Skocz do zawartości

Typowanie #7 Liga Europy V2 04.11.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na fazę grupową Ligi Europy.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Villarreal - Maccabi (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Antwerp - LASK (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Dinamo Zagrzeb - Wolfsberger (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Feyenoord - CSKA Moskwa (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Arsenal - Molde (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Leicester - Braga (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Milan - Lille (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Young Boys - CSKA Sofia (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Hoffenheim - Slovan Liberec (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Crvena Zvezda - Gent (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Celtic - Sparta (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Zoria - AEK (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Moje typy:

Villarreal 2-0 Maccabi (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Antwerp 0-1 LASK (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Dinamo Zagrzeb 3-1 Wolfsberger (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Feyenoord 2-1 CSKA Moskwa (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Arsenal 4-3 Molde (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Leicester 2-1 Braga (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Milan 2-2 Lille (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Young Boys 1-0 CSKA Sofia (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Hoffenheim 2-1 Slovan Liberec (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Crvena Zvezda 1-2 Gent (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Celtic 2-1 Sparta (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Zoria 2-1 AEK (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Villarreal 2-0 Maccabi (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Antwerp -1-1 LASK (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Dinamo Zagrzeb 2-1 Wolfsberger (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Feyenoord 2-2 CSKA Moskwa (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Arsenal 3-1 Molde (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Leicester 2-0 Braga (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

 

Milan 4-1 Lille (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

 

Young Boys 1-0 CSKA Sofia (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

 

Hoffenheim 3-1 Slovan Liberec (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Crvena Zvezda 0-1 Gent (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

 

Celtic 2-2 Sparta (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

 

Zoria 0-0 AEK (typujemy do 05.11 do godziny 21:00) 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Villarreal 2-0 Maccabi (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Antwerp 0-1 LASK (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Dinamo Zagrzeb 2-1 Wolfsberger (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Feyenoord 2-1 CSKA Moskwa (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Arsenal 2-2 Molde (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Leicester 2-1 Braga (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Milan 2-1 Lille (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Young Boys 1-0 CSKA Sofia (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Hoffenheim 2-0 Slovan Liberec (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Crvena Zvezda 1-2 Gent (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Celtic 2-1 Sparta (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Zoria 2-0 AEK (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Villarreal 2-0 Maccabi (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Antwerp 0-1 LASK (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Dinamo Zagrzeb 2-1 Wolfsberger (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Feyenoord 2-0 CSKA Moskwa (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Arsenal 4-0 Molde (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Leicester 3-0 Braga (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Milan 3-1 Lille (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Young Boys 2-0 CSKA Sofia (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Hoffenheim 1-0 Slovan Liberec (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Crvena Zvezda 1-2 Gent (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Celtic 2-1 Sparta (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Zoria 1-1 AEK (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

ej, skrrrt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Villarreal 3-1 Maccabi (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Antwerp 0-0 LASK (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Dinamo Zagrzeb 2-2 Wolfsberger (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Feyenoord 1-3 CSKA Moskwa (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Arsenal 2-0 Molde (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Leicester 3-1 Braga (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Milan 2-0 Lille (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Young Boys 1-0 CSKA Sofia (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Hoffenheim 2-0 Slovan Liberec (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Crvena Zvezda 3-1 Gent (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Celtic 2-1 Sparta (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Zoria 1-0 AEK (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Villarreal 1-0 Maccabi (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Antwerp 1-2 LASK (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Dinamo Zagrzeb 2-0 Wolfsberger (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Feyenoord 2-1 CSKA Moskwa (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Arsenal 3-0 Molde (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Leicester 1-0 Braga (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Milan 2-0 Lille (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Young Boys 1-0 CSKA Sofia (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Hoffenheim 2-0 Slovan Liberec (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Crvena Zvezda 2-1 Gent (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Celtic 2-0 Sparta (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Zoria 1-0 AEK (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Villarreal 2-0 Maccabi (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Antwerp 1-0 LASK (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Dinamo Zagrzeb 1- 2Wolfsberger (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Feyenoord 1-3 CSKA Moskwa (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Arsenal 3-1 Molde (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Leicester 2-1 Braga (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Milan 2-3 Lille (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Young Boys 0-2 CSKA Sofia (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Hoffenheim 0-3 Slovan Liberec (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Crvena Zvezda 2-4 Gent (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Celtic  4-3 Sparta (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Zoria 2-3 AEK (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Villarreal 2-0 Maccabi (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Antwerp 1-1 LASK (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Dinamo Zagrzeb 0-1 Wolfsberger (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Feyenoord 1-2 CSKA Moskwa (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Arsenal 1-0 Molde (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Leicester 2-1 Braga (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Milan 3-1 Lille (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Young Boys 0-0 CSKA Sofia (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Hoffenheim 2-0 Slovan Liberec (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)
Crvena Zvezda 1-2 Gent (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Celtic 2-0 Sparta (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Zoria 0-1 AEK (typujemy do 05.11 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Villarreal 3 - 1 Maccabi
Antwerp 1 - 1 LASK
Dinamo Zagrzeb 2 - 2 Wolfsberger
Feyenoord 1 - 1 CSKA Moskwa
Arsenal 3 - 0 Molde
Leicester 1 - 0 Braga

Milan 2 - 1 Lille

Young Boys 1 - 0 CSKA Sofia

Hoffenheim 5 - 1 Slovan Liberec
Crvena Zvezda 2 - 1 Gent

Celtic 3 - 1 Sparta

Zoria 2 - 2 AEK

1122437304_aberson2.png.9340d64dab49a13711e58ed999c6e5d4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Villarreal 4-0 Maccabi
Antwerp 0-1 LASK
Dinamo Zagrzeb 1-0 Wolfsberger
Feyenoord 3-1 CSKA Moskwa
Arsenal 4-1 Molde
Leicester 4-0 Braga

Milan 0-3 Lille

Young Boys 3-0 CSKA Sofia 

Hoffenheim 5-0 Slovan Liberec
Crvena Zvezda 2-1 Gent

Celtic 1-4 Sparta

Zoria 1-4 AEK

Punktacja:

@Daniel19R2019

@Bazukaczeczek17

@Janek17

@ DontPush15

@ żab3rsoN13

@mateusz 14212

@PM lub LK12

@ DarO10

@Pozew10

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...