Skocz do zawartości

Typowanie #13 1 liga 07.10.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na 1 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Widzew Łódź - Sandecja (typujemy do 09.10 do godziny 17:40)
Miedź Legnica - GKS Jastrzębie (typujemy do 09.10 do godziny 18:00)
Arka Gdynia - ŁKS Łódź (typujemy do 10.10 do godziny 12:40)
Stomil Olsztyn - Resovia (typujemy do 10.10 do godziny 17:00)
Radomiak Radom - GKS Tychy (typujemy do 10.10 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)
Korona Kielce - Odra Opole (typujemy do 11.10 do godziny 12:40)

Moje typy:

Widzew Łódź 1-2 Sandecja (typujemy do 09.10 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 1-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 09.10 do godziny 18:00)
Arka Gdynia 1-2 ŁKS Łódź (typujemy do 10.10 do godziny 12:40)
Stomil Olsztyn 1-0 Resovia (typujemy do 10.10 do godziny 17:00)
Radomiak Radom 2-1 GKS Tychy (typujemy do 10.10 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów 1-3 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)
Korona Kielce 1-2 Odra Opole (typujemy do 11.10 do godziny 12:40)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Widzew Łódź 1-2 Sandecja (typujemy do 09.10 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 1-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 09.10 do godziny 18:00)
Arka Gdynia 1-1 ŁKS Łódź (typujemy do 10.10 do godziny 12:40)
Stomil Olsztyn 1-0 Resovia (typujemy do 10.10 do godziny 17:00)
Radomiak Radom 3-1 GKS Tychy (typujemy do 10.10 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów 1-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)
Korona Kielce 1-1 Odra Opole (typujemy do 11.10 do godziny 12:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzew Łódź 3-1 Sandecja (typujemy do 09.10 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 2-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 09.10 do godziny 18:00)
Arka Gdynia 1-3 ŁKS Łódź (typujemy do 10.10 do godziny 12:40)
Stomil Olsztyn 2-0 Resovia (typujemy do 10.10 do godziny 17:00)
Radomiak Radom 3-0 GKS Tychy (typujemy do 10.10 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów 1-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)
Korona Kielce 3-1 Odra Opole (typujemy do 11.10 do godziny 12:40)

  • Kufel piwa 1
  • Szklanka lemoniady 1

spacer.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Widzew Łódź 2-1 Sandecja (typujemy do 09.10 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 2-1 GKS Jastrzębie (typujemy do 09.10 do godziny 18:00)
Arka Gdynia 1-2 ŁKS Łódź (typujemy do 10.10 do godziny 12:40)
Stomil Olsztyn 3-1 Resovia (typujemy do 10.10 do godziny 17:00)
Radomiak Radom 1-0 GKS Tychy (typujemy do 10.10 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów 1-3 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)
Korona Kielce 3-0 Odra Opole (typujemy do 11.10 do godziny 12:40)

  • Szklanka lemoniady 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzew Łódź 2-0 Sandecja (typujemy do 09.10 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 2-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 09.10 do godziny 18:00)
Arka Gdynia 1-1 ŁKS Łódź (typujemy do 10.10 do godziny 12:40)
Stomil Olsztyn 2-1 Resovia (typujemy do 10.10 do godziny 17:00)
Radomiak Radom 2-0 GKS Tychy (typujemy do 10.10 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów 1-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)
Korona Kielce 1-2 Odra Opole (typujemy do 11.10 do godziny 12:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzew Łódź 2 - 0 Sandecja (typujemy do 09.10 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 1 - 2 GKS Jastrzębie (typujemy do 09.10 do godziny 18:00)
Arka Gdynia 2 - 1 ŁKS Łódź (typujemy do 10.10 do godziny 12:40)
Stomil Olsztyn 1 - 0 Resovia (typujemy do 10.10 do godziny 17:00)
Radomiak Radom 2 - 2 GKS Tychy (typujemy do 10.10 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów 1 - 2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 10.10 do godziny 18:00)
Korona Kielce 2 - 0 Odra Opole (typujemy do 11.10 do godziny 12:40)

coldzera2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Widzew Łódź 2-1 Sandecja
Miedź Legnica 1-1 GKS Jastrzębie
Arka Gdynia 0-0 ŁKS Łódź

Stomil Olsztyn 1-1 Resovia
Radomiak Radom - GKS Tychy  ( odwołany )
GK
S Bełchatów 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce 0-2Odra Opole

Punktacja:

@Daniel19R206

@11ruk3q.jpg hadesik3

@Bazukaczeczek2

@ Antosiek2

@ DontPush2

@ [1g]mariann2

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...