Skocz do zawartości

Typowanie #6 Liga Europy 04.11.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na fazę grupową Ligi Europy.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Hapoel - Bayer (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Lech Poznań - Standard Liege (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Benfica - Rangers (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Slavia Praga - Nice (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
PAOK - PSV (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Real Sociedad - AZ (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Łudogorec - Tottenham (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Roma - CFR (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Rijeka - Napoli (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Omonia - Granada (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Rapid Wiedeń - Dundalk (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Sivasspor - Qarabag (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Moje typy:

Hapoel 1-3 Bayer (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Lech Poznań 1-0 Standard Liege (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Benfica 4-1 Rangers (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Slavia Praga 1-2 Nice (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
PAOK 0-1 PSV (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Real Sociedad 2-1 AZ (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Łudogorec 1-3 Tottenham (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Roma 1-0 CFR (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Rijeka 0-3 Napoli (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Omonia 1-2 Granada (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Rapid Wiedeń 4-3 Dundalk (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Sivasspor 4-2 Qarabag (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Hapoel 1-2 Bayer (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Lech Poznań 1-0 Standard Liege (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Benfica 2-1 Rangers (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Slavia Praga 1-2 Nice (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
PAOK 0-1 PSV (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Real Sociedad 2-0 AZ (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Łudogorec 1-3 Tottenham (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Roma 1-0 CFR (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Rijeka 0-2 Napoli (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Omonia 1-2 Granada (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Rapid Wiedeń 2-1 Dundalk (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Sivasspor 2-1 Qarabag (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • AntyCheat

Hapoel 0-3 Bayer (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Lech Poznań 2-0 Standard Liege (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Benfica 3-1 Rangers (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Slavia Praga 2-1 Nice (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
PAOK 0-2 PSV (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Real Sociedad 1-0 AZ (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Łudogorec 0-2 Tottenham (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Roma 3-0 CFR (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Rijeka 0-2 Napoli (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Omonia 0-1 Granada (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Rapid Wiedeń 2-1 Dundalk (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Sivasspor 3-1 Qarabag (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hapoel 0-2 Bayer (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Lech Poznań 2-1 Standard Liege (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Benfica 1-1 Rangers (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Slavia Praga 2-4 Nice (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

PAOK 1-3 PSV (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Real Sociedad 2-2AZ (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

 

Łudogorec 1-4 Tottenham (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

 

Roma 2-0 CFR (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

 

Rijeka 3-0 Napoli (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Omonia 1-1 Granada (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

 

Rapid Wiedeń 1-0 Dundalk (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

 

Sivasspor 0-2 Qarabag (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hapoel 0-3 Bayer (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Lech Poznań 1-0 Standard Liege (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Benfica 3-1 Rangers (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Slavia Praga 1-2 Nice (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
PAOK 0-3 PSV (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Real Sociedad 2-1 AZ (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Łudogorec 0-4 Tottenham (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Roma 3-0 CFR (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Rijeka 1-3 Napoli (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Omonia 0-1 Granada (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Rapid Wiedeń 1-1 Dundalk (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Sivasspor 2-2 Qarabag (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

ej, skrrrt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hapoel 1-2 Bayer (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Lech Poznań 3-2 Standard Liege (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Benfica 2-1 Rangers (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Slavia Praga 2-0 Nice (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
PAOK 1-2 PSV (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Real Sociedad 0-0 AZ (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Łudogorec 1-2 Tottenham (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Roma 1-0 CFR (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Rijeka 0-2 Napoli (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Omonia 0-1 Granada (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Rapid Wiedeń 2-2 Dundalk (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Sivasspor 1-1 Qarabag (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hapoel 1-2 Bayer (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Lech Poznań 0-2 Standard Liege (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Benfica 2-0 Rangers (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Slavia Praga 1-0 Nice (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
PAOK 1-2 PSV (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Real Sociedad 2-0 AZ (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Łudogorec 0-2 Tottenham (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Roma 1-0 CFR (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Rijeka 0-1 Napoli (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Omonia 1-1 Granada (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Rapid Wiedeń 2-0 Dundalk (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Sivasspor 1-0 Qarabag (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hapoel 0-2 Bayer (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Lech Poznań 1-0 Standard Liege (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Benfica 3-1 Rangers (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Slavia Praga 0-1 Nice (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
PAOK 1-2 PSV (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Real Sociedad 1-0 AZ (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Łudogorec 0-2 Tottenham (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Roma 3-1 CFR (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Rijeka 0-2 Napoli (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Omonia 0-1 Granada (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Rapid Wiedeń 2-1 Dundalk (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Sivasspor 3-1 Qarabag (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Hapoel 1-2 Bayer (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Lech Poznań 2-1 Standard Liege (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Benfica 2-0 Rangers (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Slavia Praga 1-1 Nice (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
PAOK 1-2 PSV (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Real Sociedad 2-0 AZ (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Łudogorec 0-2 Tottenham (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Roma 1-0 CFR (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Rijeka 0-2 Napoli (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)
Omonia 1-2 Granada (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Rapid Wiedeń 2-0 Dundalk (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Sivasspor 1-1 Qarabag (typujemy do 05.11 do godziny 18:55)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Hapoel 2-4 Bayer
Lech Poznań 3-1 Standard Liege
Benfica 3-3 Rangers
Slavia Praga 3-2 Nice
PAOK 4-1 PSV
Real Sociedad 1-0 AZ

Łudogorec 1-3 Tottenham

Roma 5-0 CFR

Rijeka 1-2 Napoli
Omonia 0-2 Granada

Rapid Wiedeń 4-4 Dundalk

Sivasspor 2-0 Qarabag

Punktacja:

@11ruk3q.jpg hadesik21

@Bazukaczeczek20

@ DontPush19

@Pozew19

@ DarO16

@Daniel19R2016

@ Paulinka14

@Janek14

@mateusz 14214

@PM lub LK12

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...