Skocz do zawartości

Typowanie #29 1 Liga 16.11.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na 1 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Resovia - Sandecja (typujemy do 18.11 do godziny 12:00)
Puszcza - Górnik Łęczna (typujemy do 18.11 do godziny 14:00)
Chrobry Głogów - Odra Opole (typujemy do 18.11 do godziny 15:00)

Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 18.11 do godziny 16:00)
Korona Kielce - Stomil Olsztyn (typujemy do 18.11 do godziny 17:00)
Radomiak Radom - ŁKS Łódź (typujemy do 18.11 do godziny 18:00)

Moje typy:

Resovia 1-2 Sandecja (typujemy do 18.11 do godziny 12:00)
Puszcza 1-2 Górnik Łęczna (typujemy do 18.11 do godziny 14:00)
Chrobry Głogów 0-1 Odra Opole (typujemy do 18.11 do godziny 15:00)

Arka Gdynia 3-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 18.11 do godziny 16:00)
Korona Kielce 2-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 18.11 do godziny 17:00)
Radomiak Radom 0-2 ŁKS Łódź (typujemy do 18.11 do godziny 18:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resovia 1-1 Sandecja (typujemy do 18.11 do godziny 12:00)
Puszcza 1-2 Górnik Łęczna (typujemy do 18.11 do godziny 14:00)
Chrobry Głogów 2-1 Odra Opole (typujemy do 18.11 do godziny 15:00)

Arka Gdynia 1-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 18.11 do godziny 16:00)
Korona Kielce 1-2 Stomil Olsztyn (typujemy do 18.11 do godziny 17:00)
Radomiak Radom 1-3 ŁKS Łódź (typujemy do 18.11 do godziny 18:00)

817487812_ogm(2).jpg.3fed7486f9d3c5cbfe23debd3e364c4c.jpg
Kontakt ze mną ;)
FaceBook

SteaM
Discord: Smutny.🥀#3493

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Resovia 1-2 Sandecja (typujemy do 18.11 do godziny 12:00)
Puszcza 2-1 Górnik Łęczna (typujemy do 18.11 do godziny 14:00)
Chrobry Głogów 1-2 Odra Opole (typujemy do 18.11 do godziny 15:00)

Arka Gdynia 3-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 18.11 do godziny 16:00)
Korona Kielce 1-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 18.11 do godziny 17:00)
Radomiak Radom 0-2 ŁKS Łódź (typujemy do 18.11 do godziny 18:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • AntyCheat

Resovia 1-2 Sandecja (typujemy do 18.11 do godziny 12:00)
Puszcza 1-3 Górnik Łęczna (typujemy do 18.11 do godziny 14:00)
Chrobry Głogów 1-2 Odra Opole (typujemy do 18.11 do godziny 15:00)

Arka Gdynia 2-0 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 18.11 do godziny 16:00)
Korona Kielce 2-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 18.11 do godziny 17:00)
Radomiak Radom 1-2 ŁKS Łódź (typujemy do 18.11 do godziny 18:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resovia 1-2 Sandecja (typujemy do 18.11 do godziny 12:00)
Puszcza 3-1 Górnik Łęczna (typujemy do 18.11 do godziny 14:00)
Chrobry Głogów 0-2 Odra Opole (typujemy do 18.11 do godziny 15:00)

Arka Gdynia 2-0 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 18.11 do godziny 16:00)
Korona Kielce 1-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 18.11 do godziny 17:00)
Radomiak Radom 0-2 ŁKS Łódź (typujemy do 18.11 do godziny 18:00)

ej, skrrrt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Resovia 0-0 Sandecja
Puszcza 1-0 Górnik Łęczna
Chrobry Głogów 2-3 Odra Opole

Arka Gdynia 2-0 Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce 1-3 Stomil Olsztyn
Radomiak Radom 1-0 ŁKS Łódź

Punktacja:

@Janek7

@ DarO6

@ Nicekovsky5

@11ruk3q.jpg hadesik5

@Bazukaczeczek4

@HBS.4

@ Paulinka2

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...