Skocz do zawartości

Typowanie #3 2 Liga 03.11.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na 2 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Stal Rzeszów - Wigry Suwałki (typujemy do 04.11 do godziny 13:00)
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg (typujemy do 04.11 do godziny 13:00)
Lech 2 Poznań - Skra Częstochowa (typujemy do 04.11 do godziny 13:00)

Hutnik Kraków - Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 04.11 do godziny 14:00)
KS Polkowice - Błękitni Stargard (typujemy do 04.11 do godziny 16:00)
Sokół Ostróda - KKS Kalisz (typujemy do 04.11 do godziny 18:00)

GKS Katowice - Garbarnia Kraków (typujemy do 04.11 do godziny 18:00)
Chojniczanka - Motor Lublin (typujemy do 04.11 do godziny 19:30)

Moje typy:

Stal Rzeszów 1-3 Wigry Suwałki (typujemy do 04.11 do godziny 13:00)
Pogoń Siedlce 2-1 Olimpia Elbląg (typujemy do 04.11 do godziny 13:00)
Lech 2 Poznań 1-3 Skra Częstochowa (typujemy do 04.11 do godziny 13:00)

Hutnik Kraków 2-1 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 04.11 do godziny 14:00)
KS Polkowice 6-0 Błękitni Stargard (typujemy do 04.11 do godziny 16:00)
Sokół Ostróda 1-0 KKS Kalisz (typujemy do 04.11 do godziny 18:00)

GKS Katowice 2-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 04.11 do godziny 18:00)
Chojniczanka 2-1 Motor Lublin (typujemy do 04.11 do godziny 19:30)

  • Kufel piwa 1

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Stal Rzeszów 2-1 Wigry Suwałki (typujemy do 04.11 do godziny 13:00)
Pogoń Siedlce 1-1 Olimpia Elbląg (typujemy do 04.11 do godziny 13:00)
Lech 2 Poznań 2-1 Skra Częstochowa (typujemy do 04.11 do godziny 13:00)

Hutnik Kraków 2-0 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 04.11 do godziny 14:00)
KS Polkowice 1-0 Błękitni Stargard (typujemy do 04.11 do godziny 16:00)
Sokół Ostróda 0-1 KKS Kalisz (typujemy do 04.11 do godziny 18:00)

GKS Katowice 2-1 Garbarnia Kraków (typujemy do 04.11 do godziny 18:00)
Chojniczanka 3-1 Motor Lublin (typujemy do 04.11 do godziny 19:30)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal Rzeszów 2-0 Wigry Suwałki (typujemy do 04.11 do godziny 13:00)
Pogoń Siedlce 1-0 Olimpia Elbląg (typujemy do 04.11 do godziny 13:00)
Lech 2 Poznań 1-1 Skra Częstochowa (typujemy do 04.11 do godziny 13:00)

Hutnik Kraków 2-1 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 04.11 do godziny 14:00)
KS Polkowice 3-0 Błękitni Stargard (typujemy do 04.11 do godziny 16:00)
Sokół Ostróda 0-2 KKS Kalisz (typujemy do 04.11 do godziny 18:00)

GKS Katowice 2-1 Garbarnia Kraków (typujemy do 04.11 do godziny 18:00)
Chojniczanka 0-2 Motor Lublin (typujemy do 04.11 do godziny 19:30)

ej, skrrrt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Stal Rzeszów 0-2 Wigry Suwałki (typujemy do 04.11 do godziny 13:00)
Pogoń Siedlce 3-1 Olimpia Elbląg (typujemy do 04.11 do godziny 13:00)
Lech 2 Poznań 1-2 Skra Częstochowa (typujemy do 04.11 do godziny 13:00)

Hutnik Kraków 2-1 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 04.11 do godziny 14:00)
KS Polkowice 4-1 Błękitni Stargard (typujemy do 04.11 do godziny 16:00)
Sokół Ostróda 2-0 KKS Kalisz (typujemy do 04.11 do godziny 18:00)

GKS Katowice 1-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 04.11 do godziny 18:00)
Chojniczanka 2-0 Motor Lublin (typujemy do 04.11 do godziny 19:30)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal Rzeszów 3-2 Wigry Suwałki (typujemy do 04.11 do godziny 13:00)
Pogoń Siedlce 2-1 Olimpia Elbląg (typujemy do 04.11 do godziny 13:00)
Lech 2 Poznań 2-0 Skra Częstochowa (typujemy do 04.11 do godziny 13:00)

Hutnik Kraków 1-3 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 04.11 do godziny 14:00)
KS Polkowice 1-2 Błękitni Stargard (typujemy do 04.11 do godziny 16:00)
Sokół Ostróda 0-1 KKS Kalisz (typujemy do 04.11 do godziny 18:00)

GKS Katowice 4-3 Garbarnia Kraków (typujemy do 04.11 do godziny 18:00)
Chojniczanka 1-0 Motor Lublin (typujemy do 04.11 do godziny 19:30)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal Rzeszów 0-2 Wigry Suwałki (typujemy do 04.11 do godziny 13:00)
Pogoń Siedlce 1-0 Olimpia Elbląg (typujemy do 04.11 do godziny 13:00)
Lech 2 Poznań 0-2 Skra Częstochowa (typujemy do 04.11 do godziny 13:00)

Hutnik Kraków 1-1 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 04.11 do godziny 14:00)
KS Polkowice 2-0 Błękitni Stargard (typujemy do 04.11 do godziny 16:00)
Sokół Ostróda 1-0 KKS Kalisz (typujemy do 04.11 do godziny 18:00)

GKS Katowice 2-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 04.11 do godziny 18:00)
Chojniczanka 1-0 Motor Lublin (typujemy do 04.11 do godziny 19:30)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal Rzeszów 2 - 2 Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce 2 - 1 Olimpia Elbląg
Lech 2 Poznań 0 - 1 Skra Częstochowa

Hutnik Kraków 1 - 0 Śląsk 2 Wrocław
KS Polkowice 3 - 0 Błękitni Stargard
Sokół Ostróda 2 - 1 KKS Kalisz

GKS Katowice 1 - 0 Garbarnia Kraków
Chojniczanka 4 - Motor Lublin

1122437304_aberson2.png.9340d64dab49a13711e58ed999c6e5d4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Stal Rzeszów 1-2 Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce 4-3 Olimpia Elbląg
Lech 2 Poznań 1-0 Skra Częstochowa

Hutnik Kraków - Śląsk 2 Wrocław (odwołany)
KS Polkowice 2-1 Błękitni Stargard
Sokół Ostróda 1-4 KKS Kalisz

GKS Katowice 2-1 Garbarnia Kraków
Chojniczanka 0-0 Motor Lublin

Punktacja:

@ DarO9

@Janek9

@Bazukaczeczek8

@11ruk3q.jpg hadesik8

@mateusz 1428

@ Paulinka7

@ żab3rsoN6

@Daniel19R206

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...