Skocz do zawartości
  • Utwórz nowe...

Rekomendowane odpowiedzi

• AntyCheat

-Imię: Paulina

-Nick: Paulinka

-SID: STEAM_0:1:509131043

-Doświadczenie w prowadzeniu serwer: Niestety jeszcze nigdy nie miałam okazji prowadzić serwera jako opiekun, lecz miałam okazję tylko jako admin. Wszystkiego da się nauczyć.

-Znajomość AMXX/SourceMod* (0-5): 1 

-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: Ciężko mi określić ile dokładnie, bo każdego dnia jak widać czas, który poświęcam na serwer jest inny, gdyż mój internet czasami wariuje. Jednak jak można zauważyć mój czas w AT nie zawodzi. Na forum jestem za to dostępna prawie cały czas tak jak na forum, bo telefon zazwyczaj mam przy sobie. 

-Napisz coś o sobie: Na pewno większość osób już mnie zna, bo to nie pierwsze moje podanie. Mam na imię Paulina. Pochodzę z województwa mazowieckiego. Uczęszczam do technikum o profilu Technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Moimi ulubionymi zajęciami jest śpiew, granie w cska i przesiadywanie na forum. Lubię pomagać ludziom, nigdy nie ignoruję próśb o pomoc. Jeżeli jakaś osoba do mnie pisze z jakimś problemem, zgłasza czitera, to działam w przeciągu kilku minut, a często też od razu. Myślę, że na swoich rangach nie zawodzę. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości, to na pewno rozmowa z ludźmi z serwerka rozwieje wszelkie wątpliwości! :D //Minimum minut, które trzeba spędzić na serwerze to 45(należy spędzić 5 h tygodniowo), ja mam codziennie 60-120, dla opiekuna nie jest nic w regulaminie napisane, że ma grać więcej niż ,,admin", obowiązkiem opiekuna jest zajmowanie się ogólnie serwerem, nie tylko grając na nim. To, że ktoś inny nie miał czasu i zrezygnował z jakiejś rangi to nie znaczy, że ja też to zrobię. Do tej pory ani razu nie brałam nawet zwolnienia, bo z czasem całkowicie się wyrabiam.  Nigdy nie leciałam na kolorek, mam więcej czasu, więc pragnę więcej obowiązków, z racji, że na AC jest obecnie mało roboty, jak dojdzie roboty, też będę miała czas. Jak widać znajduję nawet czas na to, żeby udzielać się w dziale redaktorskim jak i też graficznym. Jeżeli na alkoboxie sobie żartuje, to nie znaczy, że nie potrafie być stanowcza, dojrzała i poukładana. Jeżeli przychodzi co do czego nawet na tym serwerze potrafię postawić na swoim, a nie dawać jakieś ulgi graczom, stosuję się do regulaminu, można nawet zauważyć to w sourcebansie. Jako AC nigdy nie omijałam zgłoszenia, odwołania tylko dlatego, że jest niewygodne, jeżeli kogoś nie rozpisałam to tylko dlatego, że byłam w szkole lub spałam,  Patryk na pewno zauważył mój zapał do pracy, kiedy nawet o 6 rozpisuje mu demko. Jestem dziewczyną taką, która lubi czasami sobie pożartować na różnych serwerach, ale nie wyzywać, ale widać, że już nawet tego nie mogę robić. Żarty na alkoboxie, nie znaczą, że na prawdę nie idę do szkoly. Jeżeli do niej nie idę to z konkretnym powodem, a oceny mam bardzo dobre.

-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Z racji, że serwer istnieje dopiero z miesiąc to chciałabym pomóc mu się rozwijać, obecnie skarg na razie nie ma, adminów również, ale myślę, że z czasem nabędzie się wszystkiego. Chciałabym pomóc właścicielowi też w powstaniu regulaminu serwera, gdyż na to też potrzeba czasu, a on nie zawsze ma czas, bo jest człowiekiem jak każdy z nas. Organizowałabym również jakieś konkursiki na vipa, gdyż wiem, że graczy motywuje to do grania, z vipkiem od razu lepiej się gra. // Tak te vipy będą kupywane z mojej kieszeni :>

W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik/kobieta.

• Kufel piwa 6
  • Lampka wina 4
  • Szklanka lemoniady 2

pau.jpg.f82dd0c0e4707504f4b4be4caca18411.jpg                                                        

Jestem na tak -  Jako AC i admin sprawuje się dobrze przynajmniej mam takie wrażenie. Skarg żadnych nie ma, wesoła i uśmiechnięta z poczuciem humoru. Ma również sporo czasu i jest chętna do dalszej nauki to czemu nie? :D

@ Youmuus na pewno się przyda pomoc. A tym bardziej, że serwer jest nowy i rozwinąć jakoś się musi, a jak ma plan to niech dziewczyna działa :D

• Kufel piwa 1
  • Lampka wina 1

kropekk.png.8ff9887f2f26a6654d8f03c598939969.png.4b27feffd6ad890cfd45460a88ec79b4.png

Screenshot_1.png.0ec0de63ac9e5880ce4876222cc76c41.png

• VIP

Jak widać po GT na 2 serwerach trudno jest Ci utrzymać chociaż te 90 minut - ja rozumiem, że wymagania to chociaż ta godzinka dziennie, ale od Opiekuna wymaga się czegoś więcej niż tylko wygłupów na forum. Opiekun musi być stanowczy, poukładany, dojrzały - tych cech Ci brakuje, nie potrafisz dostosować się różnych sytuacji, opuszczając lekcje w szkole i chwaląc się tym publicznie też dużo nie zyskasz. Jesteś młoda, dalej się uczysz. Narazie zostań na randze AC oraz 2 innych i pokaż, że Ci się ta ranga "należy" - żadnej filozofii w dotychczasowych demkach nie było, więc ciężko mi ocenić na co Cię stać, a banowanie obvious typów to nic trudnego. Nie będę tutaj wspominał o omijaniu niewygodnych, ale mniejsza. Jak dla mnie lecisz na kolorek i chcesz się pokazać na serwerach. 

Na serwerze nie ma adminów, więc nawet nie ma nad kim sprawować opieki i Youmuus daje sobie świetnie rade. Co do konkursów to ciekawi mnie czy Sieć tak chętnie będzie organizowała te konkursy na "vipka" bo chyba nie masz zamiaru wykładać na to z własnej kieszeni? Nic nadzwyczajnego w tych pomysłach nie widzę, a kolejna ranga pewnie doprowadzi do tego, że w końcu będzie trzeba z czegoś zrezygnować żeby znaleźć czas na naukę, czy zwykłe wyjście z domu.

• Kufel piwa 13
  • Kieliszek wódki 2
  • Lampka wina 1

Trochę się muszę zgodzić z @ DontPush

Moim zdaniem za bardzo się pospieszyłaś, rangę AC pełnisz niezbyt długo i jeszcze się uczysz, a na obvious zgłoszeniach to nie nauka. Fakt, że ostatnio nie ma jakoś SUPEEEEEER dużo tam do roboty a i Ty masz czas w związku ze szkołą i tym, jak to z nią teraz jest. Weź jednak pod uwagę, że w pewnym momencie to się zmieni i nagle możesz zacząć nie nadążać, nawet jeśli podskok z admina danego serwera na jego opiekuna na pierwszy rzut oka wydaje się niewielkim podskokiem w sprawowanych obowiązkach. Namawiać do składania podań, pomoc przy serwerze czy nawet wyłożenie dolores na mały konkursik, to może zrobić każdy, z rangą czy bez, wystarczy się dogadać, bo wątpię, że @ Youmuusby olał oferowaną pomoc tylko dlatego, że ktoś ma taką rangę albo inną. 

Druga sprawa, opiekun ma za zadanie pilnować nie tylko serwera, ale i adminów. Młoda jesteś i to widać nie tylko po wieku, ale i zachowaniu. Patrząc na AB i nasze małe spotkanie na DR mam wątpliwości czy jesteś w stanie trzymać ludzi twardą ręką, w szczególności gdyby do adminów dołączyły osoby o połowę lub więcej starsze od Ciebie. Nie zrozummy się źle, nic do Ciebie nie mam, ale po prostu nie mam pewności. Mogę się mylić, mogę mieć rację, mimo to polecam zastanowić się czasem nad tym co się pisze lub mówi, bo od opiekuna raczej się nie spodziewamy narzekania, że ktoś ci na snapie wysyła dupy i cycki (jest w miesięczniku nawet, żeby nie było że wymyślam)

Osobiście uważam, że jesteś ok, nie mam do Ciebie problemu, ale na razie opiekuna bym Ci nie dał, na razie szlifuj się jako AC, pracuj ładnie na serwerach i z czasem można będzie pomyśleć. To podanie wydaje mi się zwyczajnie przedwczesne, a tym bardziej biorąc pod uwagę, że o przyszłości też wypada pomyśleć. Rozumiem że chcesz jak najlepiej dla serwerów i sieci i chwała Ci za to, ale nie zaprzepaść przez to życia osobistego, bo potem będzie trzeba gonić i nagle braknie czasu na wirtualne obowiązki, znajdź równowagę, działaj prężnie i rozwijaj się, wtedy na pewno podanie przejdzie.

• Kufel piwa 7
  • Kieliszek wódki 3
  • Lampka wina 1

dupadupa123.gif.51605440c74192ff768b7c17e5c9b700.gif

• Opiekun Arena 1vs1

Muszę się zgodzić z @ DontPush

Oczywiście nie mam nic do ciebie.
Nie raz słyszałem twoje wypowiedzi na serwerze Mirage 5vs5, w stylu dobra minuty odhaczone. Po tych słowach miałem wrażenie, że kolekcjonujesz rangi na forum i chcesz ich jak najwięcej. Ja zrezygnowałem z admina 5vs5, bo nie miałem czasu. Trzeba sobie rozplanować czas a robiąc tak jak ty uciekając z lekcji (napomniał o tym DontPush) zaniedbując naukę, tylko dlatego żeby sobie pograć w CS nie jest za bardzo rozważne.

Jestem na nie.

• Kufel piwa 5
  • Kieliszek wódki 1

krejzol2.png.5ebe3c3fc82aa65df0ab30c0ea12df86.png.979600c8e477ad2570f69f82372f2e49.png

• Admin DD2 #2

Pierwsza sprawą jest, że już nawet nie można w żartach napisać, że "opuszczasz szkołę" aby pograć, bo niektórzy z tego co widzę biorą to na poważnie dość bardzo XDDDDDDDDD!

Druga sprawą jest to, że sprawujesz swoje obecne rangi dotychczas bardzo dobrze, nie ma jakichkolwiek problemów z Tobą.

A z tym "lecenie na kolorek" to troszkę śmiech wypowiadać się osobie, która zrezygnowała z rangi tylko dlatego, że wyżsi się z tym nie zgadzali, i odbanowali gracza :kekw:

Swoje rangi pełnisz bardzo dobrze a, że chcesz jeszcze bardziej podarować swoje usługi serwerowi w roli opiekuna, to nie ma co wybrzydzać tylko dać szansę.

Jestem na tak, powodzenia. :pepeok:

• Kufel piwa 2
  • Kieliszek wódki 2

hades.gif.f86ead556d064c6f9afd0c01450c1fc9.gif 

XD.png.9d5b6857048fac6da7438c457749764a.png

• Typer

Mam pewne wątpliwości co do tego, bo pełnisz już dwie rangi jako admin, jak i antycheat. Pojawi się czas gdy będzie, gdzie życie prywatne da o sobie znać, czy też szkoła i co wtedy? Poza tym bycie opiekunem to jest coś więcej niż przegranie tyle czasu by w AT było na zielono. Youmus sobie radzi z serwerem jak narazie bo jest jeszcze nowy a ostatnio nawet 2 adminów dostało degradacje, więc nawet opiekun nie ma kogo kontrolować czy też uczyć nowych rzeczy związane z adminem serwera. Jestem na nie.

• Kufel piwa 5
  • Kieliszek wódki 3

coldzera2.gif

• Head Administrator

Na dzień dzisiejszy jestem na nie.

Wykaż się na obecnych rangach, pokaż że ci zależy a w szczególności na randze AntyCheat.

Na razie jako tako sobie radzisz ale wydaje mi się, że w niektórych sytuacjach nie wiesz w jaki sposób masz postępować a jako opiekun takich sytuacji będziesz miała wiele.

Plus oczywiście dla Ciebie, że się udzielasz na forum, SB, serwerze.

Decyzje oczywiście zostawiam dla @Youmuus

• Kufel piwa 6
  • Kieliszek wódki 1

76561197963567575.png

• Moderator

Moim zdaniem troszeczke za szybko. Fakt, wykazujesz się jako admin ale grasz tylko tyle czasu ile ma być minimum - czasem trochę więcej i tyle. Jako AC udzielasz się w tematach GO, a także pomagasz przy 1.6 gdzie większość zgłoszeń jest obvious. Dobrze by było, abyś wykazała się na konkretnym stanowisku, bo to wygląda tak jakbyś każdego chciała spróbować po troszkę. Tu admin, tu AC, podanie na opiekuna a za niedługo byśmy mogli zobaczyć na grafika albo redaktora. Na serwerze 5v5 jesteś też jedynym adminem, więc nie byłoby jakoś wiele pracy. Narazie skup się na aktualnych rangach, po potem jeśli nazbiera Ci się ich za dużo to możesz zrezygnować z jednej na rzecz drugiej.

• Kufel piwa 4
  • Kieliszek wódki 1
  • Opiekun Arena 1vs1

Jak najbardziej zgadzam się z moimi poprzednikami, tym samym jestem na nie. Według mnie za bardzo pchasz się na rangi, banowanie obvious cheaterów, tu jakieś graficzki, tu wierszyki, powinnaś najpierw się skupić na swoich rangach, a nie brnąć po następne. Tyle ode mnie, nie mam nic do Ciebie, ale troszkę za wcześnie. 

Pozdro ツ

• Kufel piwa 5
  • Kieliszek wódki 2

dasdsadadadsa.jpg.14eee078a5f154d525440b8f3e036374.jpg

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.