Skocz do zawartości
  • Utwórz nowe...

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy system dostawania kryształów:

Życzenie +30 (za bycie ostatnim więźniem, który nie jest buntownikiem)

Zabicie klawisza +10 kryształów

Zabicie klawisza w głowę +20 kryształów 

Klawisz zabija więźnia + 3 kryształy

Więzień zabija wieznia + 3 kryształy

Dlaczego tak? Wydawać się może, że są to zbyt duże wartości otóż nie. 

Podajmy przykład:

Pan Kowalski zakupił usługę cipa+. Buntuje się jak na Kowalskiego przystało 1/3 razy na mapę i zdobywa 1 życzenie w międzyczasie zabijając 2 więźniów podczas zabawy w strzelanke. Wychodzi na to, Kowalski grając 25 minut na mapie zarobił średnio 46/ 76 kryształów. Biorąc pod uwagę to że mógł wziąć losową ilość szlugów zarobiłby dodatkowo +10/50 kryształów. Patrząc na to, że z 2 poziomu do 3 aby ulepszyć gang trzeba wydać 3k szlugów z kawałkiem kowlaski grając sam musiałby poświęcić jakieś 30 map ( czyli 750minut, czyli 12.5h)  przy lepszych wiatrach aby zdobyć swoje wymarzone 3k kryształów aby wpłacić je do gangu i móc cieszyć się ale tylko przez chwilę bo zaraz po tym jak wyda swoje 3k bedzie musiał zbierać kolejne i tu zgaduje że 5k z kawałkiem wtedy Kowalski tylko się w***wi i ode chce sir mu grać. Wtedy z pomocą przyjdą jego koledzy którzy rownie Dobrze sami ledwo zarabiają po 100 kryształów. Podsumowując na serwerze gra jakies 7 graczy którzy byliby w stanie zarabiać po 300 kryształów na mapę ale tutaj znowuż jest koleje ,,ale" w ct jest 1 maksymalnie 2 ct przeważnie tylko jeden więzień zabija sam ich dwóch więc wychodzi na to,  że ten więzień zarabia sam z czego można wywnioskować że reszta nie zarabia nic bo nawet życzenia nie dostaną co pokazuje że nawet gdyby Kowalski się buntował to reszta nic nie zyska czyli mimo 11 graczy w klanie on musi sam wszyskto robić :( lepiej chyba sie nie dało co?!

Kolejne nowe vote. Vote na mapy wyskakuje tylko gdy jest koniec mapy robiłby się czarny ekran po czym wiedzielibyśmy mapy i ile głosów jest na daną mapę to tyle proste jak jeb***e.

Wywalić skrzynki i klucze. Zbędne pluginy w żaden sposób nie służące niczemu dobremu poza tym że ludzie dropia skiny z skrzynki za 700szlugow po czym sprzedają je za 300. Zamiast tego zostawić tylko te modele do kupienia za kryształy których nikt nie kupi bo są za drogie.:japierdole2:

Temat z mapami napiszę kiedy dostanę listę.

Zmniejszyć ilość ludzi w gangu z 11 na 7. Na serwerze nie ma dużo stałych graczy przez co 5 gangów starczy dla wszystkich xD. Reszta się tylko przewija.

Zmienić host serwera. Nie ważne że ma 2 lata te ip. Jest nowa sieć jest okazja. Kto będzie chciał ten znajdzie serwer. Nawet i z tych starych graczy.

Svip vip:

Usunąć cipa+

VIP:

130hp(więzień) 140hp(strażnik)

Inny model broni i postaci

Dwa skoki

Prefix przed nickiem [VIP]

Czat dla vipa

I inne duperele

Svip:

150hp (więzień) 160hp(strażnik)

Inny model postaci i broni niż vip

DWA skoki 

Auto bunny hop ( odblokować Vmaxa)

Większy dmg z kosy

Prefix

Czat dla vipa

Inne duperele

Zbalansowało to by trochę tą przepaść, która teraz jest. Więcej chętnych do ct byłoby i bunty nie byłyby tak banalnie proste tylko trzeba byłoby już coś umieć strzelać, skakać. Trzeba byłoby porostu umieć wykorzystać sytuację a nie tak sobie odwrócić sie i spier***ć:japierdole3:. Co nie zmienia faktu że ct muszą umieć sie ustawić.

• Kufel piwa 1

Hmmm... Ogólnie jestem za wszystko ok ale jest jeden - usunięcie cipy+ co z graczami którzy nabyli cipe+ bedzie wielka fala złości od graczy ponieważ wydali chajs na coś co im potem odebrano a tych graczy jest sporo

3efc40c5bbf1038111398e851a7b4686.gif

Edytował/a przez Jokerson

3efc40c5bbf1038111398e851a7b4686.gif

Ogólnie to, że  SVIP ma autoBH za darmo co runde jest zbyt OP. Przecież wystarczy, że ktoś ma dwie sprawne ręce i trochę większą cele na respie i może się zbuntować z zamkniętymi oczami, nie wspominając o tym, że np. na Paintballu trafienie kogoś kto robi BH jest praktycznie niemożliwe. Według mnie, autoBH powinno być w sklepie do kupienia za kryształy. Albo dla wszystkich, chyba, że tak bardzo chcecie zachować ten przywilej dla VIP`ów, to dodać opcje kupienia tylko im. A na zabawach wyłączyć je całkowicie.

• Kufel piwa 1
  • Kieliszek wódki 1
Napisano (edytowany)

@Jokerson przeczekali byśmy aż skończy sie wszystkim svip+ czyli z jakiś miesiąc. Jeśli ktoś kupił go na zawszę czy na dłuższy okres nie ma co czekać tylko zmienić od razu i wydłużyć tej osobie usługę o miesiąc. Graczy na pewno się nie straci. Wiele ludzi ma sentyment do akurat tego jb i wrócą. Odpycha ich to jak widzą 4 dodatkowe skoki przez które można robić co się chce i kiedy chce. Nigdy nie grałem na jb z dwoma skokami dla svipa ale gdybym był właścicielem nie szukałabym  złotego środka tylko od razu ustawiał wlasnie tak.

@Lysy*to jest dobra opcja wyłączenia abh na zabawach, każdej zabawie jak i dla więźniów tak i dla strażników. Grałem na takim serwerze i nikt nie narzekał.

@Sobek nie brałem jej pod uwagę ponieważ już wcześniej zwróciłem uwagę o linkę aby zmniejszyć jej prędkość. Ona ma pomóc dostać sie strażnikom na jakieś wyższe punkty, nie jest szybka i jest nałożony na nią limit chyba 3 sekundowy więc jest dobrze.

Edytował/a przez Vac ToJa

• Opiekun Arena 1vs1

Ładnie rozpisałeś, wszystko gites, jestem za, ale ten auto bunnyhop i tak jest według mnie op. Wystarczy że w celi się rozpędzisz i możesz polecieć w 3 sekundy do gr'a. A później dzieciaki płaczą, że tylko bunty i bunty. Albo chociaż wyłączyć te autobh na zabawach, jak @Lysy*napisał. Z tymi skokami też przesada, 2 wystarczą imo. A jak już zostawiać te autobh to dla każdego moim zdaniem, ale to i tak byłoby duże utrudnienie dla więźniów. Oczywiście z ruletki autobh byłoby git bo to nie wypada aż tak często.

• Kieliszek wódki 1

dasdsadadadsa.jpg.14eee078a5f154d525440b8f3e036374.jpg

Liczba dostawania kryształów zostanie zwiększona na takie:

• Jeżeli wiezień zabije innego więźnia - 3 kryształy
  • Jeżeli więzień zabija innego więźnia w głowę - 5 kryształów
  • Jeżeli klawisz zabije innego więźnia - 2 kryształy
  • Jeżeli więzień się zbuntuję - 6 kryształów (kryształy są dodawane za każde zabicie CT, wiec jeżeli jesteś już buntownikiem i zabijesz 2 CT i tak dostaniesz kryształy)
  • Jeżeli więzień dostanie życzenie - 16 kryształów
  • Jeżeli klawisz przeżyje całą rundę, aż do ostatniego więźnia - 10 kryształów
  • Jeżeli prowadzący przeżyje całą rundę, aż do ostatniego więźnia - 20 kryształów

Nie chce zrobić znów tego samego błędu, że dam duże ilości kryształów gracze sobie zrobią gangi na maxa, wykupią wszystkie postacie i skiny i będzie im się nudziło, a ja co miesiąc będę musiał zmieniać modele dla wszystkich postaci i dodawać nowe skiny, a potem zastanawiać się co zrobić z graczami którzy przeznaczyli swój czas na grę i wykupili te stare postacie, bo nie zawsze te nowe mogą się spodobać, a gdybym miał zostawiać stare i dodawać powiedzmy 8 nowych, to dużo map by już odpadało, a to z tego powodu, że przekroczę limit modeli w cs (512) na mape. Liczone są wszystkie modele serwera (tez tych podstawowych broni z cs 1.6, nie tylko tych które dodałem na jailbreaka) + mapy.

Nowe vote? Dobry pomysł, już zrobione :)

Skrzynki i klucze zostaną, dużo osób z tego korzysta, a że sprzedają tak tanio to ich sprawa, tak samo postacie. Teraz już będzie to łatwiej zdobyć, bo drop kryształów jest większy i ceny skinow tez pojdą w góre. Dodam jeszcze, że to nie jedyny sposób zdobywania kryształów. W gangu jest umiejętność która dodaje bonusowe kryształy za zabijanie, jak wykonujesz misje, zdobywasz tak samo dużo kryształów. Za 30 minut gry dostajesz 20 kryształów, a do tego niedługo dojdzie karnet w którym te kryształy tak samo będzie można zdobyć jak i skiny do kos i postaci.

Lista map:

Spoiler

jail_minecraft
jail_kakao_beta
jail_assault
jail_arctic
jail_facebook
jail_kosta
jail_rixus
jail_2014
jail_minecraft_night_b2
jail_facebook_cstekno
jail_warm
jail_anka_v1
jail_pyramid
jail_latest
jail_westwood
jail_galaxy
jail_p4rkour
jail_rats
jail_desert
jail_west_v2
jail_dust
jail_nuke_v3
jail_noescape
jail_temple
jail_facebook
jail_finishim_b1
jail_killer_v1
jail_justice_brgames
jail_xmf
jail_dust2_82
jail_indiana_v3
jail_cyanpink
jail_akd_snowyday
jb_train_gacebook_V2
jb_snow
jail_lonely_v4

Z max. liczbą osób w gangu, zmniejszyłem ten limit do 5 osób z wcześniejszych 10 (11 miałeś, ponieważ miałeś wykupiona taką umiejetność w gangu), ale można ten limit zwiększyć rozwijając tą umiejetność do tych max 10 osób.

Hosta serwera nie planuję zmieniać, nie wiem po co w ogóle zmieniać, jak nic takiego na serwerze się nie dzieje, że można zgonić to na hosting, a nawet gdyby, to wystarczy napisać do ich BOK i najpewniej napiszą o co chodzi i jak to rozwiązać.

Co do rang, tak na prawdę wszystko rozchodzi się o te bh, ponieważ svip+ ma 150 życia, nie jest to tak dużo. Tyle chciałeś tyle dodać dla svipa w twojej propozycji. Oczywiście swoje życie można zwiększyć poprzez umiejętności w gangu, ale tak samo gracz też to może zrobić. vipa na serwerze może mieć każdy, jest on powszechny. Nie dość, że losuje 1 osobę co mape, to darmowy vip jest od 21 do 9, zresztą svipa tez losuje co mape tylko musi być min. 8 osób. Nie chce na ten moment usuwać rangi jak aktualnie wykupioną tą range na zawsze ma 10 osób, jest to dość spora liczba, a do tego dużo osób wykupiło ją w sklepsms na miesiąc lub bezpośrednio u mnie na różne okresy czasu. Mam propozycję odnośnie tego bh, aktualnie zrobiłem, że bh można kupić. Komenda '/bh', do tej komendy ma dostęp svip i svip+, vip nie musi wykupować bh, ponieważ on i tak ma tylko go w CT. Bh będzie kosztować 10 kryształów/runda. Można ustawić subkrybcje, która będzie wykupować nam te bh automatycznie i powiadomi cie na czacie, jak skończą sie szlugi. Myśle, że 10 kryształów, to nie tak dużo, a ale na tyle dużo, że jak komuś bunt się nie uda, to będzie tracił co runde, a nawet kiedy 1 ct zabije i wtedy zginie od 2 ct, to będzie na minus 4 szlugi, myślę, że można spróbować przez jakiś czas z takim czymś, a jak nie będzie działać, to można tego cene zmniejszyć lub zwiększyć, a jak to dalej nie będzie to, to ja będę myślał dalej co można z tym zrobić.

Jeszcze wypowiem się na temat blokady bh na zabawach, akurat z tym można spróbować i zobaczyć jak to wyjdzie, sam widziałem, że na wielu zabawach np: ganiany lub nawet ten paintball. Jak ktoś ma bh, ma ogromna przewagę nad przeciwnikiem, więc bh na zabawach tak samo zostanie wyłączone. Zobaczymy jak to z tym wyjdzie i co powie reszta graczy.

Temat zostawiam otwarty, abyście się mogli wypowiedzieć na temat tych zmian ;)

• Kufel piwa 4
  • Kieliszek wódki 1
  • Właściciel Sieci

Od siebie bym tylko dodał - przydałoby się też spróbować ogarnąć wychodzenie poza mapy (postawić trochę niewidzialnych ścian) oraz zwrócić uwage na FPSy przy dodawaniu modeli postaci.

Obecnie spadek FPS patrząc na czyjś model potrafi być ogromny - z np. 500 do 60(!).

Są lepiej i gorzej zoptymalizowane modele - przed wrzuceniem fajnie byłoby testować i wyłapywać te lepsze. Na słabszych sprzętach serwer może okazać się niegrywalny obecnie.

• Kufel piwa 5
  • Kieliszek wódki 3

Nie no ja bym oddał tego bh za darmo dla tego svip+ chociaz a dla svip za ta komende /bh bo nie ktorzy nie maja szlugow zeby kupywac tego bhopa a moze kupil z racji tego ze ma bh i akurat te przywileje ktore posiada svip+ a  tu nagle wielka zmiana a on nie mial szlugow zeby miec na komende /bh. I też z buntami jest bardzo ale to bardzo trudno jak juz wspomniałem że nie masz szlugów aby kupić tego bhopa.

(Wiem że z ruletki wylatuje broń z która możesz się zbuntować ale ja przeważnie używałem bh aby sie rozpedzic oraz zabrac czas ct aby we mnie strzelal nastepnie reszta wiezniow wykonuje bunt np. idzie do gr i zabija klawisza)

#freebh

Edytował/a przez enczant

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.