Skocz do zawartości

Typowanie #18 Liga Narodów | Liga C 11.11.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony

Witam, czas na reprezentacyjne spotkania w ramach rozgrywek Ligi Narodów.

Przypominam, że każdy spóźniony post to warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe nie otrzymujemy żadnych punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Azerbejdżan - Czarnogóra (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Cypr - Luksemburg (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Macedonia Północna - Estonia (typujemy do 15.11 do godziny 15:00)
Albania - Kazachstan (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Białoruś - Litwa (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Gruzja - Armenia (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Mołdawia - Grecja (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)
Słowenia - Kosowo (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)

Moje typy:

Azerbejdżan 1-2 Czarnogóra (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Cypr 2-0 Luksemburg (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Macedonia Północna 1-0 Estonia (typujemy do 15.11 do godziny 15:00)
Albania 1-1 Kazachstan (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Białoruś 0-1 Litwa (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Gruzja 2-2 Armenia (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Mołdawia 0-1 Grecja (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)
Słowenia 2-1 Kosowo (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azerbejdżan 0:1 Czarnogóra (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)

Cypr 1:1 Luksemburg (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)

Macedonia Północna 0:0 Estonia (typujemy do 15.11 do godziny 15:00)

Albania 2:0 Kazachstan (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)

Białoruś 2:2 Litwa (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)

Gruzja 1:1 Armenia (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)

Mołdawia 0:3 Grecja (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)

Słowenia 2:0 Kosowo (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • AntyCheat

Azerbejdżan 1-3 Czarnogóra (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Cypr 1-0 Luksemburg (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Macedonia Północna 2-0 Estonia (typujemy do 15.11 do godziny 15:00)
Albania 1-2 Kazachstan (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Białoruś 0-1 Litwa (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Gruzja 1-2 Armenia (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Mołdawia 0-2 Grecja (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)
Słowenia 2-0 Kosowo (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azerbejdżan 0:1 Czarnogóra (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)

Cypr 1:1 Luksemburg (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)

Macedonia Północna 0:0 Estonia (typujemy do 15.11 do godziny 15:00)

Albania 2:0 Kazachstan (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)

Białoruś 2:1 Litwa (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)

Gruzja 1:1 Armenia (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)

Mołdawia 0:2 Grecja (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)

Słowenia 2:0 Kosowo (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azerbejdżan 0-2 Czarnogóra (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Cypr 1-0 Luksemburg (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Macedonia Północna 1-2 Estonia (typujemy do 15.11 do godziny 15:00)
Albania 2-0 Kazachstan (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Białoruś 2-2 Litwa (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Gruzja 0-1 Armenia (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Mołdawia 0-2 Grecja (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)
Słowenia 3-0 Kosowo (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)

ej, skrrrt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azerbejdżan 2-4 Czarnogóra (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Cypr 0-0 Luksemburg (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Macedonia Północna 2-0 Estonia (typujemy do 15.11 do godziny 15:00)
Albania 1-2 Kazachstan (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Białoruś 2-1 Litwa (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Gruzja 1-0 Armenia (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Mołdawia 0-3 Grecja (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)
Słowenia 3-3 Kosowo (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Azerbejdżan 2-1 Czarnogóra (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Cypr 0-2 Luksemburg (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Macedonia Północna 2-3 Estonia (typujemy do 15.11 do godziny 15:00)
Albania 2-1 Kazachstan (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Białoruś 2-2 Litwa (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Gruzja 1-1 Armenia (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Mołdawia 2-4 Grecja (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)
Słowenia 2-0 Kosowo (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azerbejdżan 1-2 Czarnogóra (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Cypr 3-2 Luksemburg (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Macedonia Północna 3-1 Estonia (typujemy do 15.11 do godziny 15:00)
Albania 2-3 Kazachstan (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Białoruś 2-1 Litwa (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Gruzja 0-1 Armenia (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Mołdawia 0-2Grecja (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)
Słowenia 3-2 Kosowo (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)

Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler

jd123

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azerbejdżan 2 - 1 Czarnogóra (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Cypr 1 - 0 Luksemburg (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Macedonia Północna 1 - 2 Estonia (typujemy do 15.11 do godziny 15:00)
Albania 2 - 0 Kazachstan (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Białoruś 1 - 1 Litwa (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Gruzja 2 - 1 Armenia (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Mołdawia 2 - 3 Grecja (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)
Słowenia 1 - 1 Kosowo (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)

coldzera2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azerbejdżan 0 - 2 Czarnogóra (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Cypr 1 - 2 Luksemburg (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Macedonia Północna 3 - 1 Estonia (typujemy do 15.11 do godziny 15:00)
Albania 1 - 0 Kazachstan (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Białoruś 1 - 2 Litwa (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Gruzja 2 - 1 Armenia (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Mołdawia 0 - 2 Grecja (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)
Słowenia 3 - 1 Kosowo (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)

1122437304_aberson2.png.9340d64dab49a13711e58ed999c6e5d4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun DD2

Azerbejdżan 1-3 Czarnogóra (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Cypr 2-0 Luksemburg (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Macedonia Północna 3-0 Estonia (typujemy do 15.11 do godziny 15:00)
Albania 2-1 Kazachstan (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Białoruś 1-0 Litwa (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Gruzja 0-1 Armenia (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Mołdawia 0-1 Grecja (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)
Słowenia 2-1 Kosowo (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)

Spoiler

image.png.c98fcb37bfbc5c28cc985fafba374aa5.pngimage.png.c3411180036ea762c0a8e65e81818fe1.png
image.png.f1297c1e1496efc95c2e8d3043ac4378.png
image.png.5b9b543dccd75b73ccae0d245d13427e.png
image.png.eceb4846005b01c0a698ea45674d3174.png
image.png.ba394fcd5918b8449581e04c37380eee.png

 

image.png.34608a966dd4b53f65de8510fedbd389.pngimage.png.29ae4cae7bf434fd07f26cd8086b4691.pngimage.png.fd87a9929e2a16f7a0a6d0c51f2d6f40.pngimage.png.dcfd72f468a413745037fdd176e49b5f.pngimage.png.30a4d67f5299274f37bba46a1f57e3de.pngimage.png.9c0f101e3d9ca5ccce4cb00789e505dd.png
image.png.2d7555f682857e947e28bf94ce7d1ca3.png
 

JAK PRAWIE ZABIĆ KOGOŚ JEDNYM HE:
image.png.d5aae5367162d76b9202083739d38238.png
 

111.png.a4fb8d3dd4146c72b9fa9b1c13190705.png
222.png.fa8ce6b25c5ecd135987c77ab5dd71d7.png
333.png.39dc69b25ef7bde4661ec5109e71d56f.png

pis fejkuje taski.png

janekXD.png
image.png.c21f80caacf04ab4d219e32755a5b671.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azerbejdżan 1-3 Czarnogóra (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Cypr 2-0 Luksemburg (typujemy do 14.11 do godziny 18:00)
Macedonia Północna 2-0 Estonia (typujemy do 15.11 do godziny 15:00)
Albania 1-1 Kazachstan (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Białoruś 1-1 Litwa (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Gruzja 2-0 Armenia (typujemy do 15.11 do godziny 18:00)
Mołdawia 1-3 Grecja (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)
Słowenia 2-1 Kosowo (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

wyniki2.png.105e4c93383ee21a8633fc0a966bb069.png

Azerbejdżan 0-0 Czarnogóra 
Cypr 2-1 Luksemburg 
Macedonia Północna 2-1 Estonia 
Albania 3-1 Kazachstan 
Białoruś 2-0 Litwa 
Gruzja 1-2 Armenia 
Mołdawia 0-2 Grecja 
Słowenia 2-1 Kosowo 

Punktacja:

@ Janusz HD15

@ ZrobieCiNalesniki:)13

@ Paulinka12

@11ruk3q.jpg hadesik12

@Janek11

@ DarO9

@GUCCI9

@ żab3rsoN9

@Daniel19R209

@ Nicekovsky6

@PM lub LK6

@Bazukaczeczek6

@mateusz 1426

@ Antosiek6

2131118830_zakoczone.png.6d1043c89de1c427af393a58302bb872.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...