Skocz do zawartości

Typowanie #14 2 liga 07.10.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na 2 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Znicz Pruszków - Lech 2 Poznań (typujemy do 09.10 do godziny 19:00)
Śląsk 2 Wrocław - Chojniczanka (typujemy do 10.10 do godziny 12:00)
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów (typujemy do 10.10 do godziny 14:00)
Błękitni - Hutnik Kraków (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Skra Częstochowa - Sokół Ostróda (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Olimpia Elbląg - GKS Katowice (typujemy do 10.10 do godziny 17:00)

KKS Kalisz - Bytovia (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)
Wigry Suwałki  - Motor Lublin (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)
Olimpia Grudziądz - KS Polkowice (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)

Moje typy:

Znicz Pruszków 2-1 Lech 2 Poznań (typujemy do 09.10 do godziny 19:00)
Śląsk 2 Wrocław 0-3 Chojniczanka (typujemy do 10.10 do godziny 12:00)
Garbarnia Kraków 1-2 Stal Rzeszów (typujemy do 10.10 do godziny 14:00)
Błękitni 0-1 Hutnik Kraków (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Skra Częstochowa 3-2 Sokół Ostróda (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Olimpia Elbląg 0-2 GKS Katowice (typujemy do 10.10 do godziny 17:00)

KKS Kalisz 1-2 Bytovia (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)
Wigry Suwałki 2-0 Motor Lublin (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)
Olimpia Grudziądz 0-1 KS Polkowice (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Znicz Pruszków 2-1 Lech 2 Poznań (typujemy do 09.10 do godziny 19:00)
Śląsk 2 Wrocław 0-2 Chojniczanka (typujemy do 10.10 do godziny 12:00)
Garbarnia Kraków 1-2 Stal Rzeszów (typujemy do 10.10 do godziny 14:00)
Błękitni 0-1 Hutnik Kraków (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Skra Częstochowa 2-2 Sokół Ostróda (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Olimpia Elbląg 0-1 GKS Katowice (typujemy do 10.10 do godziny 17:00)

KKS Kalisz 1-2 Bytovia (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)
Wigry Suwałki 2-0 Motor Lublin (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)
Olimpia Grudziądz 0-2 KS Polkowice (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicz Pruszków 0-2 Lech 2 Poznań (typujemy do 09.10 do godziny 19:00)
Śląsk 2 Wrocław 1-3 Chojniczanka (typujemy do 10.10 do godziny 12:00)
Garbarnia Kraków 2-1 Stal Rzeszów (typujemy do 10.10 do godziny 14:00)
Błękitni 1-2 Hutnik Kraków (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Skra Częstochowa 1-4 Sokół Ostróda (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Olimpia Elbląg 3-1 GKS Katowice (typujemy do 10.10 do godziny 17:00)

KKS Kalisz 1-2 Bytovia (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)
Wigry Suwałki 0-2 Motor Lublin (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)
Olimpia Grudziądz 3-1 KS Polkowice (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)

  • Kufel piwa 2

spacer.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Znicz Pruszków 0-3 Lech 2 Poznań (typujemy do 09.10 do godziny 19:00)
Śląsk 2 Wrocław 1-2 Chojniczanka (typujemy do 10.10 do godziny 12:00)
Garbarnia Kraków 1-2 Stal Rzeszów (typujemy do 10.10 do godziny 14:00)
Błękitni 1-0 Hutnik Kraków (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Skra Częstochowa 1-2 Sokół Ostróda (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Olimpia Elbląg 3-0 GKS Katowice (typujemy do 10.10 do godziny 17:00)

KKS Kalisz 0-2 Bytovia (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)
Wigry Suwałki 0-1 Motor Lublin (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)
Olimpia Grudziądz 0-1 KS Polkowice (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)

  • Szklanka lemoniady 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicz Pruszków 1-0 Lech 2 Poznań (typujemy do 09.10 do godziny 19:00)
Śląsk 2 Wrocław 1-2 Chojniczanka (typujemy do 10.10 do godziny 12:00)
Garbarnia Kraków 0-1 Stal Rzeszów (typujemy do 10.10 do godziny 14:00)
Błękitni 1-1 Hutnik Kraków (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Skra Częstochowa 2-0 Sokół Ostróda (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Olimpia Elbląg 1-2 GKS Katowice (typujemy do 10.10 do godziny 17:00)

KKS Kalisz 0-1 Bytovia (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)
Wigry Suwałki  2-0 Motor Lublin (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)
Olimpia Grudziądz 1-1 KS Polkowice (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicz Pruszków 2 - 1 Lech 2 Poznań (typujemy do 09.10 do godziny 19:00)
Śląsk 2 Wrocław 1 - 0 Chojniczanka (typujemy do 10.10 do godziny 12:00)
Garbarnia Kraków 1 - 3 Stal Rzeszów (typujemy do 10.10 do godziny 14:00)
Błękitni 1 - 1 Hutnik Kraków (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Skra Częstochowa 2 - 0 Sokół Ostróda (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Olimpia Elbląg 1 - 2 GKS Katowice (typujemy do 10.10 do godziny 17:00)

KKS Kalisz 2 - 1 Bytovia (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)
Wigry Suwałki 3 - 2 Motor Lublin (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)
Olimpia Grudziądz 1 - 0 KS Polkowice (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)

coldzera2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Znicz Pruszków 2-1 Lech 2 Poznań
Śląsk 2 Wrocław 2-0 Chojniczanka
Garbarnia Kraków 0-0 Stal Rzeszów
Błękitni 1-0 Hutnik Kraków
Skra Częstochowa 3-0 Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg 1-2 GKS Katowice

KKS Kalisz 2-1 Bytovia
Wigry Suwałki 1-0 Motor Lublin
Olimpia Grudziądz 0-1 KS Polkowice

Punktacja:

@ Antosiek15

@Bazukaczeczek12

@ DontPush9

@Daniel19R209

@11ruk3q.jpg hadesik6

@ [1g]mariann0

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...