Skocz do zawartości

Typowanie #22 2 Liga 12.11.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na 2 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Lech 2 Poznań - Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)
GKS Katowice - KKS Kalisz (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)

Stal Rzeszów - Bytovia (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków (typujemy do 14.11 do godziny 16:00)
Sokół Ostróda - Motor Lublin (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)

Olimpia Grudziądz - Błękitni (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg (typujemy do 15.11 do godziny 12:00)

Hutnik Kraków - Wigry Suwałki (typujemy do 15.11 do godziny 13:00)

Moje typy:

Lech 2 Poznań 1-2 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)
GKS Katowice 3-2 KKS Kalisz (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)
Pogoń Siedlce 0-1 Skra Częstochowa (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)

Stal Rzeszów 2-0 Bytovia (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice 2-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 14.11 do godziny 16:00)
Sokół Ostróda 2-1 Motor Lublin (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)

Olimpia Grudziądz 1-2 Błękitni (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Znicz Pruszków 1-2 Olimpia Elbląg (typujemy do 15.11 do godziny 12:00)

Hutnik Kraków 1-3 Wigry Suwałki (typujemy do 15.11 do godziny 13:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun DD2

Lech 2 Poznań 1-2 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)
GKS Katowice 1-0 KKS Kalisz (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)
Pogoń Siedlce 2-0 Skra Częstochowa (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)

Stal Rzeszów 1-1 Bytovia (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice 4-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 14.11 do godziny 16:00)
Sokół Ostróda 1-0 Motor Lublin (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)

Olimpia Grudziądz 1-0 Błękitni (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Znicz Pruszków 2-0 Olimpia Elbląg (typujemy do 15.11 do godziny 12:00)

Hutnik Kraków 0-3 Wigry Suwałki (typujemy do 15.11 do godziny 13:00)

Spoiler

image.png.c98fcb37bfbc5c28cc985fafba374aa5.pngimage.png.c3411180036ea762c0a8e65e81818fe1.png
image.png.f1297c1e1496efc95c2e8d3043ac4378.png
image.png.5b9b543dccd75b73ccae0d245d13427e.png
image.png.eceb4846005b01c0a698ea45674d3174.png
image.png.ba394fcd5918b8449581e04c37380eee.png

 

image.png.34608a966dd4b53f65de8510fedbd389.pngimage.png.29ae4cae7bf434fd07f26cd8086b4691.pngimage.png.fd87a9929e2a16f7a0a6d0c51f2d6f40.pngimage.png.dcfd72f468a413745037fdd176e49b5f.pngimage.png.30a4d67f5299274f37bba46a1f57e3de.pngimage.png.9c0f101e3d9ca5ccce4cb00789e505dd.png
image.png.2d7555f682857e947e28bf94ce7d1ca3.png
 

JAK PRAWIE ZABIĆ KOGOŚ JEDNYM HE:
image.png.d5aae5367162d76b9202083739d38238.png
 

111.png.a4fb8d3dd4146c72b9fa9b1c13190705.png
222.png.fa8ce6b25c5ecd135987c77ab5dd71d7.png
333.png.39dc69b25ef7bde4661ec5109e71d56f.png

pis fejkuje taski.png

janekXD.png
image.png.c21f80caacf04ab4d219e32755a5b671.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech 2 Poznań 1-1 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)
GKS Katowice 1-1 KKS Kalisz (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)
Pogoń Siedlce 2-0 Skra Częstochowa (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)

Stal Rzeszów 1-0 Bytovia (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice 3-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 14.11 do godziny 16:00)
Sokół Ostróda 1-1 Motor Lublin (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)

Olimpia Grudziądz 1-0 Błękitni (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Znicz Pruszków 2-1 Olimpia Elbląg (typujemy do 15.11 do godziny 12:00)

Hutnik Kraków 1-3 Wigry Suwałki (typujemy do 15.11 do godziny 13:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech 2 Poznań 2-0 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)
GKS Katowice 2-1 KKS Kalisz (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)
Pogoń Siedlce 1-0 Skra Częstochowa (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)

Stal Rzeszów 3-3 Bytovia (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice 0-2 Garbarnia Kraków (typujemy do 14.11 do godziny 16:00)
Sokół Ostróda 2-3 Motor Lublin (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)

Olimpia Grudziądz 0-1 Błękitni (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Znicz Pruszków 3-3 Olimpia Elbląg (typujemy do 15.11 do godziny 12:00)

Hutnik Kraków 3-2 Wigry Suwałki (typujemy do 15.11 do godziny 13:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • AntyCheat

Lech 2 Poznań 1-3 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)
GKS Katowice 3-1 KKS Kalisz (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)
Pogoń Siedlce 0-2 Skra Częstochowa (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)

Stal Rzeszów 1-0 Bytovia (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice 2-1 Garbarnia Kraków (typujemy do 14.11 do godziny 16:00)
Sokół Ostróda 0-1 Motor Lublin (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)

Olimpia Grudziądz 2-1 Błękitni (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Znicz Pruszków 2-1 Olimpia Elbląg (typujemy do 15.11 do godziny 12:00)

Hutnik Kraków 1-3 Wigry Suwałki (typujemy do 15.11 do godziny 13:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech 2 Poznań 1-2 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)
GKS Katowice 3-2 KKS Kalisz (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)
Pogoń Siedlce 2-2 Skra Częstochowa (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)

Stal Rzeszów 3-1 Bytovia (typujemy do 14.11 do godziny 13:00)
Górnik Polkowice 3-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 14.11 do godziny 16:00)
Sokół Ostróda 2-2 Motor Lublin (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)

Olimpia Grudziądz 0-2 Błękitni (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Znicz Pruszków 2-0 Olimpia Elbląg (typujemy do 15.11 do godziny 12:00)

Hutnik Kraków 0-3 Wigry Suwałki (typujemy do 15.11 do godziny 13:00)

ej, skrrrt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Lech 2 Poznań 2-1 Śląsk 2 Wrocław
GKS Katowice 4-1 KKS Kalisz
Pogoń Siedlce 1-2 Skra Częstochowa

Stal Rzeszów 3-3 Bytovia
Górnik Polkowice 2-1 Garbarnia Kraków
Sokół Ostróda 1-0 Motor Lublin

Olimpia Grudziądz 2-2 Błękitni
Znicz Pruszków 1-1 Olimpia Elbląg

Hutnik Kraków 1-1 Wigry Suwałki

Punktacja:

@ Paulinka11

@ Janusz HD11

@Bazukaczeczek10

@11ruk3q.jpg hadesik9

@mateusz 1429

@ Nicekovsky6

@Janek6

@Daniel19R204

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...