

Espanyol 1 - 2 Girona 

Malaga 1 - 2 Leganes 

Mirandes 4 - 1 Cartagena

Rayo 2 - 1 Castellon

Real Oviedo 1 - 1 Fuenlabrada

Sabadell 3 - 1 Las Palmas 

Mallorca 0 - 0 Sporting Dijon 

Tenerife 0 - 1 Logrones 

Ponfferradina 2 - 1 Saragossa 

Albacete 1 - 2 Almeria 

Punktacja:

@ żab3rsoN13

@Bazukaczeczek12

@Janek12

@ Paulinka10

@ Antosiek9

@Daniel19R208

@11ruk3q.jpg hadesik8

@ Nicekovsky7

@mateusz 1426

@ DarO5

@Farewell mvmnt4

zakończone.png

 

coldzera2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...