Skocz do zawartości

Typowanie #28 La Liga 15.10.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony

Witam, czas na La Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie nie otrzymujemy
żadnych punktów
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Granada - Sevilla (typujemy do 17.10 do godziny 13:00)
Celta Vigo - Atl. Madryt (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
Real Madryt - Cadiz (typujemy do 17.10 do godziny 18:30)
Getafe - FC Barcelona (typujemy do 17.10 do godziny 21:00)
Eibar - Osasuna (typujemy do 18.10 do godziny 12:00)
Ath. Bilbao - Levante (typujemy do 18.10 do godziny 14:00)
Villarreal - Valencia (typujemy do 18.10 do godziny 16:00)
Alaves - Elche (typujemy do 18.10 do godziny 18:30)
Huesca - Valladolid (typujemy do 18.10 do godziny 18:30)
Betis - Real Sociedad (typujemy do 18.10 do godziny 21:00)

 

Moje typy:

Granada 1-2 Sevilla (typujemy do 17.10 do godziny 13:00)
Celta Vigo 1-2 Atl. Madryt (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
Real Madryt 3-0 Cadiz (typujemy do 17.10 do godziny 18:30)
Getafe 0-2 FC Barcelona (typujemy do 17.10 do godziny 21:00)
Eibar 1-1 Osasuna (typujemy do 18.10 do godziny 12:00)
Ath. Bilbao 2-1 Levante (typujemy do 18.10 do godziny 14:00)
Villarreal 1-1 Valencia (typujemy do 18.10 do godziny 16:00)
Alaves 3-2 Elche (typujemy do 18.10 do godziny 18:30)
Huesca 1-2 Valladolid (typujemy do 18.10 do godziny 18:30)
Betis 1-1 Real Sociedad (typujemy do 18.10 do godziny 21:00)

  • Kieliszek wódki 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granada 0-1 Sevilla (typujemy do 17.10 do godziny 13:00)
Celta Vigo 0-1 Atl. Madryt (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
Real Madryt 1-0 Cadiz (typujemy do 17.10 do godziny 18:30)
Getafe 0-3 FC Barcelona (typujemy do 17.10 do godziny 21:00)
Eibar 0-1 Osasuna (typujemy do 18.10 do godziny 12:00)
Ath. Bilbao 2-0 Levante (typujemy do 18.10 do godziny 14:00)
Villarreal 0-1 Valencia (typujemy do 18.10 do godziny 16:00)
Alaves 1-2 Elche (typujemy do 18.10 do godziny 18:30)
Huesca 0-2 Valladolid (typujemy do 18.10 do godziny 18:30)
Betis 0-3 Real Sociedad (typujemy do 18.10 do godziny 21:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Granada 0-2 Sevilla (typujemy do 17.10 do godziny 13:00)
Celta Vigo 0-3 Atl. Madryt (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
Real Madryt 3-0 Cadiz (typujemy do 17.10 do godziny 18:30)
Getafe 1-4 FC Barcelona (typujemy do 17.10 do godziny 21:00)
Eibar 1-0 Osasuna (typujemy do 18.10 do godziny 12:00)
Ath. Bilbao 2-1 Levante (typujemy do 18.10 do godziny 14:00)
Villarreal 0-2 Valencia (typujemy do 18.10 do godziny 16:00)
Alaves 2-1 Elche (typujemy do 18.10 do godziny 18:30)
Huesca 0-1 Valladolid (typujemy do 18.10 do godziny 18:30)
Betis 1-4 Real Sociedad (typujemy do 18.10 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Granada 1-2 Sevilla (typujemy do 17.10 do godziny 13:00)
Celta Vigo 1-2 Atl. Madryt (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
Real Madryt 2-0 Cadiz (typujemy do 17.10 do godziny 18:30)
Getafe 0-1 FC Barcelona (typujemy do 17.10 do godziny 21:00)
Eibar 1-2 Osasuna (typujemy do 18.10 do godziny 12:00)
Ath. Bilbao 2-1 Levante (typujemy do 18.10 do godziny 14:00)
Villarreal 1-1 Valencia (typujemy do 18.10 do godziny 16:00)
Alaves 2-2 Elche (typujemy do 18.10 do godziny 18:30)
Huesca 1-2 Valladolid (typujemy do 18.10 do godziny 18:30)
Betis 1-2 Real Sociedad (typujemy do 18.10 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granada 0 - 1 Sevilla (typujemy do 17.10 do godziny 13:00)
Celta Vigo 1 - 3 Atl. Madryt (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
Real Madryt 2 - 0 Cadiz (typujemy do 17.10 do godziny 18:30)
Getafe 1 - 2 FC Barcelona (typujemy do 17.10 do godziny 21:00)
Eibar 2 - 1 Osasuna (typujemy do 18.10 do godziny 12:00)
Ath. Bilbao 1 - 1 Levante (typujemy do 18.10 do godziny 14:00)
Villarreal 0 - 1 Valencia (typujemy do 18.10 do godziny 16:00)
Alaves 1 - 0 Elche (typujemy do 18.10 do godziny 18:30)
Huesca 2 - 1 Valladolid (typujemy do 18.10 do godziny 18:30)
Betis 1 - 1 Real Sociedad (typujemy do 18.10 do godziny 21:00)

coldzera2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granada 1-2 Sevilla (typujemy do 17.10 do godziny 13:00)
Celta Vigo 0-2 Atl. Madryt (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
Real Madryt 3-0 Cadiz (typujemy do 17.10 do godziny 18:30)
Getafe 1-2 FC Barcelona (typujemy do 17.10 do godziny 21:00)
Eibar 1-1 Osasuna (typujemy do 18.10 do godziny 12:00)
Ath. Bilbao 1-0 Levante (typujemy do 18.10 do godziny 14:00)
Villarreal 1-1 Valencia (typujemy do 18.10 do godziny 16:00)
Alaves 2-1 Elche (typujemy do 18.10 do godziny 18:30)
Huesca 1-0 Valladolid (typujemy do 18.10 do godziny 18:30)
Betis 2-0 Real Sociedad (typujemy do 18.10 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

wyniki2.png.9f38781fca481b3d833fc2141689736c.png

Granada 1-0 Sevilla 
Celta Vigo 0-2 Atl. Madryt 
Real Madryt 0-1 Cadiz 
Getafe 1-0 FC Barcelona 
Eibar 0-0 Osasuna 
Ath. Bilbao 2-0 Levante 
Villarreal 2-1 Valencia 
Alaves 0-2 Elche 
Huesca 2-2 Valladolid 
Betis 0-3 Real Sociedad 

Punktacja:

@Bazukaczeczek10

@Daniel19R207

@ DarO6

@11ruk3q.jpg hadesik6

@ DontPush6

@ Antosiek2

251047516_zakoczone.png.164256c437702fee227f47a28d97ebc0.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...