Skocz do zawartości

Typowanie #12 1 Liga 05.11.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na 1 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Stomil Olsztyn - Radomiak Radom (typujemy do 06.11 do godziny 17:40)
Miedź Legnica - Widzew Łódź (typujemy do 06.11 do godziny 17:40)
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)

Odra Opole - GKS Jastrzębie (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)
Termalica - Górnik Łęczna (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce (typujemy do 07.11 do godziny 17:00)

GKS Bełchatów - Resovia (typujemy do 07.11 do godziny 17:00)
GKS Tychy - Puszcza (typujemy do 08.11 do godziny 12:30)

Sandecja - Arka Gdynia (typujemy do 08.11 do godziny 16:00)

Moje typy:

Stomil Olsztyn 1-2 Radomiak Radom (typujemy do 06.11 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 2-0 Widzew Łódź (typujemy do 06.11 do godziny 17:40)
ŁKS Łódź 4-1 Chrobry Głogów (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)

Odra Opole 3-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)
Termalica 1-2 Górnik Łęczna (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)
Zagłębie Sosnowiec 2-3 Korona Kielce (typujemy do 07.11 do godziny 17:00)

GKS Bełchatów 0-1 Resovia (typujemy do 07.11 do godziny 17:00)
GKS Tychy 2-0 Puszcza (typujemy do 08.11 do godziny 12:30)

Sandecja 0-3 Arka Gdynia (typujemy do 08.11 do godziny 16:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Stomil Olsztyn 1-2 Radomiak Radom (typujemy do 06.11 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 2-0 Widzew Łódź (typujemy do 06.11 do godziny 17:40)
ŁKS Łódź 2-1 Chrobry Głogów (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)

Odra Opole 2-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)
Termalica 1-1 Górnik Łęczna (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Korona Kielce (typujemy do 07.11 do godziny 17:00)

GKS Bełchatów 0-1 Resovia (typujemy do 07.11 do godziny 17:00)
GKS Tychy 2-1 Puszcza (typujemy do 08.11 do godziny 12:30)

Sandecja 0-2 Arka Gdynia (typujemy do 08.11 do godziny 16:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stomil Olsztyn 1:2 Radomiak Radom (typujemy do 06.11 do godziny 17:40)

Miedź Legnica 2:2 Widzew Łódź (typujemy do 06.11 do godziny 17:40)

ŁKS Łódź 1:0 Chrobry Głogów (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)

 

Odra Opole 2:1 GKS Jastrzębie (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)

Termalica 0:0 Górnik Łęczna (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)

Zagłębie Sosnowiec 2:0  Korona Kielce (typujemy do 07.11 do godziny 17:00)

 

GKS Bełchatów 3:1 Resovia (typujemy do 07.11 do godziny 17:00)

GKS Tychy 2:1 Puszcza (typujemy do 08.11 do godziny 12:30)

 

Sandecja 3:0 Arka Gdynia (typujemy do 08.11 do godziny 16:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • AntyCheat

Stomil Olsztyn 2-0 Radomiak Radom (typujemy do 06.11 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 1-0 Widzew Łódź (typujemy do 06.11 do godziny 17:40)
ŁKS Łódź 2-1 Chrobry Głogów (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)

Odra Opole 2-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)
Termalica 1-3 Górnik Łęczna (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)
Zagłębie Sosnowiec 1-3 Korona Kielce (typujemy do 07.11 do godziny 17:00)

GKS Bełchatów 1-0 Resovia (typujemy do 07.11 do godziny 17:00)
GKS Tychy 1-0 Puszcza (typujemy do 08.11 do godziny 12:30)

Sandecja 0-2 Arka Gdynia (typujemy do 08.11 do godziny 16:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun DD2

Stomil Olsztyn 1-2 Radomiak Radom (typujemy do 06.11 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 2-0 Widzew Łódź (typujemy do 06.11 do godziny 17:40)
ŁKS Łódź 2-0 Chrobry Głogów (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)

Odra Opole 1-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)
Termalica 1-1 Górnik Łęczna (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Korona Kielce (typujemy do 07.11 do godziny 17:00)

GKS Bełchatów 1-0 Resovia (typujemy do 07.11 do godziny 17:00)
GKS Tychy 2-1 Puszcza (typujemy do 08.11 do godziny 12:30)

Sandecja 0-2 arka gdynia (typujemy do 08.11 do godziny 16:00)

Spoiler

image.png.c98fcb37bfbc5c28cc985fafba374aa5.pngimage.png.c3411180036ea762c0a8e65e81818fe1.png
image.png.f1297c1e1496efc95c2e8d3043ac4378.png
image.png.5b9b543dccd75b73ccae0d245d13427e.png
image.png.eceb4846005b01c0a698ea45674d3174.png
image.png.ba394fcd5918b8449581e04c37380eee.png

 

image.png.34608a966dd4b53f65de8510fedbd389.pngimage.png.29ae4cae7bf434fd07f26cd8086b4691.pngimage.png.fd87a9929e2a16f7a0a6d0c51f2d6f40.pngimage.png.dcfd72f468a413745037fdd176e49b5f.pngimage.png.30a4d67f5299274f37bba46a1f57e3de.pngimage.png.9c0f101e3d9ca5ccce4cb00789e505dd.png
image.png.2d7555f682857e947e28bf94ce7d1ca3.png
 

JAK PRAWIE ZABIĆ KOGOŚ JEDNYM HE:
image.png.d5aae5367162d76b9202083739d38238.png
 

111.png.a4fb8d3dd4146c72b9fa9b1c13190705.png
222.png.fa8ce6b25c5ecd135987c77ab5dd71d7.png
333.png.39dc69b25ef7bde4661ec5109e71d56f.png

pis fejkuje taski.png

janekXD.png
image.png.c21f80caacf04ab4d219e32755a5b671.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stomil Olsztyn 1 - 1 Radomiak Radom
Miedź Legnica 1 - 1 Widzew Łódź
ŁKS Łódź 3 - Chrobry Głogów

Odra Opole 2 - 0 GKS Jastrzębie
Termalica 1 - 1 Górnik Łęczna
Zagłębie Sosnowiec 1 - 2 Korona Kielce

GKS Bełchatów 1 - 0 Resovia
GKS Tychy 2 - 0 Puszcza

Sandecja 1 - 3 Arka Gdynia

1122437304_aberson2.png.9340d64dab49a13711e58ed999c6e5d4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stomil Olsztyn 1-1 Radomiak Radom (typujemy do 06.11 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 1-2 Widzew Łódź (typujemy do 06.11 do godziny 17:40)
ŁKS Łódź 2-0 Chrobry Głogów (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)

Odra Opole 2-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)
Termalica 1-1 Górnik Łęczna (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Korona Kielce (typujemy do 07.11 do godziny 17:00)

GKS Bełchatów 1-0 Resovia (typujemy do 07.11 do godziny 17:00)
GKS Tychy 2-1 Puszcza (typujemy do 08.11 do godziny 12:30)

Sandecja 1-3 Arka Gdynia (typujemy do 08.11 do godziny 16:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Stomil Olsztyn 2-1 Radomiak Radom (typujemy do 06.11 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 2-1 Widzew Łódź (typujemy do 06.11 do godziny 17:40)
ŁKS Łódź 1-0 Chrobry Głogów (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)

Odra Opole 0-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)
Termalica 3-2 Górnik Łęczna (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Korona Kielce (typujemy do 07.11 do godziny 17:00)

GKS Bełchatów 2-2 Resovia (typujemy do 07.11 do godziny 17:00)
GKS Tychy 1-2 Puszcza (typujemy do 08.11 do godziny 12:30)

Sandecja 1-2 Arka Gdynia (typujemy do 08.11 do godziny 16:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stomil Olsztyn 0-1 Radomiak Radom (typujemy do 06.11 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 2-2 Widzew Łódź (typujemy do 06.11 do godziny 17:40)
ŁKS Łódź 2-0 Chrobry Głogów (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)

Odra Opole 3-1 GKS Jastrzębie (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)
Termalica 1-1 Górnik Łęczna (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Korona Kielce (typujemy do 07.11 do godziny 17:00)

GKS Bełchatów 0-0 Resovia (typujemy do 07.11 do godziny 17:00)
GKS Tychy 2-1 Puszcza (typujemy do 08.11 do godziny 12:30)

Sandecja 0-3 Arka Gdynia (typujemy do 08.11 do godziny 16:00)

ej, skrrrt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stomil Olsztyn 1-0 Radomiak Radom (typujemy do 06.11 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 2-2 Widzew Łódź (typujemy do 06.11 do godziny 17:40)
ŁKS Łódź 2-1 Chrobry Głogów (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)

Odra Opole 2-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)
Termalica 1-2 Górnik Łęczna (typujemy do 07.11 do godziny 12:40)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Korona Kielce (typujemy do 07.11 do godziny 17:00)

GKS Bełchatów 2-0 Resovia (typujemy do 07.11 do godziny 17:00)
GKS Tychy 2-1 Puszcza (typujemy do 08.11 do godziny 12:30)

Sandecja 1-2 Arka Gdynia (typujemy do 08.11 do godziny 16:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Stomil Olsztyn 0-1 Radomiak Radom
Miedź Legnica 1-1 Widzew Łódź
ŁKS Łódź 4-0 Chrobry Głogów

Odra Opole 0-2 GKS Jastrzębie
Termalica 2-1 Górnik Łęczna
Zagłębie Sosnowiec 1-3 Korona Kielce

GKS Bełchatów 3-0 Resovia
GKS Tychy 1-1 Puszcza

Sandecja 1-5 Arka Gdynia

Punktacja:

@ Paulinka15

@Janek11

@ żab3rsoN10

@ Janusz HD10

@11ruk3q.jpg hadesik9

@Bazukaczeczek8

@mateusz 1428

@Pozew8

@PM lub LK8

@ DontPush6

@Daniel19R206

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...