Skocz do zawartości

Typowanie #21 1 liga 12.10.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na 1 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Termalica - GKS Jastrzębie (typujemy do 16.10 do godziny 18:00)
Miedź Legnica - Puszcza (typujemy do 16.10 do godziny 18:00)
Odra Opole - Radomiak Radom (typujemy do 16.10 do godziny 19:45)
GKS Tychy - Chrobry Głogów (typujemy do 16.10 do godziny 20:30)
Górnik Łęczna - Widzew Łódź (typujemy do 17.10 do godziny 12:40)
Stomil - Arka Gdynia (typujemy do 17.10 do godziny 14:00)

Zagłębie - Resovia (typujemy do 17.10 do godziny 17:00)
ŁKS Łódź - Korona Kielce (typujemy do 18.10 do godziny 12:40)
Sandecja - GKS Bełchatów (typujemy do 18.10 do godziny 14:00)

Moje typy:

Termalica 1-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 16.10 do godziny 18:00)
Miedź Legnica 2-1 Puszcza (typujemy do 16.10 do godziny 18:00)
Odra Opole 3-2 Radomiak Radom (typujemy do 16.10 do godziny 19:45)
GKS Tychy 1-0 Chrobry Głogów (typujemy do 16.10 do godziny 20:30)
Górnik Łęczna 2-1 Widzew Łódź (typujemy do 17.10 do godziny 12:40)
Stomil 0-1 Arka Gdynia (typujemy do 17.10 do godziny 14:00)

Zagłębie 2-1 Resovia (typujemy do 17.10 do godziny 17:00)
ŁKS Łódź 1-0 Korona Kielce (typujemy do 18.10 do godziny 12:40)
Sandecja 1-0 GKS Bełchatów (typujemy do 18.10 do godziny 14:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Termalica 2-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 16.10 do godziny 18:00)
Miedź Legnica 1-3 Puszcza (typujemy do 16.10 do godziny 18:00)
Odra Opole 1-2 Radomiak Radom (typujemy do 16.10 do godziny 19:45)
GKS Tychy 1-2 Chrobry Głogów (typujemy do 16.10 do godziny 20:30)
Górnik Łęczna 2-3 Widzew Łódź (typujemy do 17.10 do godziny 12:40)
Stomil 0-1 Arka Gdynia (typujemy do 17.10 do godziny 14:00)

Zagłębie 1-0 Resovia (typujemy do 17.10 do godziny 17:00)
ŁKS Łódź 1-0 Korona Kielce (typujemy do 18.10 do godziny 12:40)
Sandecja 1-2 GKS Bełchatów (typujemy do 18.10 do godziny 14:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termalica 2 - 1 GKS Jastrzębie (typujemy do 16.10 do godziny 18:00)
Miedź Legnica 2 - 2 Puszcza (typujemy do 16.10 do godziny 18:00)
Odra Opole 1 - 0 Radomiak Radom (typujemy do 16.10 do godziny 19:45)
GKS Tychy 3 - 2 Chrobry Głogów (typujemy do 16.10 do godziny 20:30)
Górnik Łęczna 1 - 2 Widzew Łódź (typujemy do 17.10 do godziny 12:40)
Stomil 2 - 1 Arka Gdynia (typujemy do 17.10 do godziny 14:00)

Zagłębie 2 - 3 Resovia (typujemy do 17.10 do godziny 17:00)
ŁKS Łódź 3- 2 Korona Kielce (typujemy do 18.10 do godziny 12:40)
Sandecja 1 - 0 GKS Bełchatów (typujemy do 18.10 do godziny 14:00)

coldzera2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Termalica 1-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 16.10 do godziny 18:00)
Miedź Legnica 2-0 Puszcza (typujemy do 16.10 do godziny 18:00)
Odra Opole 3-1 Radomiak Radom (typujemy do 16.10 do godziny 19:45)
GKS Tychy 2-1 Chrobry Głogów (typujemy do 16.10 do godziny 20:30)
Górnik Łęczna 1-1 Widzew Łódź (typujemy do 17.10 do godziny 12:40)
Stomil 1-2 Arka Gdynia (typujemy do 17.10 do godziny 14:00)

Zagłębie 1-0 Resovia (typujemy do 17.10 do godziny 17:00)
ŁKS Łódź 2-1 Korona Kielce (typujemy do 18.10 do godziny 12:40)
Sandecja 1-1 GKS Bełchatów (typujemy do 18.10 do godziny 14:00)

  • Kieliszek wódki 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termalica 1 - 0 GKS Jastrzębie (typujemy do 16.10 do godziny 18:00)
Miedź Legnica 2 -0 Puszcza (typujemy do 16.10 do godziny 18:00)
Odra Opole 1 -2 Radomiak Radom (typujemy do 16.10 do godziny 19:45)
GKS Tychy 3 - 1 Chrobry Głogów (typujemy do 16.10 do godziny 20:30)
Górnik Łęczna 1 - 2 Widzew Łódź (typujemy do 17.10 do godziny 12:40)
Stomil 0 -3  Arka Gdynia (typujemy do 17.10 do godziny 14:00)

Zagłębie 2 -0 Resovia (typujemy do 17.10 do godziny 17:00)
ŁKS Łódź 1 - 2 Korona Kielce (typujemy do 18.10 do godziny 12:40)
Sandecja 1 - 0 GKS Bełchatów (typujemy do 18.10 do godziny 14:00)

  • Kufel piwa 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termalica 2-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 16.10 do godziny 18:00)
Miedź Legnica 2-1 Puszcza (typujemy do 16.10 do godziny 18:00)
Odra Opole 1-1 Radomiak Radom (typujemy do 16.10 do godziny 19:45)
GKS Tychy 1-0 Chrobry Głogów (typujemy do 16.10 do godziny 20:30)
Górnik Łęczna 1-1 Widzew Łódź (typujemy do 17.10 do godziny 12:40)
Stomil 0-2 Arka Gdynia (typujemy do 17.10 do godziny 14:00)

Zagłębie 1-0 Resovia (typujemy do 17.10 do godziny 17:00)
ŁKS Łódź 2-0 Korona Kielce (typujemy do 18.10 do godziny 12:40)
Sandecja 1-1 GKS Bełchatów (typujemy do 18.10 do godziny 14:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Termalica 2-0 GKS Jastrzębie
Miedź Legnica 1-1 Puszcza
Odra Opole 1-1 Radomiak Radom
GKS Tychy 4-0 Chrobry Głogów
Górnik Łęczna 0-0 Widzew Łódź
Stomil 1-1 Arka Gdynia

Zagłębie - Resovia (odwołany)
ŁKS Łódź - Korona Kielce (odwołany)
Sandecja 0-0 GKS Bełchatów

Punktacja:

@Daniel19R2012

@ DarO8

@ Antosiek6

@Bazukaczeczek4

@hazard4

@11ruk3q.jpg hadesik3

@ Paulinka0

zakończone.png

 

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...