Skocz do zawartości
  • Utwórz nowe...

Rekomendowane odpowiedzi

• Admin CS:GO Mirage

Imię:  Adrian

Nick z TS3:  ESL

UID:  GNR5E2r1C2jTZ+dgBkeLQ1xc5PQ=

Znajomość TS3:  5

Czas jaki możesz poświęcić dla naszego serwera: Jestem nonstop, ostatnio kupiłem sobie Ts3 na telefon więc siedzę nonstop. 

Co chciałabyś/chciałbyś wprowadzić na TS3?:  Pomoc, konkursy. To co pisałem w poprzednim podaniu ;3.

Przeczytałeś regulamin?:  Oczywiście.

Myślę, że poznać się z innymi SA nie będzie problemu gdy nim niż będę, lepszy kontakt itd. Jest wolne miejsce, mam dużo czasu dlatego chce jak najbardziej pomóc. Więc dlatego męczę podaniem. Pozdrawiam ;3

• Kufel piwa 1

Szczerze to nie wiem czy ogólnie jest potrzebna pomoc obecnym S.A.. Prócz nadawania innych rang nie miałbyś nic do roboty. Ostatnim razem jak byłem na ts3 to kanały robił bot.. Prócz konkursów które prowadzi @Radeckynie widzę by jakoś pomoc było potrzebna obecnym S.A.. Jest ich aż 3 i tyle raczej wystarczy. Aktywności jakoś na forum też twojej nie widziałem, a co do ts3 to nie wiem. Jestem na Nie;)

• Kufel piwa 1
  • Kieliszek wódki 1

kropekk.png.8ff9887f2f26a6654d8f03c598939969.png.4b27feffd6ad890cfd45460a88ec79b4.png

Screenshot_1.png.0ec0de63ac9e5880ce4876222cc76c41.png

• Admin DD2 #2

Zbyt męczysz tym podaniem tak szczerze, nie wiem czy od ostatniego podania cokolwiek się zmieniło :/

Tak ogólnie to siedzę długo na tym ts'ie pogrywamy, i Cię ani razu nie widziałem :KEKWait:

+ dodając wypowiedź @Kropek.

Dałeś sobie zbyt mało czasu na poznanie się z każdym dookoła, i przekonanie ich do siebie :peepoblush:

Na obecna chwilę nie.

hades.gif.f86ead556d064c6f9afd0c01450c1fc9.gif 

XD.png.9d5b6857048fac6da7438c457749764a.png

• Właściciel Sieci

Zacytuje samego siebie bo ta znajomość regulaminów to cieniutka coś jest. Poniższy cytat pochodzi z regulaminu forum. Dziś mija 6 dzień od odrzucenia Twojego podania.

Dnia 7.11.2019 o 22:41, Brawurowy napisał:

• Jeśli Twoje podanie zostało odrzucone/zamknięte z powodu braku wzoru lub dobrowolnie zrezygnowałeś z rangi/zostałeś zdegradowany/zostałeś przyjęty, następne możesz napisać dopiero po tygodniu (wcześniejsze podanie będzie skutkowało warnem).

Dodatkowo odstrasza mnie Twoje parcie na te rangę - daj się innym poznać, nigdzie się nikomu nie pali.

• Kufel piwa 3
  • Kieliszek wódki 2
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.