Skocz do zawartości

Typowanie #47 Puchar Polski V2 25.10.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na 1/16 Pucharu Polski.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Świt Sklowin - Cracovia (typujemy do 31.10 do godziny 12:30)
Olimpia Grudziądz - Lechia Gdańsk (typujemy do 31.10 do godziny 15:30)
Pogoń Siedlce - Radomiak Radom (typujemy do 31.10 do godziny 17:00)
Stal Mielec - Piast Gliwice (typujemy do 31.10 do godziny 18:30)
Znicz Pruszków - Lech Poznań (typujemy do 02.11 do godziny 20:00)
Ślęza Wrocław - Górnik Łęczna (typujemy do 03.11 do godziny 12:30)

Wisła Płock - Pogoń Szczecin (typujemy do 03.11 do godziny 27:00)
GKS Jastrzębie - Puszcza (typujemy do 04.11 do godziny 12:30)

Moje typy:

Świt Sklowin 1-3 Cracovia (typujemy do 31.10 do godziny 12:30)
Olimpia Grudziądz 0-2 Lechia Gdańsk (typujemy do 31.10 do godziny 15:30)
Pogoń Siedlce 1-3 Radomiak Radom (typujemy do 31.10 do godziny 17:00)
Stal Mielec 0-1 Piast Gliwice (typujemy do 31.10 do godziny 18:30)
Znicz Pruszków 1-3 Lech Poznań (typujemy do 02.11 do godziny 20:00)
Ślęza Wrocław 1-4 Górnik Łęczna (typujemy do 03.11 do godziny 12:30)

Wisła Płock 2-1 Pogoń Szczecin (typujemy do 03.11 do godziny 27:00)
GKS Jastrzębie 2-1 Puszcza (typujemy do 04.11 do godziny 12:30)

  • Kufel piwa 1

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Świt Sklowin 1-4 Cracovia (typujemy do 31.10 do godziny 12:30)
Olimpia Grudziądz 2-4 Lechia Gdańsk (typujemy do 31.10 do godziny 15:30)
Pogoń Siedlce 1-2 Radomiak Radom (typujemy do 31.10 do godziny 17:00)
Stal Mielec 2-3 Piast Gliwice (typujemy do 31.10 do godziny 18:30)
Znicz Pruszków 0-2 Lech Poznań (typujemy do 02.11 do godziny 20:00)
Ślęza Wrocław 2-1 Górnik Łęczna (typujemy do 03.11 do godziny 12:30)

Wisła Płock 0-1 Pogoń Szczecin (typujemy do 03.11 do godziny 27:00)
GKS Jastrzębie 2-1 Puszcza (typujemy do 04.11 do godziny 12:30)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świt Sklowin 0-3 Cracovia (typujemy do 31.10 do godziny 12:30)
Olimpia Grudziądz 1-3 Lechia Gdańsk (typujemy do 31.10 do godziny 15:30)
Pogoń Siedlce 0-1 Radomiak Radom (typujemy do 31.10 do godziny 17:00)
Stal Mielec 2-0 Piast Gliwice (typujemy do 31.10 do godziny 18:30)
Znicz Pruszków 0-2 Lech Poznań (typujemy do 02.11 do godziny 20:00)
Ślęza Wrocław 1-2 Górnik Łęczna (typujemy do 03.11 do godziny 12:30)

Wisła Płock 1-0 Pogoń Szczecin (typujemy do 03.11 do godziny 27:00)
GKS Jastrzębie 1-0 Puszcza (typujemy do 04.11 do godziny 12:30)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Świt Sklowin 1-3 Cracovia (typujemy do 31.10 do godziny 12:30)
Olimpia Grudziądz 0-4 Lechia Gdańsk (typujemy do 31.10 do godziny 15:30)
Pogoń Siedlce 1-3 Radomiak Radom (typujemy do 31.10 do godziny 17:00)
Stal Mielec 0-3 Piast Gliwice (typujemy do 31.10 do godziny 18:30)
Znicz Pruszków 0-3 Lech Poznań (typujemy do 02.11 do godziny 20:00)
Ślęza Wrocław 1-0 Górnik Łęczna (typujemy do 03.11 do godziny 12:30)

Wisła Płock 0-2 Pogoń Szczecin (typujemy do 03.11 do godziny 27:00)
GKS Jastrzębie 0-1 Puszcza (typujemy do 04.11 do godziny 12:30)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świt Sklowin - Cracovia (typujemy do 31.10 do godziny 12:30) Przełożony
Olimpia Grudziądz 0 - 2 Lechia Gdańsk (typujemy do 31.10 do godziny 15:30)
Pogoń Siedlce 0 - 1 Radomiak Radom (typujemy do 31.10 do godziny 17:00)
Stal Mielec 1 - 1 Piast Gliwice (typujemy do 31.10 do godziny 18:30)
Znicz Pruszków 1 - 2 Lech Poznań (typujemy do 02.11 do godziny 20:00)
Ślęza Wrocław 0 - 3 Górnik Łęczna (typujemy do 03.11 do godziny 12:30)

Wisła Płock 1 - 2 Pogoń Szczecin (typujemy do 03.11 do godziny 27:00)
GKS Jastrzębie 0 - 1 Puszcza (typujemy do 04.11 do godziny 12:30)

1122437304_aberson2.png.9340d64dab49a13711e58ed999c6e5d4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicz Pruszków 0-2 Lech Poznań (typujemy do 02.11 do godziny 20:00)
Ślęza Wrocław 3-0 Górnik Łęczna (typujemy do 03.11 do godziny 12:30)

Wisła Płock 2-2 Pogoń Szczecin (typujemy do 03.11 do godziny 27:00)
GKS Jastrzębie 1-1 Puszcza (typujemy do 04.11 do godziny 12:30)

ej, skrrrt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicz Pruszków 0-3 Lech Poznań (typujemy do 02.11 do godziny 20:00)
Ślęza Wrocław 0-2 Górnik Łęczna (typujemy do 03.11 do godziny 12:30)

Wisła Płock 1-0 Pogoń Szczecin (typujemy do 03.11 do godziny 27:00)
GKS Jastrzębie 2-1 Puszcza (typujemy do 04.11 do godziny 12:30)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicz Pruszków 0-3 Lech Poznań (typujemy do 02.11 do godziny 20:00)
Ślęza Wrocław 2-0 Górnik Łęczna (typujemy do 03.11 do godziny 12:30)

Wisła Płock 3-2 Pogoń Szczecin (typujemy do 03.11 do godziny 27:00)
GKS Jastrzębie 1-1 Puszcza (typujemy do 04.11 do godziny 12:30)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Świt Sklowin - Cracovia (odwołany)
Olimpia Grudziądz - Lechia Gdańsk (odwołany)
Pogoń Siedlce 0-1 Radomiak Radom
Stal Mielec - Piast Gliwice
(odwołany)
Znicz Pruszków 2-3 Lech Poznań
Ślęza Wrocław 0-2 Górnik Łęczna

Wisła Płock - Pogoń Szczecin (odwołany)
GKS Jastrzębie 0-2 Puszcza

Punktacja:

@ żab3rsoN9

@Daniel19R207

@Bazukaczeczek6

@11ruk3q.jpg hadesik6

@ Nicekovsky5

@mateusz 1425

@ DarO4

@ Paulinka2

@Janek2

@sbsf2

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...