Skocz do zawartości
  • Utwórz nowe...

Rekomendowane odpowiedzi

Przemawiam w imieniu łkających z bólu, zabijanych jednym strzałem graczy...:peepoCry:

Dobra, tak poważnie to odświeżam znany Wam temat limitu snajperek.

Widząc przebieg rund, podsumowując odzew i reakcje graczy po nowym limicie 4awp/team wnoszę propozycję zmniejszenia limitu do 3 awp/team 

Macie juz swoje zdania na ten temat.

Mam tu taką małą tezę

Wcześniejszy limit = 3awp do kupienia na rundę

Załóżmy, że tt wybiło całe ct 
W next rundzie ct mogło kupić max 3 awp  :KEKWait:

Teraz jak tt wybije cale ct - mogą kupić juz 4 awp :kekw:

Nie widać juz po siedem snajperek po którejś z drużyn, ale nie ma tez zamierzonego efektu limitu. 

Wiadomo, że opisana wyżej sytuacja nie ciągnie się cały mecz jednak jest zauważalna. 

Czekam na odzew i inne propozycje jeśli takowe macie bo temat zamknięty nie jest, bo szukamy najlepszego rozwiązania- jeśli takowe istnieje. :pray:

20201118_081930.jpg

• Kufel piwa 2
  • Kieliszek wódki 2
  • Lampka wina 2
  • Admin CS:GO Mirage

Ja jestem na tak, ponieważ dziś grałem to wejść się nie dało 1 Awp CT, 2 SIDe, 3 schody, 4 mid nie da się grać więc ograniczenie do 3 by się przydało 

• Kufel piwa 2
  • Typer

Zgadzam się z tym, zanim dołączyłem na ten serwer, to grałem na takim, że był limit do 3 awp i jak były 3 awp w teamie, nie mogłeś podnieść jej od przeciwnej drużyny, tylko czekałeś aż kolega z drużyny zginię. To było bardzo dobre i chciałbym, żeby się to tu znalazło!

• Kufel piwa 3
  • Kieliszek wódki 1

coldzera2.gif

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Antosiek napisał:

były 3 awp w teamie, nie mogłeś podnieść jej od przeciwnej drużyny, tylko czekałeś aż kolega z drużyny zginię.

Noooo i starczy po 1 na każdą strefę wymagającą patrolu snajpera hehe :squirtleCool:

1 na A

1 na B

1 na mida + 5 osob w kolejce do podniesienia :kekw:

Edytował/a przez PAATKAA
Usunięcie emotek

• Kufel piwa 2
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.