Skocz do zawartości

Typowanie #32 Liga Mistrzów V2 18.10.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na fazę grupową Ligi Mistrzów.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

RB Salzburg - Lokomotiw Moskwa (typujemy do 20.10 do godziny 18:55)
Real Madryt - Szachtar Donieck (typujemy do 20.10 do godziny 18:55)
Ajax Amsterdam - Liverpool (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)
Manchester City - FC Porto (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)
Midtjylland - Atalanta (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)
Olympiakos - Olympique Marsylia (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)

Bayern - Atletico Madryt (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)

Inter - Borussia Monchengladbach (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)

Moje typy:

RB Salzburg 2-0 Lokomotiw Moskwa (typujemy do 20.10 do godziny 18:55)
Real Madryt 2-0 Szachtar Donieck (typujemy do 20.10 do godziny 18:55)
Ajax Amsterdam 2-1 Liverpool (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)
Manchester City 3-1 FC Porto (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)
Midtjylland 0-3 Atalanta (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)
Olympiakos 0-2 Olympique Marsylia (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)

Bayern 4-2 Atletico Madryt (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)

Inter 2-1 Borussia Monchengladbach (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

RB Salzburg 2-1 Lokomotiw Moskwa (typujemy do 20.10 do godziny 18:55)
Real Madryt 4-0 Szachtar Donieck (typujemy do 20.10 do godziny 18:55)
Ajax Amsterdam 3-2 Liverpool (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)
Manchester City 4-1 FC Porto (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)
Midtjylland 0-2 Atalanta (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)
Olympiakos 1-3 Olympique Marsylia (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)

Bayern 5-2 Atletico Madryt (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)

Inter 3-1 Borussia Monchengladbach (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RB Salzburg 1 - 0 Lokomotiw Moskwa 
Real Madryt 3 - 1 Szachtar Donieck
Ajax Amsterdam 1 - 2 Liverpool
Manchester City 2 - 0 FC Porto
Midtjylland 1 - 3 Atalanta
Olympiakos 2 - 2 Olympique Marsylia

Bayern 3 - 2 Atletico Madryt

Inter 0 - 0 Borussia Monchengladbach

1122437304_aberson2.png.9340d64dab49a13711e58ed999c6e5d4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RB Salzburg 2 - 0 Lokomotiw Moskwa (typujemy do 20.10 do godziny 18:55)
Real Madryt 1 - 0 Szachtar Donieck (typujemy do 20.10 do godziny 18:55)
Ajax Amsterdam 1 - 2 Liverpool (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)
Manchester City 2 - 1 FC Porto (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)
Midtjylland 0 - 2 Atalanta (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)
Olympiakos 1 - 1 Olympique Marsylia (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)

Bayern 3 - 1 Atletico Madryt (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)

Inter 2 - 1 Borussia Monchengladbach (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)

coldzera2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2020 o 15:09, Bazukaczeczek napisał:

 

RB Salzburg 1-0 Lokomotiw Moskwa (typujemy do 20.10 do godziny 18:55)
Real Madryt 2-1 Szachtar Donieck (typujemy do 20.10 do godziny 18:55)
Ajax Amsterdam 1-2 Liverpool (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)
Manchester City 0-1 FC Porto (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)
Midtjylland 0-1 Atalanta (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)
Olympiakos 0-1 Olympique Marsylia (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)

Bayern 2-0 Atletico Madryt (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)

Inter 2-1 Borussia Monchengladbach (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)

P.S przepraszam za cytat lecz pisze z telefonu 

Edytował/a przez M4FIOZO
  • Kufel piwa 1

VENOMEK.gif.bdbdef2f2172ebda24b7db6f4a03f917.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RB Salzburg 2-0 Lokomotiw Moskwa (typujemy do 20.10 do godziny 18:55)
Real Madryt 3-0 Szachtar Donieck (typujemy do 20.10 do godziny 18:55)
Ajax Amsterdam 1-3 Liverpool (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)
Manchester City 2-0 FC Porto (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)
Midtjylland 0-1 Atalanta (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)
Olympiakos 2-1 Olympique Marsylia (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)

Bayern 2-0 Atletico Madryt (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)

Inter 3-1 Borussia Monchengladbach (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RB Salzburg 2-0 Lokomotiw Moskwa (typujemy do 20.10 do godziny 18:55)
Real Madryt 0-2 Szachtar Donieck (typujemy do 20.10 do godziny 18:55)
Ajax Amsterdam 1-4 Liverpool (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)
Manchester City 3-2 FC Porto (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)
Midtjylland 0-5 Atalanta (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)
Olympiakos 1-2 Olympique Marsylia (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)

Bayern 4-1 Atletico Madryt (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)

Inter 3-1 Borussia Monchengladbach (typujemy do 20.10 do godziny 21:00)

ej, skrrrt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

RB Salzburg 2-2 Lokomotiw Moskwa
Real Madryt 2-3 Szachtar Donieck
Ajax Amsterdam 0-1 Liverpool
Manchester City 3-1 FC Porto
Midtjylland 0-4 Atalanta
Olympiakos 1-0 Olympique Marsylia

Bayern 4-0 Atletico Madryt

Inter 2-2 Borussia Monchengladbach

Punktacja: 

@ żab3rsoN10

@Daniel19R2010

@Janek10

@ Antosiek8

@Bazukaczeczek7

@11ruk3q.jpg hadesik6

@ Paulinka6

@M4FIOZO6

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...