Skocz do zawartości

Typowanie #48 Liga Europy 25.10.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na fazę grupową Ligi Europy.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

AEK - Leicester (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Qarabag - Villarreal (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Crvena Zvezda - Slovan Liberec (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
LASK - Łudogorec (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Antwerp - Tottenham (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Sivasspor - Maccabi (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Gent - Hoffenheim (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

CSKA - Dinamo Zagrzeb (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Feyeneoord - Wolfsberger (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Zoria - Braga (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Milan - Sparta (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Lille - Celtic (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Moje typy:

AEK 0-2 Leicester (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Qarabag 1-3 Villarreal (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Crvena Zvezda 2-1 Slovan Liberec (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
LASK 1-2 Łudogorec (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Antwerp 0-4 Tottenham (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Sivasspor 2-1 Maccabi (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Gent 2-3 Hoffenheim (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

CSKA 1-2 Dinamo Zagrzeb (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Feyeneoord 3-1 Wolfsberger (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Zoria 1-1 Braga (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Milan 3-1 Sparta (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Lille 2-1 Celtic (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AEK 0-3 Leicester (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Qarabag 0-2 Villarreal (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Crvena Zvezda 2-1 Slovan Liberec (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
LASK 1-0 Łudogorec (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Antwerp 1-3 Tottenham (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Sivasspor 1-1 Maccabi (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Gent 2-3 Hoffenheim (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

CSKA 1-1 Dinamo Zagrzeb (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Feyeneoord 1-3 Wolfsberger (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Zoria 1-2 Braga (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Milan 3-0 Sparta (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Lille 1-2 Celtic (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

ej, skrrrt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

AEK 0-2 Leicester (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Qarabag 1-1 Villarreal (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Crvena Zvezda 2-1 Slovan Liberec (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
LASK 0-2 Łudogorec (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Antwerp 1-2 Tottenham (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Sivasspor 1-0 Maccabi (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Gent 0-2 Hoffenheim (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

CSKA 1-1 Dinamo Zagrzeb (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Feyeneoord 3-0 Wolfsberger (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Zoria 0-2 Braga (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Milan 2-0 Sparta (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Lille 1-1 Celtic (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AEK 0-2 Leicester (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Qarabag 1-2 Villarreal (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Crvena Zvezda 2-0 Slovan Liberec (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
LASK 1-0 Łudogorec (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Antwerp 0-4 Tottenham (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Sivasspor 1-1 Maccabi (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Gent 0-1 Hoffenheim (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

CSKA 2-1 Dinamo Zagrzeb (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Feyeneoord 3-1 Wolfsberger (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Zoria 0-1 Braga (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Milan 2-0 Sparta (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Lille 1-0 Celtic (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

AEK 0-3 Leicester (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Qarabag 1-2 Villarreal (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Crvena Zvezda 0-1 Slovan Liberec (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
LASK 0-1 Łudogorec (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Antwerp 1-4 Tottenham (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Sivasspor 1-0 Maccabi (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Gent 1-3 Hoffenheim (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

CSKA 2-1 Dinamo Zagrzeb (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Feyeneoord 1-0 Wolfsberger (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)
Zoria 1-2 Braga (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Milan 4-1 Sparta (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Lille 1-2 Celtic (typujemy do 29.10 do godziny 18:55)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

AEK 1-2 Leicester
Qarabag 1-3 Villarreal
Crvena Zvezda 5-1 Slovan Liberec
LASK 4-3 Łudogorec
Antwerp 1-0 Tottenham
Sivasspor 1-2 Maccabi

Gent 1-4 Hoffenheim

CSKA 0-0 Dinamo Zagrzeb

Feyeneoord 1-4 Wolfsberger
Zoria 1-2 Braga

Milan 3-0 Sparta

Lille 2-2 Celtic

Punktacja:

@Janek20

@ DarO14

@Daniel19R2014

@Bazukaczeczek11

@11ruk3q.jpg hadesik11

@ Paulinka10

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...