Skocz do zawartości
  • Utwórz nowe...

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Oleksandr
Rodzaj gry: CS:GO
Mod serwera: FFA 5MAPS - de_mirage, de_inferno, de_cache, de_train, de_dust2
Platforma: STEAM
Ilość slotów: 19
IP: 51.83.215.25:27015
Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/51.83.215.25:27015/
Link do Twojego steam'a: https://steamcommunity.com/id/sh4zzy_/
Kontakt: Steam, podany wyżej
Reklama? (TAK/NIE): Tak, aktualnie głównie goboosting, zazwyczaj do ~5/6 graczy z wysoką stawką, a potem zmniejszam, tak żeby ich trochę przesiać. Dodatkowo trwa konkurs (KLIK), który staram się codziennie jakoś reklamować, na jakichś grupach fb, discord etc. Miałem też zamiar uderzyć do jakichś małych streamerów, ale większość podaje jakieś kwoty z kosmosu, więc póki co odłożyłem to w czasie, do momentu kiedy znajdę kogoś odpowiedniego.

• Kieliszek wódki 2
  • AntyCheat

Bardzo miły właściciel i pomocny +

graczy na serwerze jest dużo +

serwer ~780 miejsce w rankingu GOSetti +

Z racji, że byłam na tym serwerze mogę stwierdzić, że serwer jest dopracowany: nie ma lagów, sklep do zakupu vipa działa sprawnie, vip jest dopracowany +

Jestem za przyjęciem serwera! :D

• Kufel piwa 1

pau.jpg.f82dd0c0e4707504f4b4be4caca18411.jpg                                                        

• Head Administrator

Na obecną chwilę na nie.

Serwer z tego co widzę dopiero powstał i pomału się rozkręca, także proponowałbym złożyć podanie za jakiś czas (jeżeli zostanie odrzucony).

Serwer na pierwszy rzut oka prezentuje się dosyć ładnie, system rankingu jest dosyć dobrze zrobiony.

Na plus reklama oraz steam.

• Kufel piwa 1
  • Kieliszek wódki 2

76561197963567575.png

• Admin 4MAPS

W CS GO nie ma u nas jeszcze serwera, który ma więcej niż jedną mapkę. (jeśli się mylę to sory).

Wymagania spełnia. Jedynym minusem jest to że serwer krótko stoi tak jak wspomniał @Vakos

Na tak

• Kufel piwa 2

bazuka.gif

• Właściciel Sieci

Jak możesz to napisz coś więcej o sobie i swoim doświadczeniu. Jesteś w stanie samemu tworzyć swoje pluginy lub modyfikować/naprawiać istniejące? Prowadziłeś kiedyś jakiś serwer/y?

Serwer sądząc po opiniach innych jest zadbany, potrafisz też składać logiczne zdania złożone - fajnie jednak byłoby aby ten minus z krótkim stażem serwera czymś zastąpić, np. pozytywnym wrażeniem jakie sprawisz odpowiedzią.

Spoiler

tylko bez wymyślania bajek :pepeLove:

Spoiler

odpisz jak człowiek nowym postem bez edycji tematu bym widział odpowiedź - nie wiem skąd ludzie takie dziwne fetysze do edycji mają

• Kieliszek wódki 4
3 minuty temu, Brawurowy napisał:

Jak możesz to napisz coś więcej o sobie i swoim doświadczeniu. Jesteś w stanie samemu tworzyć swoje pluginy lub modyfikować/naprawiać istniejące? Prowadziłeś kiedyś jakiś serwer/y?

Serwer sądząc po opiniach innych jest zadbany, potrafisz też składać logiczne zdania złożone - fajnie jednak byłoby aby ten minus z krótkim stażem serwera czymś zastąpić, np. pozytywnym wrażeniem jakie sprawisz odpowiedzią.

Ukryj treść

tylko bez wymyślania bajek :pepeLove:

Ukryj treść

odpisz jak człowiek nowym postem bez edycji tematu bym widział odpowiedź - nie wiem skąd ludzie takie dziwne fetysze do edycji mają

Nie ma problemu. Zacznę od tego, że pierwszą styczność z serwerami CS, miałem już ponad 7/8 lat temu, kiedy to posiadałem kilka swoich serwerów CS 1.6 (GunGame, który w pewnym momencie był TOP1 GG w Polsce, SoccerJam i BB) na nieistniejącej już sieci trupiarnia.pl, ale jako dzieciak popełniłem parę błędów (chociażby ukryłem swój wiek), przez co zostałem wyrzucony z sieci, a same serwery upadły. Natomiast jeżeli chodzi o CS:GO, to bodajże w grudniu tamtego roku założyłem serwer 3MAPS, który rozwijałem przez ok. pół roku, niestety musiałem go sprzedać, gdyż po pierwsze zbliżały się wakacje i miałem w planach kilka wyjazdów, a nie miałem w tamtym czasie nikogo na tyle zaufanego, aby powierzyć mu serwer, a po drugie akurat wybuchła pandemia, pierwszy lockdown i moja dziewczyna straciła pracę i zwyczajnie było mi szkoda wydawać pieniądze na serwer, a w szczególności reklamę. To tyle jeżeli chodzi o moje doświadczenie związane z serwerami.

Natomiast jeżeli chodzi o pluginy i SourcePawna, to nie jestem jakimś nie wiadomo jak doświadczonym użytkownikiem tego języka, jednak na co dzień pracuję jako programista PHP/WP, a większość języków programowania ma dużo cech wspólnych, dlatego też nie mam problemu z edycją/pisaniem pluginów, jeżeli jest coś czego potrzebuję, a nie chcę nikomu za to płacić, to odpalam dokumentację i lecę.

• Kufel piwa 6
  • Kieliszek wódki 2
  • Lampka wina 1
  • Właściciel Sieci

Po obgadaniu tematu z resztą administracji na chwile obecną serwer odrzucamy - głównym powodem jest ten nieszczęsny staż. 

Jeśli utrzymasz ten serwer nieco dłużej (powiedzmy jeszcze z 2-3 tygodnie) i będzie się on kręcił to zapraszamy ponownie do złożenia tego podania.

Powodzenia :czochru:

• Kufel piwa 4
  • Kieliszek wódki 1
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.