Skocz do zawartości

Typowanie #36 Liga Europy V2 20.10.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na fazę grupową Ligi Europy.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Łudogorec - Antwerp (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Hoffenheim - Crvena Zvezda (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Sparta - Lille (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Celtic - Milan (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Villarreal - Sivasspor (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Braga - AEK (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Tottenham - LASK (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Wolfsberger - CSKA (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Leicester - Zoria (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Dinamo Zagrzeb - Feyenoord (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Maccabi  - Qarabag (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Slovan Liberec - Gent (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Moje typy:

Łudogorec 1-0 Antwerp (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Hoffenheim 3-0 Crvena Zvezda (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Sparta 1-3 Lille (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Celtic 1-4 Milan (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Villarreal 1-0 Sivasspor (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Braga 2-1 AEK (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Tottenham 4-0 LASK (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Wolfsberger 1-2 CSKA (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Leicester 2-0 Zoria (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Dinamo Zagrzeb 1-2 Feyenoord (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Maccabi  1-2 Qarabag (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Slovan Liberec 2-3 Gent (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Łudogorec 2-0 Antwerp (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Hoffenheim 2-0 Crvena Zvezda (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Sparta 1-4 Lille (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Celtic 1-3 Milan (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Villarreal 3-0 Sivasspor (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Braga 3-1 AEK (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Tottenham 5-0 LASK (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Wolfsberger 1-3 CSKA (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Leicester 1-0 Zoria (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Dinamo Zagrzeb 1-3 Feyenoord (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Maccabi  0-1 Qarabag (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Slovan Liberec 2-0 Gent (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łudogorec 2-0 Antwerp (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Hoffenheim 2-0 Crvena Zvezda (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Sparta 1-2 Lille (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Celtic 2-3 Milan (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Villarreal 2-0 Sivasspor (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Braga 3-1 AEK (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Tottenham 0-1 LASK (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Wolfsberger 1-2 CSKA (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Leicester 3-0 Zoria (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Dinamo Zagrzeb 1-3 Feyenoord (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Maccabi  1-0 Qarabag (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Slovan Liberec 0-1 Gent (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

ej, skrrrt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Łudogorec 3-1 Antwerp (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Hoffenheim 1-0 Crvena Zvezda (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Sparta 0-0 Lille (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Celtic 2-1 Milan (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Villarreal 3-0 Sivasspor (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Braga 2-0 AEK (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Tottenham 4-0 LASK (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Wolfsberger 0-2 CSKA (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Leicester 3-0 Zoria (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Dinamo Zagrzeb 1-2 Feyenoord (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Maccabi 1-2 Qarabag (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Slovan Liberec 0-1 Gent (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łudogorec 2-0 Antwerp (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Hoffenheim 2-0 Crvena Zvezda (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Sparta 1-1 Lille (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Celtic 1-2 Milan (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Villarreal 2-0 Sivasspor (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Braga 2-0 AEK (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Tottenham 3-0 LASK (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Wolfsberger 0-1 CSKA (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Leicester 2-0 Zoria (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)
Dinamo Zagrzeb 1-1 Feyenoord (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Maccabi  1-0 Qarabag (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Slovan Liberec 1-2 Gent (typujemy do 22.10 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Łudogorec 1-2 Antwerp
Hoffenheim 2-0 Crvena Zvezda
Sparta 1-4 Lille
Celtic 1-3 Milan
Villarreal 5-2 Sivasspor
Braga 3-0 AEK

Tottenham 3-0 LASK

Wolfsberger 1-1 CSKA

Leicester 3-0 Zoria
Dinamo Zagrzeb 0-0 Feyenoord

Maccabi  1-0 Qarabag

Slovan Liberec 1-0 Gent

Punktacja: 

@Daniel19R2019

@11ruk3q.jpg hadesik18

@Janek17

@Bazukaczeczek14

@ DarO11

@ Paulinka9

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...