Skocz do zawartości

Typowanie #17 La Liga 2 12.10.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na La Ligę 2.

Przypominam, że każdy spóźniony post to warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

CD Castellon - Lugo (typujemy do 17.10 do godziny 13:00)
Albacete - Sabadell (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
Las Palmas - Almeria (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
Cortagena - Fuenlabrada (typujemy do 17.10 do godziny 18:30)
UD Logrones - Leganes (typujemy do 17.10 do godziny 12:00)
Alcorcon - Ponferradina (typujemy do 18.10 do godziny 12:00)
Rayo - Espanyol (typujemy do 18.10 do godziny 16:00)
Mirandes - Mallorca (typujemy do 18.10 do godziny 16:00)
Real Saragossa - Malaga (typujemy do 18.10 do godziny 18:00)
Girona FC - Real Oviedo (typujemy do 18.10 do godziny 18:30)

Sporting Gijon - Tenerife (typujemy do 19.10 do godziny 21:00)

Moje typy:

CD Castellon 2-0 Lugo (typujemy do 17.10 do godziny 13:00)
Albacete 3-1 Sabadell (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
Las Palmas 2-1 Almeria (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
Cortagena 0-1 Fuenlabrada (typujemy do 17.10 do godziny 18:30)
UD Logrones 1-2 Leganes (typujemy do 17.10 do godziny 12:00)
Alcorcon 0-1 Ponferradina (typujemy do 18.10 do godziny 12:00)
Rayo 0-1 Espanyol (typujemy do 18.10 do godziny 16:00)
Mirandes 0-2 Mallorca (typujemy do 18.10 do godziny 16:00)
Real Saragossa 0-1 Malaga (typujemy do 18.10 do godziny 18:00)
Girona FC 1-0 Real Oviedo (typujemy do 18.10 do godziny 18:30)

Sporting Gijon 2-0 Tenerife (typujemy do 19.10 do godziny 21:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

CD Castellon 1-0 Lugo (typujemy do 17.10 do godziny 13:00)
Albacete 3-2 Sabadell (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
Las Palmas 2-3 Almeria (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
Cortagena 0-2 Fuenlabrada (typujemy do 17.10 do godziny 18:30)
UD Logrones 1-3 Leganes (typujemy do 17.10 do godziny 12:00)
Alcorcon 0-1 Ponferradina (typujemy do 18.10 do godziny 12:00)
Rayo 0-1 Espanyol (typujemy do 18.10 do godziny 16:00)
Mirandes 0-1 Mallorca (typujemy do 18.10 do godziny 16:00)
Real Saragossa 1-2 Malaga (typujemy do 18.10 do godziny 18:00)
Girona FC 1-0 Real Oviedo (typujemy do 18.10 do godziny 18:30)

Sporting Gijon 2-1 Tenerife (typujemy do 19.10 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD Castellon 2 - 1 Lugo (typujemy do 17.10 do godziny 13:00)
Albacete 2 - 2 Sabadell (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
Las Palmas 1 - 0 Almeria (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
Cortagena 2 - 3 Fuenlabrada (typujemy do 17.10 do godziny 18:30)
UD Logrones 1 - 2 Leganes (typujemy do 17.10 do godziny 12:00)
Alcorcon 0 - 5 Ponferradina (typujemy do 18.10 do godziny 12:00)
Rayo 2 - 1 Espanyol (typujemy do 18.10 do godziny 16:00)
Mirandes 2 - 3 Mallorca (typujemy do 18.10 do godziny 16:00)
Real Saragossa 1 - 2 Malaga (typujemy do 18.10 do godziny 18:00)
Girona FC 1 - 1 Real Oviedo (typujemy do 18.10 do godziny 18:30)

Sporting Gijon 1  - 4Tenerife (typujemy do 19.10 do godziny 21:00)

coldzera2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD Castellon 2-0 Lugo (typujemy do 17.10 do godziny 13:00)
Albacete 1-0 Sabadell (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
Las Palmas 2-1 Almeria (typujemy do 17.10 do godziny 16:00)
Cortagena 1-1 Fuenlabrada (typujemy do 17.10 do godziny 18:30)
UD Logrones 1-1 Leganes (typujemy do 17.10 do godziny 12:00)
Alcorcon 1-2 Ponferradina (typujemy do 18.10 do godziny 12:00)
Rayo 0-1 Espanyol (typujemy do 18.10 do godziny 16:00)
Mirandes 1-2 Mallorca (typujemy do 18.10 do godziny 16:00)
Real Saragossa 1-0 Malaga (typujemy do 18.10 do godziny 18:00)
Girona FC 2-1 Real Oviedo (typujemy do 18.10 do godziny 18:30)

Sporting Gijon 2-0 Tenerife (typujemy do 19.10 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

CD Castellon 0-1 Lugo
Albacete 3-0 Sabadell
Las Palmas 2-0 Almeria
Cortagena 1-1 Fuenlabrada
UD Logrones 0-1 Leganes
Alcorcon - Ponferradina
(odwołany)
Rayo 1-0 Espanyol
Mirandes 0-0 Mallorca
Real Saragossa 1-2 Malaga
Girona FC 1-0 Real Oviedo

Sporting Gijon 1-1 Tenerife

Punktacja: 

@11ruk3q.jpg hadesik12

@Daniel19R2012

@Bazukaczeczek11

@ Antosiek9

@ Paulinka8

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...