Skocz do zawartości

Typowanie #49 Liga Europy V2 25.10.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na fazę grupową Ligi Europy.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Molde - Rapid Wiedeń (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Rangers - Lech Poznań (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Nice - Hapoel (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Real Sociedad - Napoli (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Slavia Praga - Bayer (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
CFR - Young Boys (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Benfica - Standard Liege (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Omonia - PSV (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Arsenal - Dundalk (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Roma - CSKA Sofia (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Granada - PAOK (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

AZ - Rijeka (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Moje typy:

Molde 3-2 Rapid Wiedeń (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Rangers 1-2 Lech Poznań (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Nice 2-1 Hapoel (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Real Sociedad 3-1 Napoli (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Slavia Praga 1-3 Bayer (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
CFR 1-2 Young Boys (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Benfica 2-1 Standard Liege (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Omonia 1-3 PSV (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Arsenal 4-2 Dundalk (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Roma 3-0 CSKA Sofia (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Granada 2-1 PAOK (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

AZ 0-1 Rijeka (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Molde 1-2 Rapid Wiedeń (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Rangers 1-3 Lech Poznań (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Nice 3-1 Hapoel (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Real Sociedad 1-4 Napoli (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Slavia Praga 1-2 Bayer (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
CFR 1-0 Young Boys (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Benfica 3-1 Standard Liege (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Omonia 1-2 PSV (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Arsenal 5-2 Dundalk (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Roma 2-0 CSKA Sofia (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Granada 1-2 PAOK (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

AZ 0-2 Rijeka (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molde 2-2 Rapid Wiedeń (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Rangers 3-1 Lech Poznań (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Nice 1-0 Hapoel (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Real Sociedad 1-3 Napoli (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Slavia Praga 0-3 Bayer (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
CFR 0-1 Young Boys (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Benfica 4-3 Standard Liege (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Omonia 0-2 PSV (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Arsenal 4-0 Dundalk (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Roma 3-0 CSKA Sofia (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Granada 2-1 PAOK (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

AZ 2-0 Rijeka (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

ej, skrrrt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Molde 0-1 Rapid Wiedeń (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Rangers 0-1 Lech Poznań (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Nice 2-1 Hapoel (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Real Sociedad 1-1 Napoli (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Slavia Praga 0-2 Bayer (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
CFR 1-0 Young Boys (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Benfica 2-1 Standard Liege (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Omonia 0-3 PSV (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Arsenal 2-0 Dundalk (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Roma 1-0 CSKA Sofia (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Granada 0-0 PAOK (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

AZ 3-0 Rijeka (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molde 0-2 Rapid Wiedeń (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Rangers 2-0 Lech Poznań (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Nice 2-0 Hapoel (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Real Sociedad 1-1 Napoli (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Slavia Praga 1-2 Bayer (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
CFR 1-0 Young Boys (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Benfica 2-0 Standard Liege (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Omonia 1-2 PSV (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Arsenal 4-0 Dundalk (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)
Roma 3-0 CSKA Sofia (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Granada 2-0 PAOK (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

AZ 2-0 Rijeka (typujemy do 29.10 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Molde 1-0 Rapid Wiedeń
Rangers 1-0 Lech Poznań
Nice 1-0 Hapoel
Real Sociedad 0-1 Napoli
Slavia Praga 1-0 Bayer
CFR 1-1 Young Boys

Benfica 3-0 Standard Liege

Omonia 1-2 PSV

Arsenal 3-0 Dundalk
Roma 0-0 CSKA Sofia

Granada 0-0 PAOK

AZ 4-1 Rijeka

Punktacja:

@Janek16

@ DarO13

@Daniel19R2013

@11ruk3q.jpg hadesik11

@Bazukaczeczek10

@ Paulinka6

zakończone.png

  • Kufel piwa 1

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...