Skocz do zawartości

Typowanie #46 Puchar Polski 25.10.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na 1/16 Pucharu Polski.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Podbeskidzie - Zagłębie Lubin (typujemy do 29.10 do godziny 17:00)
Garbarnia Kraków - Chojniczanka (typujemy do 30.10 do godziny 12:30)
Arka Gdynia - Korona Kielce (typujemy do 30.10 do godziny 17:00)
Sokół Ostróda - Warta Poznań (typujemy do 30.10 do godziny 18:00)
Termalica - Raków Częstochowa (typujemy do 30.10 do godziny 18:00)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Górnik Zabrze (typujemy do 30.10 do godziny 18:00)

Widzew Łódź - Legia Warszawa (typujemy do 30.10 do godziny 20:00)
Unia Janikowo - ŁKS Łódź (typujemy do 31.10 do godziny 12:00)

Moje typy:

Podbeskidzie 1-2 Zagłębie Lubin (typujemy do 29.10 do godziny 17:00)
Garbarnia Kraków 1-3 Chojniczanka (typujemy do 30.10 do godziny 12:30)
Arka Gdynia 2-1 Korona Kielce (typujemy do 30.10 do godziny 17:00)
Sokół Ostróda 1-2 Warta Poznań (typujemy do 30.10 do godziny 18:00)
Termalica 1-4 Raków Częstochowa (typujemy do 30.10 do godziny 18:00)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-3 Górnik Zabrze (typujemy do 30.10 do godziny 18:00)

Widzew Łódź 1-2 Legia Warszawa (typujemy do 30.10 do godziny20:00)
Unia Janikowo 0-4 ŁKS Łódź (typujemy do 31.10 do godziny 12:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbeskidzie 0-2 Zagłębie Lubin (typujemy do 29.10 do godziny 17:00)
Garbarnia Kraków 1-1 Chojniczanka (typujemy do 30.10 do godziny 12:30)
Arka Gdynia 2-2 Korona Kielce (typujemy do 30.10 do godziny 17:00)
Sokół Ostróda 1-3 Warta Poznań (typujemy do 30.10 do godziny 18:00)
Termalica 0-0 Raków Częstochowa (typujemy do 30.10 do godziny 18:00)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Górnik Zabrze (typujemy do 30.10 do godziny 18:00)

Widzew Łódź 1-3 Legia Warszawa (typujemy do 30.10 do godziny 20:00)
Unia Janikowo 1-1 ŁKS Łódź (typujemy do 31.10 do godziny 12:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Podbeskidzie 0-2 Zagłębie Lubin (typujemy do 29.10 do godziny 17:00)
Garbarnia Kraków 0-1 Chojniczanka (typujemy do 30.10 do godziny 12:30)
Arka Gdynia 2-0 Korona Kielce (typujemy do 30.10 do godziny 17:00)
Sokół Ostróda 1-2 Warta Poznań (typujemy do 30.10 do godziny 18:00)
Termalica 1-3 Raków Częstochowa (typujemy do 30.10 do godziny 18:00)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-4 Górnik Zabrze (typujemy do 30.10 do godziny 18:00)

Widzew Łódź 1-2 Legia Warszawa (typujemy do 30.10 do godziny 20:00)
Unia Janikowo 0-5 ŁKS Łódź (typujemy do 31.10 do godziny 12:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbeskidzie 1-2 Zagłębie Lubin (typujemy do 29.10 do godziny 17:00)
Garbarnia Kraków 0-1 Chojniczanka (typujemy do 30.10 do godziny 12:30)
Arka Gdynia 2-0 Korona Kielce (typujemy do 30.10 do godziny 17:00)
Sokół Ostróda 0-1 Warta Poznań (typujemy do 30.10 do godziny 18:00)
Termalica 2-1 Raków Częstochowa (typujemy do 30.10 do godziny 18:00)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Górnik Zabrze (typujemy do 30.10 do godziny 18:00)

Widzew Łódź 1-2 Legia Warszawa (typujemy do 30.10 do godziny 20:00)
Unia Janikowo 0-3 ŁKS Łódź (typujemy do 31.10 do godziny 12:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Podbeskidzie 1-3 Zagłębie Lubin (typujemy do 29.10 do godziny 17:00)
Garbarnia Kraków 0-1 Chojniczanka (typujemy do 30.10 do godziny 12:30)
Arka Gdynia 2-1 Korona Kielce (typujemy do 30.10 do godziny 17:00)
Sokół Ostróda 0-2 Warta Poznań (typujemy do 30.10 do godziny 18:00)
Termalica 1-0 Raków Częstochowa (typujemy do 30.10 do godziny 18:00)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-3 Górnik Zabrze (typujemy do 30.10 do godziny 18:00)

Widzew Łódź 0-2 Legia Warszawa (typujemy do 30.10 do godziny 20:00)
Unia Janikowo 0-2 ŁKS Łódź (typujemy do 31.10 do godziny 12:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garbarnia Kraków 1 - 2 Chojniczanka (typujemy do 30.10 do godziny 12:30)
Arka Gdynia 1 - 1 Korona Kielce (typujemy do 30.10 do godziny 17:00)
Sokół Ostróda 1 - 0 Warta Poznań (typujemy do 30.10 do godziny 18:00)
Termalica 0 - 2 Raków Częstochowa (typujemy do 30.10 do godziny 18:00)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 3 Górnik Zabrze (typujemy do 30.10 do godziny 18:00)

Widzew Łódź - Legia Warszawa (typujemy do 30.10 do godziny 20:00) Przełożony
Unia Janikowo 1 - 3 ŁKS Łódź (typujemy do 31.10 do godziny 12:00)

1122437304_aberson2.png.9340d64dab49a13711e58ed999c6e5d4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

wyniki2.png.4ca13247c94713556e89e7aac2c0fd9c.png

Podbeskidzie - Zagłębie Lubin przełożony
Garbarnia Kraków 1-3 Chojniczanka 
Arka Gdynia - Korona Kielce przełożony
Sokół Ostróda 1-3 Warta Poznań
Termalica 0-2 Raków Częstochowa
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-3 Górnik Zabrze 

Widzew Łódź - Legia Warszawa przełożony
Unia Janikowo 0-2 ŁKS Łódź 

Punktacja:

@Bazukaczeczek11

@ DarO10

@11ruk3q.jpg hadesik9

@ żab3rsoN9

@ Paulinka8

@Daniel19R208

@Farewell mvmnt5

1281624066_zakoczone.png.75d882ec1a82dd95351b64d3d9d6d113.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...