Skocz do zawartości

Typowanie #20 2 liga 12.10.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na 2 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Chojniczanka - KKS Kalisz (typujemy do 16.10 do godziny 19:30)
Lech 2 Poznań - Olimpia Elbląg (typujemy do 17.10 do godziny 12:00)
Hutnik - Skra Częstochowa (typujemy do 17.10 do godziny 15:00)
Stal - Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 17.10 do godziny 15:00)
KS Polkowice - Znicz Pruszków (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
GKS Katowice - Błękitni (typujemy do 17.10 do godziny 17:00)

Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz (typujemy do 17.10 do godziny 17:00)
Sokół Ostróda - Garbarnia Kraków (typujemy do 17.10 do godziny 18:00)
Bytovia - Wigry Suwałki (typujemy do 18.10 do godziny 15:30)

Moje typy:

Chojniczanka 2-0 KKS Kalisz (typujemy do 16.10 do godziny 19:30)
Lech 2 Poznań 3-1 Olimpia Elbląg (typujemy do 17.10 do godziny 12:00)
Hutnik 1-2 Skra Częstochowa (typujemy do 17.10 do godziny 15:00)
Stal 2-1 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 17.10 do godziny 15:00)
KS Polkowice 1-0 Znicz Pruszków (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
GKS Katowice 3-0 Błękitni (typujemy do 17.10 do godziny 17:00)

Pogoń Siedlce 2-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 17.10 do godziny 17:00)
Sokół Ostróda 1-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 17.10 do godziny 18:00)
Bytovia 2-3 Wigry Suwałki (typujemy do 18.10 do godziny 15:30)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Chojniczanka 1-0 KKS Kalisz (typujemy do 16.10 do godziny 19:30)
Lech 2 Poznań 2-1 Olimpia Elbląg (typujemy do 17.10 do godziny 12:00)
Hutnik 1-3 Skra Częstochowa (typujemy do 17.10 do godziny 15:00)
Stal 2-3 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 17.10 do godziny 15:00)
KS Polkowice 1-0 Znicz Pruszków (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
GKS Katowice 3-2 Błękitni (typujemy do 17.10 do godziny 17:00)

Pogoń Siedlce 2-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 17.10 do godziny 17:00)
Sokół Ostróda 1-2 Garbarnia Kraków (typujemy do 17.10 do godziny 18:00)
Bytovia 2-1 Wigry Suwałki (typujemy do 18.10 do godziny 15:30)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojniczanka 2 - 0 KKS Kalisz (typujemy do 16.10 do godziny 19:30)
Lech 2 Poznań 2 - 1 Olimpia Elbląg (typujemy do 17.10 do godziny 12:00)
Hutnik 4 - 2 Skra Częstochowa (typujemy do 17.10 do godziny 15:00)
Stal 1 - 0 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 17.10 do godziny 15:00)
KS Polkowice 2 - 2 Znicz Pruszków (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
GKS Katowice 1 - 2 Błękitni (typujemy do 17.10 do godziny 17:00)

Pogoń Siedlce 1 - 3 Olimpia Grudziądz (typujemy do 17.10 do godziny 17:00)
Sokół Ostróda 1 - 0 Garbarnia Kraków (typujemy do 17.10 do godziny 18:00)
Bytovia 1 - 3 Wigry Suwałki (typujemy do 18.10 do godziny 15:30)

coldzera2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Chojniczanka 0-1 KKS Kalisz (typujemy do 16.10 do godziny 19:30)
Lech 2 Poznań 1-2 Olimpia Elbląg (typujemy do 17.10 do godziny 12:00)
Hutnik 2-2 Skra Częstochowa (typujemy do 17.10 do godziny 15:00)
Stal 1-0 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 17.10 do godziny 15:00)
KS Polkowice 1-1 Znicz Pruszków (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
GKS Katowice 2-0 Błękitni (typujemy do 17.10 do godziny 17:00)

Pogoń Siedlce 0-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 17.10 do godziny 17:00)
Sokół Ostróda 1-1 Garbarnia Kraków (typujemy do 17.10 do godziny 18:00)
Bytovia 2-0 Wigry Suwałki (typujemy do 18.10 do godziny 15:30)

  • Kieliszek wódki 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojniczanka 2-1 KKS Kalisz (typujemy do 16.10 do godziny 19:30)
Lech 2 Poznań 0-2 Olimpia Elbląg (typujemy do 17.10 do godziny 12:00)
Hutnik 1-2 Skra Częstochowa (typujemy do 17.10 do godziny 15:00)
Stal 2-0 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 17.10 do godziny 15:00)
KS Polkowice 2-1 Znicz Pruszków (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
GKS Katowice 1-0 Błękitni (typujemy do 17.10 do godziny 17:00)

Pogoń Siedlce 1-0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 17.10 do godziny 17:00)
Sokół Ostróda 2-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 17.10 do godziny 18:00)
Bytovia 1-2 Wigry Suwałki (typujemy do 18.10 do godziny 15:30)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Chojniczanka 3-0 KKS Kalisz
Lech 2 Poznań - Olimpia Elbląg
(odwołany)
Hutnik 3-1 Skra Częstochowa
Stal 0-3 Śląsk 2 Wrocław
KS Polkowice 4-0 Znicz Pruszków
GKS Katowice - Błękitni
(odwołany)

Pogoń Siedlce 0-1 Olimpia Grudziądz
Sokół Ostróda - Garbarnia Kraków
(odwołany)
Bytovia 1-2 Wigry Suwałki

Punktacja:

@ Antosiek8

@Daniel19R207

@Bazukaczeczek6

@11ruk3q.jpg hadesik6

@ Paulinka4

@ DarO3

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...