Skocz do zawartości

Typowanie #35 Liga Europy 20.10.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na fazę grupową Ligi Europy.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Standard Liege - Rengers (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
Hapoel Beer Szewa - Slavia Praga (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
Bayer - Nice (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
CSKA Sofia - CFR (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
PAOK - Omonia (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
PSV - Granada (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Dundalk - Molde (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Napoli - AZ Alkmaar (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Lech Poznań - Benfica (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
Rapid Wiedeń - Arsenal (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Rijeka - Real Sociedad (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Young Boys - Roma (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Moje typy:

Standard Liege 1-2 Rengers (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
Hapoel Beer Szewa 1-2 Slavia Praga (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
Bayer 1-0 Nice (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
CSKA Sofia 3-1 CFR (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
PAOK 2-1 Omonia (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
PSV 3-2 Granada (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Dundalk 2-1 Molde (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Napoli 3-0 AZ Alkmaar (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Lech Poznań 3-2 Benfica (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
Rapid Wiedeń 1-3 Arsenal (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Rijeka 1-3 Real Sociedad (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Young Boys 2-4 Roma (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Standard Liege 1-3 Rengers (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
Hapoel Beer Szewa 0-2 Slavia Praga (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
Bayer 3-0 Nice (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
CSKA Sofia 2-1 CFR (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
PAOK 2-1 Omonia (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
PSV 1-2 Granada (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Dundalk 3-1 Molde (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Napoli 4-0 AZ Alkmaar (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Lech Poznań 3-1 Benfica (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
Rapid Wiedeń 1-3 Arsenal (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Rijeka 1-4 Real Sociedad (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Young Boys 2-5 Roma (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard Liege 0-2 Rengers (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
Hapoel Beer Szewa 0-1 Slavia Praga (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
Bayer 3-0 Nice (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
CSKA Sofia 2-1 CFR (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
PAOK 2-0 Omonia (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
PSV 4-1 Granada (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Dundalk 3-2 Molde (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Napoli 3-1 AZ Alkmaar (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Lech Poznań 3-2 Benfica (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
Rapid Wiedeń 1-4 Arsenal (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Rijeka 0-2 Real Sociedad (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Young Boys 0-2 Roma (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

ej, skrrrt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard Liege 2 - 0 Rengers (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
Hapoel Beer Szewa 1 - 2 Slavia Praga (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
Bayer 3 - 1 Nice (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
CSKA Sofia 2 - 0 CFR (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
PAOK 1 - 1 Omonia (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
PSV 2 - 0 Granada (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Dundalk 2 - 1 Molde (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Napoli 3 - 1 AZ Alkmaar (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Lech Poznań 1 - 2 Benfica (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
Rapid Wiedeń 1 - 3 Arsenal (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Rijeka 2 - 0 Real Sociedad (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Young Boys 0 - 1 Roma (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

coldzera2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Standard Liege 2-1 Rangers (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
Hapoel Beer Szewa 0-2 Slavia Praga (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
Bayer 1-0 Nice (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
CSKA Sofia 0-1 CFR (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
PAOK 2-1 Omonia (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
PSV 1-2 Granada (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Dundalk 1-1 Molde (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Napoli 2-1 AZ Alkmaar (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Lech Poznań 2-1 Benfica (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
Rapid Wiedeń 0-1 Arsenal (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Rijeka 1-3 Real Sociedad (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Young Boys 0-2 Roma (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard Liege 1-1 Rengers (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
Hapoel Beer Szewa 1-2 Slavia Praga (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
Bayer 2-0 Nice (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
CSKA Sofia 1-1 CFR (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
PAOK 1-0 Omonia (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
PSV 2-0 Granada (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Dundalk 0-1 Molde (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Napoli 3-1 AZ Alkmaar (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Lech Poznań 1-3 Benfica (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)
Rapid Wiedeń 0-2 Arsenal (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Rijeka 0-2 Real Sociedad (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Young Boys 1-2 Roma (typujemy do 22.10 do godziny 18:55)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Standard Liege 0-2 Rengers
Hapoel Beer Szewa 3-1 Slavia Praga
Bayer 6-2 Nice
CSKA Sofia 0-2 CFR
PAOK 1-1 Omonia
PSV 1-2 Granada

Dundalk 1-2 Molde

Napoli 0-1 AZ Alkmaar

Lech Poznań 2-4 Benfica
Rapid Wiedeń 1-2 Arsenal

Rijeka 0-1 Real Sociedad

Young Boys 1-2 Roma

Punktacja:

@ DarO13

@11ruk3q.jpg hadesik13

@Daniel19R2013

@Janek11

@Bazukaczeczek10

@ Paulinka9

@ Antosiek8

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...