Skocz do zawartości

Typowanie #15 La Liga 2 09.10.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na La Ligę 2.

Przypominam, że każdy spóźniony post to warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Sabadell - Mirandes (typujemy do 10.10 do godziny 13:00)
Espanyol - Alcorcon (typujemy do 10.10 do godziny 16:00)
UD Logrones - Almeria (typujemy do 10.10 do godziny 16:00)
Tenerife - Rayo (typujemy do 10.10 do godziny 18:30)
Fuenlabrada - CD Castellon (typujemy do 11.10 do godziny 12:00)
Lugo - Mallorca (typujemy do 11.10 do godziny 12:00)
Malaga - Las Palmas (typujemy do 11.10 do godziny 16:00)
Leganes - Girona FC (typujemy do 11.10 do godziny 16:00)
Real Saragossa - Albacete (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Ponferradina - Cartagena (typujemy do 11.10 do godziny 18:30)

Real Oviedo - Sporting Gijon (typujemy do 11.10 do godziny 21:00)

Moje typy:

Sabadell 1-2 Mirandes (typujemy do 10.10 do godziny 13:00)
Espanyol 3-0 Alcorcon (typujemy do 10.10 do godziny 16:00)
UD Logrones 0-2 Almeria (typujemy do 10.10 do godziny 16:00)
Tenerife 1-3 Rayo (typujemy do 10.10 do godziny 18:30)
Fuenlabrada 1-0 CD Castellon (typujemy do 11.10 do godziny 12:00)
Lugo 2-3 Mallorca (typujemy do 11.10 do godziny 12:00)
Malaga 1-0 Las Palmas (typujemy do 11.10 do godziny 16:00)
Leganes 4-1 Girona FC (typujemy do 11.10 do godziny 16:00)
Real Saragossa 2-1 Albacete (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Ponferradina 1-0 Cartagena (typujemy do 11.10 do godziny 18:30)

Real Oviedo 1-3 Sporting Gijon (typujemy do 11.10 do godziny 21:00)

 

Link do tabeli: https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=laliga2#sie=lg;/g/11jp2rcm10;2;/m/0d55r5;st;fp;1;;

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Sabadell 0-2 Mirandes (typujemy do 10.10 do godziny 13:00)
Espanyol 3-0 Alcorcon (typujemy do 10.10 do godziny 16:00)
UD Logrones 2-1 Almeria (typujemy do 10.10 do godziny 16:00)
Tenerife 0-1 Rayo (typujemy do 10.10 do godziny 18:30)
Fuenlabrada 0-0 CD Castellon (typujemy do 11.10 do godziny 12:00)
Lugo 0-1 Mallorca (typujemy do 11.10 do godziny 12:00)
Malaga 2-0 Las Palmas (typujemy do 11.10 do godziny 16:00)
Leganes 1-1 Girona FC (typujemy do 11.10 do godziny 16:00)
Real Saragossa 2-2 Albacete (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Ponferradina 0-2 Cartagena (typujemy do 11.10 do godziny 18:30)

Real Oviedo 0-2 Sporting Gijon (typujemy do 11.10 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Sabadell 1-2 Mirandes (typujemy do 10.10 do godziny 13:00)
Espanyol 2-1 Alcorcon (typujemy do 10.10 do godziny 16:00)
UD Logrones 1-2Almeria (typujemy do 10.10 do godziny 16:00)
Tenerife 0-2 Rayo (typujemy do 10.10 do godziny 18:30)
Fuenlabrada 1-1 CD Castellon (typujemy do 11.10 do godziny 12:00)
Lugo 0-1 Mallorca (typujemy do 11.10 do godziny 12:00)
Malaga 2-0 Las Palmas (typujemy do 11.10 do godziny 16:00)
Leganes 1-2 Girona FC (typujemy do 11.10 do godziny 16:00)
Real Saragossa 1-2 Albacete (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Ponferradina 0-1 Cartagena (typujemy do 11.10 do godziny 18:30)

Real Oviedo 0-1 Sporting Gijon (typujemy do 11.10 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabadell 0-1 Mirandes (typujemy do 10.10 do godziny 13:00)
Espanyol 2-0 Alcorcon (typujemy do 10.10 do godziny 16:00)
UD Logrones 1-1 Almeria (typujemy do 10.10 do godziny 16:00)
Tenerife 1-2 Rayo (typujemy do 10.10 do godziny 18:30)
Fuenlabrada 2-1 CD Castellon (typujemy do 11.10 do godziny 12:00)
Lugo 0-2 Mallorca (typujemy do 11.10 do godziny 12:00)
Malaga 2-2 Las Palmas (typujemy do 11.10 do godziny 16:00)
Leganes 2-0 Girona FC (typujemy do 11.10 do godziny 16:00)
Real Saragossa 1-0 Albacete (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Ponferradina 2-0 Cartagena (typujemy do 11.10 do godziny 18:30)

Real Oviedo 0-2 Sporting Gijon (typujemy do 11.10 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Sabadell 0-2 Mirandes
Espanyol 1-0 Alcorcon
UD Logrones 1-0 Almeria
Tenerife 1-0 Rayo
Fuenlabrada 1-1 CD Castellon
Lugo 0-1 Mallorca
Malaga 0-0 Las Palmas
Leganes 0-1 Girona FC
Real Saragossa 1-0 Albacete
Ponferradina 0-2 Cartagena

Real Oviedo 1-0 Sporting Gijon

Punktacja:

@11ruk3q.jpg hadesik14

@ DarO13

@Daniel19R2011

@Bazukaczeczek8

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...