Skocz do zawartości

Propozycja usunięcia permisji adminowi

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moją propozycją jest usunięcie permisji nadanej adminowi, a mianowicie widzenie przeciwnego "TEAM_SAY'u" ze względu na to, że człowiek jeśli ma okazję aby nagiąć lekko zasady to i tak to zrobi, a się nie przyzna. Nie da się złapać na tym za rękę ale fakt jest taki, że czasami nie ma osoby prowadzącej z mikrofonem tudzież pod koniec rundy taktyka leci na team say'u. Wynikowo admin nawet nie świadomie ale widząc tą informacje rusza w napisanym przez przeciwną drużynę stronę. Taki wgląd w czat aż tak bardzo nie jest mu potrzebny ze względu na to, że akurat poziom kultury na serwerze jest na dobrym poziomie i rzadko się zdarzają te sytuacje. 
Grając de_inferno członek teamu napisał taktykę na czacie, a ja napisałem mu "Nie pisz tego na czacie bo Akira to widzi. Jebac Cie Akira i Twoje permisje." po czym dostałem bana na 3h za obraze admina ale tak czy siak niezbyt się tym przejmuje, a tymbardziej informuje mnie to tylko o tym, że takowa rzecz jest na serwerze dodana w permisje admina oraz że admin nie raz sugeruje się taktykami przeciwnego teamu pisanymi na czacie. Ponadto za owe słowo dostałem taki czas bana, gdzie taryfikator w sumie mówi o innych ramach czasowych,a nawet nie ma czegoś takiego w taryfikatorze jak "obraza admina". Jedyny zapis to "9. Nadużywanie wulgaryzmów [Upomnienie/Kick/Ban 30min/Ban 3h/Ban 1 dzien/ Ban 1 tydzień/ Perm]", a nie nadużyłem bo jest to jednorazowy występek, a od razu dostałem 4 przedział bana. 
Pozdrawiam.

@Lukensky@MinnieMouse

Edytował/a przez Pablo From Cambridge

Ja się może wypowiem pierwszy. Bana masz mojego, ponieważ nie będzie miała miejsca sytuacja, w której będzie wyzywał i oczerniał admina za coś czego nie zrobił...

Co do kultury na serwerze. Skąd wiesz jaka jest skoro na nim rzadko grasz to po pierwsze. Po drugie admin musi widzieć co się dzieje na team sayu. Gdyby tego nie widział były by same zadymy, prowokacje i wyzwiska. Poszedł raz w stronę , którą raszowaliście i Ty uznałeś że to czyta i wykorzystuje po czym leci Twój tekst, który nie powinien mieć miejsca. Na serwerze ma być przyjemna rozgrywka, której Ty chyba nie rozumiesz

• Kufel piwa 1
  • Kieliszek wódki 1

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Wepchnę swoje 4 litery :pies:

10. Obrażanie gracza lub członków Jego rodziny [Ban 1 dzień]

To się ciesz że tylko na 3h, gdyż admin to też gracz ;)

A co do samej propozycji, po to jest ta permisja żeby admin który jest w przeciwnym teamie mógł reagować na ww. sytuacje.

Jeszcze nie spotkałem się żeby Akira, Bazuka czy inny admin gadał na początku rundy "ej oni będą rashować B" :pies:

Jak to ty napisałeś: "Wynikowo admin nawet nie świadomie ale widząc tą informacje rusza w napisanym przez przeciwną drużynę stronę". Rozumiem jakby cała drużyna tam pobiegła przez to info, ale jeden gracz. Zlituj się, prosze.

• Kufel piwa 1
  • Kieliszek wódki 1

1122437304_aberson2.png.9340d64dab49a13711e58ed999c6e5d4.png

@BazukaczeczekNo ale napisałem na team_sayu fakt, że admin patrzy na taktyki i to wykorzystuje, tak jest i będzie, a żaden się nie przyzna bo przyps. Tak samo dawanie ssów tym co biją admina i nie może nic zabić.

Co do sytuacji, która opisałeś na mapie inferno, to już wcześniej się z nim strzelałem stąd też wiedziałem, że tam jest. A z tego co pamiętam to info na say-u było takie, że Dobry chłopak jest jeszcze na respie.. jak już wspomniałem wcześniej wiedziałem, że tam jest bo już się z nim strzelałem... A jeśli chciałeś się upewnić, czy admini widzą co piszesz, można było napisać coś innego na say-u a nie od razu mnie wyzywać...

Co do dawania ssów przez bo adminów, którzy cyt. " są bici " jeszcze się na 4mapsie nie spotkalem. A gram już dość długo na tym serwerze, a wręcz przeciwnie wiele razy widziałem, że admin bronił gracza mówiąc nie on nic nie ma kiedyś był sprawdzany jest po prostu dobry. 

• Kufel piwa 1

• Junior Administrator

Admini w żaden sposób nie nadużywają faktu, że widzą say czat przeciwnej drużyny. Taka funkcja jest niezbędna do utrzymywania porządku na serwerze i nie będziemy jej usuwać. Co do Twojego bana dostałeś go słusznie - w regulaminie jasno i czytelnie określone są kwestie obrażania i zachowywania kultury na serwerze. Odpowiedni podpunkt przytoczył Ci @żab3rsoN. Temat zamykam.

• Kufel piwa 6
  • Kieliszek wódki 1
  • Lampka wina 1

nws_trine4_001.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...