Skocz do zawartości

Propozycja i uwaga

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dontpusz3k

elo, przychodzę z taką propozycją i pytankiem, a więc proponuję przywrócić wcześniejsze wyrzucanie za brak wykupionego slota, a nie dopiero jak jestem na spekcie na serwerze bo to się mija z celem, a 2 to jak to wygląda z tymi nickami bo wbijam sobie na nicku, który jest dozwolony i za niego serwer nie wyrzuca, a dostaje uwagi od opiekuna, że nick się zlewa w tabeli. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tym żeby serwer narzucał zasady co do nicku. 

• Zasłużony

Co do slota to już pytanie do @Lukenskyco tam namajstrowali przy nowym PG Bans :)

Co do nicku no niestety tylko Ty masz jakieś emocjonalne problemy z nickami, więc albo się nauczysz żyć w zgodzie z zasadami albo klikniesz "New Game" i będziesz kowalem swojego losu. :pepeLove:

To jest serwer który narzuca zasady co do nicku i tyle :pepeok:

• Kufel piwa 4

22.11.2019 - START SERWERA

02.04.2020 - DD2 #2 TOP1 PL

Screenshot_1.png.c3602336c2ffa62ab92ba6b705c20d0b.png.12b947d62f8c064c5ec3df5fb988981e.png

pobrane.png.cd052f5556f182adcff7e00987e5bf14.png

boncky.png.831e8c64f075656a4aef8e77a30312a9.png

by @ Wąski TDW :pepeFacepalm:

3 godziny temu, Misiu. ♥ napisał:

Co do nicku no niestety tylko Ty masz jakieś emocjonalne problemy z nickami

Nie zapominaj o mnie, a co do propozycji to jestem neutral. A tak poza tym to czemu zarządzasz i narzucasz swoje zdanie jeśli znowu nie masz rang, po co takie zabiegi żeby dawano Ci i zabierano rangi a ty bez rang nadal się wypowiadasz :pesel:

Edytował/a przez BaQsny*

Gość dontpusz3k
5 godzin temu, Misiu. ♥ napisał:

o do nicku no niestety tylko Ty masz jakieś emocjonalne problemy z nickami, więc albo się nauczysz żyć w zgodzie z zasadami albo klikniesz "New Game" i będziesz kowalem swojego losu.

Mogę odbić piłeczkę i napisać, że to tylko Wy macie problem z nickami, żaden inny serwer na tej czy innej Sieci :pepeLove: żyję w zgodzie z zasadami bo wszedłem na nicku, który jest dozwolony i ma prawidłową ilość znaków. Stąd moje pytanie czemu dostaję uwagi, że nick się "zlewa" w tabeli?

@ BrawurowyNa serwerze zabronione jest wchodzenie na nicku który ma więcej niż ileś tam znaków i za to dostaje się kicka z powodem "masz za długi nick, zmień go" - wchodzę sobie na nicku @@@... (tyle małp na ile pozwala serwer) i normalnie mogę grać

• Właściciel Sieci

Oświeci ktoś konkretami o co chodzi z nickiem czy dalej wszyscy mamy żyć w sferze marzeń? Na jakim dokładnie nicku wchodzisz?

//edit

Nie wiem po co edytujecie posty zamiast napisać kolejny jeśli nie robicie dubla.

Wymysł z ograniczaniem nicku nie wziął się bez powodu - są pluginy które są na to wrażliwe i wymagają pewnych ograniczeń. 

Jeśli chodzi o slota - prawdopodobnie możliwa zmiana działania tego będzie gdy przejdziemy na własny sklep zintegrowany z forum. Na chwile obecną musimy się zadowalać własną integracją z gotowym sklepem sms którego używamy. Zobaczymy co da się z tym zrobić.

• Kufel piwa 4
  • Kieliszek wódki 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...