Skocz do zawartości
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim osobiście zdaniem aktualny stan jest bardzo dobry. 4 MAPS jak sama nazwa wskazuje zawiera swoje 4 główne mapki, weekendowe mapy wystarczają. 

Osobiście jestem na nie, ale + za pomysł.

Cześć, kolega wyżej bardzo ładnie wyjaśnił jest to serwer 4MAPS a nie 4Fun.

Są cztery podstawowe mapy i w weekendy są dodawane mapy które zaproponowali sami gracze.

Jeżeli chcecie dane mapki to zaproponujcie je w klubie lub napiszcie posta z mapkami które chcielibyście zagrać (napewno opiekun,technik) doda je gdy skończy się seria z aktualnymi mapami. Jak dla mnie zamiany map na miesiąc nie wchodzi w gre.

Zapraszam innych do dyskusji ;)

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

• Junior Administrator

Cykl podstawowych 4 map był zmieniany już wiele, wiele razy. Graliśmy inferno, traina, ba, nawet westwooda. Za każdym razem któraś z map komuś nie odpowiadała i gracze podnosili raban, by wprowadzić zmianę. Z tego też tytułu wprowadziliśmy cykl weekendowych map i uważam, że w zupełności wystarczy. Stanowi doskonałe urozmaicenie od podstawowej czwórki, mapa zmienia się co weekend i dziwię się, że potrzebujecie kolejnych rotacji. Na prawdę staramy się dogodzić niemalże każdemu. Ile zmian tych map jeszcze potrzeba na serwerze 4MAPS? Może zaczniemy wprowadzać głosowania? Może zrobimy z niego 4fun? Może niech każdy wybierze sobie swoją mapkę a my stworzymy plugin-cud, który każdemu będzie odpalał inną w tym samym czasie? Ile ankiet dotyczących map potrzebujecie, w których notabene nie widziałam, byś głosował? 

Jeśli 4maps to za mało, jeśli weekendowe mapy zmieniające się co tydzień to za mało, to może faktycznie zmieniajmy co miesiąc wszystko wszędzie. Chciałabym tylko widzieć jakiś odzew w ankietach i tematach i moich własnych zapytaniach do was w tematach, co do których składane zostają nowe i nowe propozycje. 

• Kieliszek wódki 1
  • Lampka wina 2

nws_trine4_001.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...